Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Czy chciałbyś mieć skina i darmowy launcher No-Premium ? Czy boisz używać się MC by Zyczu bo mówią że to KeyLogger ? Ten Tutorial jest właśnie dla Ciebie !

A więc do roboty ! :)

Krok 1.

A więc żeby na sam dobry początek zacząć musimy stworzyć własnego e-maila , polecam pocztę gmail gdyż do niej jest bardzo szybki dostęp oraz łatwa w obsłudze .

Krok 2.

Wchodzimy na stronę :

minecrack.fr.nf

I rejestrujemy się na niej .

Krok 3.

Czekając na link potwierdzający nasze konto na stronie podanej wyżej wchodzimy na stronę :

https://keinett.com/forums/index.php?topic=4387.0

I pobieramy nasz nowy a zarazem świetny launcher .

Krok 4.

Potwierdzamy naszego maila , między czasie oczywiście pobierając launcher .

Krok 5.

Wypakuj pliki .rar , przejdź do folderu Windows i przeciągnij launcher na pulpit . Gdy to zrobisz wejdź w Roaming ( %appdata% ) i usuń CAŁE .minecraft i .minecraftbyzyczu czy coś takiego , nigdy z tego nie korzystałem . Oczywiście żeby potem nie było spin zrób kopię tych 2 plików jeżeli wyda Ci się to zbędne i to co miałeś wcześniej było lepsze ...

Krok 6.

Powracamy na stronę minecrack`a , wchodzimy w Profile , tam gdzie mamy napisane : Actual password ( needed ) wpisujemy swoje hasło , odznaczamy Ears setting na OFF i klikamy Save . Wgrywanie skina jest równie proste jak usuwanie uszu ( Ears settings ) , wybieramy swojego skina z komputera klikając Wybierz plik , gdy go wybierzemy dajemy Upload , pelerynkę wgrywamy identycznie tyle że , odznaczamy Skin a zaznaczamy Cape .

Krok 7.

Skin wgrany , teraz uruchom swój launcher , wpisz swój nick i daj Play , niech się ładnie między czasie załaduję . 

Między czasie na stronie minecrack`a wchodzimy w zakładkę Downloads , na prawo od Profile , wybieramy All In One Patch ... [... - twoja wersja na jakiej będziesz grał i chciał widzieć skina ] , klikasz here i pobiera nam się .

Krok 8.

Launcher zakończył pobieranie wersji ? Świetnie ! Teraz zacznijmy wgrywanie naszego skina .

Wchodzimy  w Roaming ( %appdata% ) i w folder .minecraft , versions i tam odszukujemy naszą wersję .

Robimy jej kopię i domyślnie nazywamy wszystko 1.6.4+ , może być inaczej , np. 1.6.4Skin , wszystko czyli :

1.6.4 - główny folder

1.6.4.jar - plik .jar w głownym folderze

1.6.4.JSON - plik .JSON również w głównym folderze

Gdy zmienisz ich nazwę wchodzisz w 1.6.4.JSON , najlepiej otwierając Notepadem , i tam gdzie pisze id:1.6.4 zmieniasz na 1.6.4+ czy tak jak nazwałeś pliki wcześniej .

Krok 9. (Ostatni)

Uff , już prawie koniec , teraz otwierasz plik 1.6.4+.jar najlepiej WinRaRem , usuwasz folder META INF , przerzucasz pliki pobrane z minecrack`a do tego i WoLLa , darmowy skin i launcher zainstalowany i co najważniejsze - to nie życzu

Odpalasz launcher , wybierasz werję 1.6.4+ i możesz śmigać , wszystko działa .

Jedynym minusem jest to , że strona minecrack`a czasem jest DDoSowana lub ją wywala i naszego skina nie widać , lecz max. po 1 godzince ona powraca a z nią nasz skin .

Krok 10. (Dodatkowy - dla chętnych)

Jeżeli chcesz aby większa liczba osób widziała twojego skina zarejestruj się na stronach :

minecraft by zyczu

mineshafter

Pewnie większość no premium ma od nich skina , rejestrując się tam oni również będą go widzieć lecz tylko Ty tych z minecrack.

Edytowano przez Ambo

Pani Kasia

Pani Kasia

@Edit

Dodano Krok 10. (Dodatkowy - dla chętnych)

Dodaje on większą ilość osób widzących naszego skina.

@Up

Tylko nie syf ...

Bardzo ci dziękuję za ten poradnik właśnie takiego szukałem

Zapraszam na serwer SkyBlock IP: s2.hostmc.pl:30148

Pani Kasia

Ja niestety nie skorzystam ponieważ posiadam premium, ale dla graczy którzy nie posiadają premium to bardzo przydatny tut > Plusik

1354441476-U517309.gif

Pani Kasia

A ja potrzebuje pomocy.

Możecie się ze mną skontaktować na skype tylko nie dzwoncie piszcie wiadomość jeśli ktoś z Was ze chce mi pomóc.

durmin2001pl

Wiedziałem że minecrack lub mineshafter :D, ja polecam minecrack. Korzystałem kiedyś z tego, co to tuta napewno przy da się innym!

Edytowano przez Nitex03

Bardzo fajny poradnik, wiele osób właśnie tego szuka. Wszystko ładnie opisane, ściśle, zgrabnie i ładnie. Następnym razem jeżeli ktoś poprosi mnie o pomoc odnośnie non-premium odeśle do tego poradnika. Ja sam premium mam, ale rozumiem że wiele osób może nie chcieć wydawać prawie 100 zł na jakieś głupie pixele.

LECI PLUSIK!

1792069e00b756d8gen.png

"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"

"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"

Kliknij mnie!

Dlaczego tam pisze asd?

Najprawdopodobniej zmieniają hosta... ;p pan u góry pisał że nie działa. Tylko mija godzina od twojego posta a to nadal nie zmienione.

1792069e00b756d8gen.png

"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"

"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"

Kliknij mnie!

Ktoś z administracji zmienił mi link, poprawiłem jkbc wpiszcie sobie w googlach minecrack skiny czy coś takiego

Czy można do tego wgrać paczkę Huśbox ?

''Chcesz zmienić świat na lepsze?... Może od siebie zacznij!''

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...