Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Inne) Shakes & Fidget na komórkę


Kowalsky™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wow.

Tak szybko ?

Porzadna firma z ciebie :)

Gratulacje.

Swietny produkt.

Bardzo szybko wczytuje i to duzy plus, i bardzo malo wazy wiec drugi plus.

 

Od wielu miesiecy szukalem czegos takiego.

Jeszcze raz gratuluje ;)

 

Rowniez domagam sie podpiecia.

ukmrF.png

Opublikowano

co ma jakieś delfi do sfmobile? looool, niektórzy mnie doprowadzają do stanu "leże i nie wstaję"

 

co do top zamieszczam małe statystyki

Strona liczy ponad 2500 użytkowników, i odwiedzono ją prawie 30 tysięcy razy!!!

To jest duży sukces!

Opublikowano

zastanawia mnie to jak zrobiłeś taki bajer ,że postać jest na warcie i można wbić do kibla normalnie w grze się tak nie da trzeba przerywać warte ;)

Opublikowano

ej kowalskidevelop nie wiem czy wiesz ale jesteś guru.

Szukałem od dawna czegoś takiego ale nie na komórke lecz na psp.

Nic nie mogłem znaleźć,bo psp nie posiada nowej wersji flash.

Miałem nadzieje,ze jak wejde na twoja stronke na moim psp to bd działać.

Najpierw sprawdzilme to na laptopie i wszystko ok.

Przed chwilą sprawdziłem to na psp i odziwo wszystko działa z zawrotną prędkością!

Jedynie co może wkurzać to te ???

Ale i tak to jest najlepsze.

Mam do ciebie prośbe czy mogę napisać temat na forum takim od psp z podpisem,że to ty zrobiłeś a nie ja?

Opublikowano

Ja jedynie mam co do tego kilka zastrzeżeń.

Jeśli się wylogowujemy powinno nas cofać do tej stronki białej a nie do takie czarnej na której jest tylko chyba z 5 serwerów.

Kibel z którego można korzystać podczas warty może zostać,bo i tak można go użyc tylko 1 raz dziennie.

Mógłbyś też zmniejszyć te menu wielkośc tych kratek,żeby tylko się mieścił np. napisa warta bo jak jest duży to mnie przewijania a jak małe to tylko troszke.

Jak np. trzeba dodawać z 10 statusów to trzeba ciągle przewijać co jest męczące dlatego można by było coś z tym zrobić.

Jak się ma itemki tam na dole w bohaterze to mógłbyś tam też dać jakieś info o nich,bo nie wiadomo co dają itp.

Jak narazie nie widze zastrzeżen więcej.Jak coś zobacze jeszcze to powiem.

Opublikowano

Czy jest taka mozliwosc dodania opcji Zapamietaj haslo ?

Bo jak gram na operze mini to za kazdym razem musze wpisywac login i haslo.

Fajnie by bylo jakbys wprowadzil takie cos.

ukmrF.png

Opublikowano

Dla mnie Bardzo przydatne! Posiadam telefon z Symbianem SE u5i (Vivaz). I niestety nie ma on androida, więc dzięki tej stronie mogę z punktu telefonu sprawdzić postać. Dzięki.

518831445005751729602.png

Opublikowano

Czy jest taka mozliwosc dodania opcji Zapamietaj haslo ?

Bo jak gram na operze mini to za kazdym razem musze wpisywac login i haslo.

Fajnie by bylo jakbys wprowadzil takie cos.

 

Opera zapamiętuje hasła... Sprawdź swoje ustawienia, też mam operę i ona zapamiętuje...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...