Skocz do zawartości

ThePein

Postmaker
  • Postów

    838
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

5 102 wyświetleń profilu

Osiągnięcia ThePein

  1. ThePein

    [SZUKAM] Bot do NTSW

    Witam Poszukuję działającego bota do NTSW (Tibia o tematyce Naruto) Próbowałem elfbota natomiast nie działa klasyczne włączenie elfa (komunikat "run tibia first") czy po przez inject process hackerem (nic się nie dzieje po inject"cie). Próbowałem również doinformować się na temat OtclientV8 natomiast ciężko znalezć jakieś informacje. Ktoś coś wie ? Za pomoc dam plusika 🙂 Dawid
  2. Witam Podczas włączania tibiaauto na OTS DragonBalla nie wykrywa mi postaci, tak jakbym nie miał włączonej tibii i nie moge wybrać żadnej postaci. Ktoś wie może jak rozwiązac ten problem ? Z góry dziękuję
  3. No cóż. Nie przetrwał tej próby ale już ma w gotowości zastępstwo 😄
  4. Dzisiaj rano kupiłem licencję, miałem po drodze parę problemów ale z pomocą poradnika że strony mv oraz pomocy samego autora tematu aktualnie bot śmiga. Wysyłam screena. Sory że taki screen ale robiony z komórki bo aktualnie jestem na dyżurze i nie mam możliwości zrobienia z kompa ale mogę wszystko ustawiać z komórki. Póki co wrażenia bardzo pozytywne 🙂 https://naforum.zapodaj.net/26fb11a2b3bf.jpg.html
  5. doradzili byście mi jakąś postac która byłaby okej aktualnie na markecie ? nawet na priv, bo widze że do skryptów tych które przedstawiał autor w postach trzeba mieć zrobione niektóre questy a w postaciach na bazarze nie widze żeby którakolwiek miała je zrobione i widzę że niektóre postacie moga byc używane np. dopiero za kilka miesięcy, albo ja coś zle patrze, przepraszam ale moje czasy tibii siegają jeszcze czasów zanim ten bazar postaci był dostepny
  6. no cóż to chyba bedzie trzeba zainwestowac i spróbować, na pierwszy rzut myślą w miare logiczne jest aby bocić na serverze optional pvp prawda ? ale tez tak myślicie ? Wolę posłuchac kogos bardziej doswiadczonego bo jednak docelowo moja główna postac bedzie na serverze antica ale zawsze tc mozna sobie w jeden lub drugi sposob przesłac prawda ?
  7. to fakt, patrzyłem i są całkiem spoko ceny jak za takie lvle, więc mam pytanie, jaki musiałbym kupic lvl knighta (i ile takich kont aby je przełączać aby ładowąły stamine te off) aby chociaaaaż wychodził na 0 czyli zarobił na pacca oraz botka w ciągu miesiąca a no i czy skrypty które mi to umożliwią są równeż płatne czy darmowe ?
  8. rozumiem, jednak ciezko będzie jednej postaci odrobić miesięcznie i abonament bota i pacca
  9. to na tej aktualnej licencji można postawić na raz wiecej niz jedną postać czy maksymalnie jedną ?
  10. zrobiłem tak jak pisałeś i ciągle to samo, robiłem to z 10 razy i cały czas komunikat że wpisałem złe hasło po czym wyskakuje "xenosuite przestał działać" i się wyłącza
  11. Pobrałem ale jak wpisuje login i hasło z pandoriumx to pokazuje że wpisałem błędnie a wpisuje dobrze (win 10 - 64bity) < to może być przyczyna ? i czy jest sposób żeby to zadziałało na win 10 64 bity ?
  12. bardzo ładnie opisane, bardzo przyjemne dla oka ale mam pytanie, jakoże często wykrywają boty ze wzgledu na powtarzane te same ścieżki jakoś to "obeszliście" ? pytam z czystej ciekawości bo na przyklad jak ja pisze skrypty do dwoich postaci to robie tam na przyklad z 5-10 dróg na expa potem z 10 dróg na expie i kilka do powrotu i po prostu za kazdym razem jak ma isc expic czy wracac to ustawiam aby losował która drogą pojsc i chyba sie sprawdza
  13. Czy ktoś byłby na tyle uprzejmy i podesłał mi link do elfbota pod wersje 8.54 z crackiem ? bo nie wiem czemu ale nie moge kliknąć aby rozwinęło mi spoiler
  14. okej działa, znalazłem owy client ale jest tam tylko opcja "walker" , nie ma looter i target i innych czy po prostu jest to gdzie indziej ? czy w wersji trailowej nie ma lootera i opcji "target" ? ? @@@@wycofuje pytanie, juz sobie proadzilem edit2@ czy jest możliwośc na trialowej wersji uruchomić wiecej niż jednego botka ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...