Cz. 4 - Azjatyckie style ? Co wy na to?
Konnichi wa!
Ostatnio coraz częściej przechodząc gdzieś po mieście itd. można zauważyć ludzi ubierających się w azjatyckie stylizacje.
Wczoraj na przykład widziałam kilka takich w stylu V-Kei, kilka Classic Loli, gdzieś tam przed okiem przeleciał mi Uzzblang i Tomboy.
Nawet śliczną stylizację Doll i Meido *.*
Że już nie wspomnę o samym Cosplay'u ![]()
To tylko kilka które przewinęły mi się przez oczy w ostatnie kilka dni. A takich jest oczywiście duuuużo więcej.
Ja nic do tego nie mam, wręcz przeciwnie, bardzo mi się takie podobają.
Te style w Polsce nie są jeszcze aż tak popularne, ale da się zauważyć, że jest ich coraz więcej.
Osobiście nawet sama się nieraz ubieram na Classic Loli choć ostatnio poszłam w stronę Goth ![]()
Jak jest z wami ? Próbował ktoś kiedyś z was takich stylizacji, lub takie widywał?
Jakie zdanie wy macie na ten temat ? Jak reagujecie na takich ludzi gdy ich widzicie, o ile ich widujecie ![]()

10 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się