Skocz do zawartości

James1919

MPC Winner
  • Postów

    1 824
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    PL

Ostatnie wizyty

6 921 wyświetleń profilu
  1. Zrobiłem fake konto na fb, zaprosiłem kilka osób. Co najlepsze nie dość że 90% zaproszonych zaakceptowała to jest dostałem 2x więcej zaproszeń. xD Ludzie dodają kogokolwiek, żeby mieć więcej znajomych. Co z tego że nie wiedzą kto to jest!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. James1919

      James1919

      @harnaś

      A mamę Makina też?

    3. D&G

      D&G

      Wiesz, teraz to jest tak że ludzie czują się dowartościowani jak mają w ciul znajomych, zobaczą kogoś raz czy dwa, albo widzą go w drodze do szkoły, znajdą te osobę u znajomego znajomego i też zapraszają a słowem w życiu nie zamienili, śmieszne podejście, osobiście mam tych z którymi TYLKO rozmawiam w 4 oczy przynajmniej raz na 3 miesiące, akcja stop zbieraniu pokemonów

    4. James1919

      James1919

      @up

      Sam nie dodaje znajomych, których nie znam. Jeśli ktoś mi przyśle, zaproszenie to akceptuje tylko jeśli kogoś serio znam. (mówię tu o moim prawdziwym koncie). Chodź z fb chętnie bym zrezygnował, z tym że potrzebuję go do komunikacji (messenger). Gdyż z GG, Skype itp nie korzystam, a czasem trzeba się z kimś szybko skontaktować. :D

  2. Hej, polecicie jakieś fajne filmy?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Velta

      Velta

      Nasza Klasa (2007), znajomi są zadowoleni z filmu ;)

    3. James1919

      James1919

      @Velta

      Na początku myślałem że to jakiś film o powstaniu naszej klasy :D Coś jak "the social network"

       

    4. Velta

      Velta

      Niee, o możliwych tragicznych skutkach przemocy w szkole, dobrze trafia do odbiorcy :)

  3. Pulpit: OS: Windows 7 Tapeta: http://nieograniczajsie.pl/wp-content/uploads/2015/05/doroboty.png
  4. O ch*j chodzi z tym CycekTube MPCForum? :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. WhyNot.

      WhyNot.

      NO SAME POwAŻNE FILMY! SZKOŁA, PIOSENKI RZABKI, PRZERÓBKI THOMAS THE TANK ENGINE. Ogólnie polecam, czasem jest śmiesznie

    3. Zarax

      Zarax

      Userzy oglądają sobie filmy, nie widzę w tym nic dziwnego. Denerwujący jest jedynie ten spam. ;p

    4. James1919

      James1919

      @Zarax

      @>WhyNot<

      @Teski

      Ogólnie spoko, a kiedy Kac Vegas :D

  5. James1919

    Oceń utwór poprzednika

    1/10
  6. James1919

    Oceń utwór poprzednika

    4/10
  7. @Algade Widzę że twoje hasła są bezpieczne Folder na pulpicie jeszcze podpisany "Passy do wszystkiego" Jako że nie mogę wrzucić mojego pulpitu, nie wiem czy to forum jest takie zlagowane czy co... Ale nawet jak zmniejszyłem rozmiar to nic to nie dało. Dlatego macie tylko link jak kogoś interesuje jak się kiedyś ogarnie to wrzucę by nie trzeba było wchodzić w link PS: Lubię mieć czysto na pulpicie więc dużo tam nie ma.
  8. Nadal nie wieżę Spośród tylu użytkowników ja dostałem Lucky Membera! Ale wielkie dzięki za nagrodę
  9. No no spoczko launcher moze sie przydac :-)
  10. Masz like spoczko tut Łiiiiiiiiiiii 500 post :P //spam
  11. Ale jak będziesz brał z androidem to przydało by się wi-fi bo android robi ( robił nie wiem jak teraz) automatyczne aktualizacje i łączy się z netem a potem okazuje się że zabrało dużo kasy. Taka moja mała uwaga .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...