Skocz do zawartości
  • wpisy
    4
  • komentarzy
    45
  • wyświetleń
    3 618

W krainie snów cz1... Mały art :3


Ohayo Gozaimasu!

Hajimemashite!

Watashi wa Marzena desu.

Yoroshiku onegai shimasu.

 

I tak dla reszty śmiertelników :D

 

Heeejkaa :33

Jestem Asik (tak trudno się domyślić wiem.. xD) i czasem coś popiszę :D

Pomyślałam, że wrzucę jakiś tam mój rysuneczek :O Wiem wiem brzydki q.q Dopiero zaczynam rysowanie ^^

 

Taka tam Carla :3

 

img20130423155026.jpg

 

7 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Gość harnasiek

Opublikowano

Asik mangozjeb <3

Zbugowany

Opublikowano

Masz nick taki ze na imie mój pies ma Asik o.O

Lady Quarti

Opublikowano

Kawaii :3

 

 

Hajimemashite!

Arigato Gozaimasu KlauS desu!

 

 

 

Masz nick taki ze na imie mój pies ma Asik o.O

Bo mój nick jest op ^^~!

cichyiti

Opublikowano

wiesz po co jest galeria w dziale fan art ?

Lady Quarti

Opublikowano

Nie nie wiem =.= Gomene..

Gdyby zamierzeniem tego było to o czym myślisz tego wpisu by nie było :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...