Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zapisy na wspólną grę.


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[Wspólne granie] Zapisy na grę w BF3.

 

 

 

Cześć

 

Fajnie było by rozegrać mecz w BF'a i jednocześnie gadać na team speak'u. Dlatego organizuję małą rozgrywkę 8 vs 8

Rozmawiali byśmy każda drużyna na oddzielnym kanale team speak'a MPC FORUM. Mecz rozegrał by się w Sobotę o godzinie

11:00. Każda drużyna będzie miała swojego Dowódcę dostanie on ode mnie kanal z hasłem i poda je osobom które są na liście, które czekają już w poczekalni TS. Kiedy już wszyscy będą na TS znajdziemy server 0/16 z tym nie będzie problemu bo serverów jest masa wtedy każdy wbije na niego i w razie czego po przenosi się do innej drużyny bo niestety innego wyjścia nie ma... Gramy oczywiście na podstawowym BF a nie na BTK. Jeśli po zapisaniu się ktoś jednak nie będzie mógł grać lub się rozmyśli proszę o PW a wtedy usunę go z listy.

 

Wymagania:

- Mikrofon

- Team speak 3

- Gra BF3

 

Forma zgłoszenia:

 

- Jaki tryb preferujesz

- Jaką mapę

- Nick w grze ( taki sam musicie mieć na TS )

- Czy chcesz być dowódcą

- Którą drużynę wybierasz

- twój lvl ( bo drużyny muszą być wyrównane )

 

 

Zgłoszenie wysyłacie mi na PW a ja wpisuje was na listę.

 

 

 

 

Drużyna 1 USA

- CODER_BEST Dowódca

- Hardc0re18 ( forum - Cinek18_PL )

- Qrtis88 ( forum- JustDoiT95 )

- YhY404ErroR ( forum - Keniger )

- Louie_PL

- korzonkow ( forum - ##69## )

-

-

 

 

Drużyna 2 RUS

 

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

Mapa i tryb który będzie najczęściej wybierany na nim zagramy chyba że będzie problem ze znalezieniem mapy.

 

Zapraszam Do Gry !!!

 

to jest IP 78.47.97.130

 

TS szukaj room BF3

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam chętnych osób do założenia plutonu

Oczywiście wymagane mikro

14+ lat

skype

 

i przede wszystkim dobre chęci pisać do mnie na pw albo na skeyp'a - Damisk96

a19e687519dfeca0.png?1329592601017

2ex8xhv.jpg

Opublikowano

Szukam kogos zeby pograc na multi!

Najlepiej 14+ lat, Po mutacji, Mikrofon i jakis komunikator glosowy np. Skype, Team speak, Ventrilo

Kontakt ze mna:

GG: 4431490

Skype: lukasz.wilga42

Jesli jestes kozakiem lub trollem to nie wysilaj sie pisac.

Opublikowano

Chętnie zagram co-op ale też pogram na podbojach i rush moj nick z battleloga(gry) Lekardes skype: radekgabka95 gg(rzadko jestem) 4577718

Opublikowano

Szukam jakiegoś zgranego plutonu który często gra, proszę o kontakt GG:1663847.

 

Ps. Pisałem w TEMACIE o plutonach ale nikt nie odpowiada.

eca1f2e282f14.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka szukam kogoś na wspólną grę na multi.

Mam 13 lat i jestem ogarnięty.

Moj nick na battlelogu to : Demonox99

 

Wymagania:

 

Wiek +12

Mikro i Skype

Bycie ogarniętym tzn. nie przeklinać w każdym zdaniu (ale czasem nie zaszkodzi)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam 2 typków do bf3, będziemy grać w 4 w tym ja i kolega i 2 chetnych ktorych wlasnie poszukuje.

gg; 5504762

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czeesc!

Kupilem niedawno bf3 ,i chcialbym z kims zagrac.

Mam niski lvl,i chce z kims pograc,ktos kto mi cos wytlumaczy etc.

Oraz dla 4fun ;D

piszcie gg:28283825

albo origin:Pae2Ren

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...