Skocz do zawartości

[CloudBot] Bot do REAL TIBII 2021

Polecane posty

Witam, na początku zaznaczę, że nie jest to żaden fejk, żaden pirat, żaden crack, tego bota nie można nawet pobrać. Aby go używać należy wykupić licencje, a następnie dostaję się dostęp do wirtualnej maszyny, która jest przypisana tylko do jednej osoby.

Wielu z was pewnie słyszała o CloudBocie, ci którzy są w temacie wiedzą, że w wakacje 2020 była największa fala mass banów od wprowadzenia BattlEye w Tibii.

Można powiedzieć, że była to nauczka dla naszego community, dlatego po wielu miesiącach pracy i licznych testach CloudBot jest znów w sprzedaży od września.

Dlaczego była taka fala banów? Co się zatem zmieniło?  Dlaczego bocenie w dzisiejszych czasach jest bezpieczne?

- był to zwykły mass ban po IP. Niestety, ale w tamtym momencie wszyscy użytkownicy używali tego samego adresu IP (było ich kilkadziesiąt w puli dlatego CipSoft powiązał fakty i zbanował 99% osób, która logowała w momencie mass banów). Można to porównać do wielkich farmerów w Tibii za czasów WindBota. Jeśli CipSoft namierzył takiego klienta, usuwali mu wszystkie konta, co do jednego. Tutaj było podobnie - wszyscy jechaliśmy na tym samym wózku.

- od teraz CloudBot postawił większy nacisk na unikalne adresy IP. Ilość osób używające to samo IP została zmniejszona do minimum. Do tego doszła możliwość używania własnego VPN lub Proxy. Koszt VPN to z reguły 10 USD, a proxy to cena 1-3$. Oczywiście nie trzeba za to płacić, można używać domyślnego VPN, który jest dodawany za darmo do każdej licencji, ale dla własnego bezpieczeństwa lepiej zainwestować w swoje IP, mieć nad tym kontrole i spać spokojnie.

- Bazaar! Tak, bazaar sprawił że bocenie nigdy nie było tak proste i przyjemne. Kupujesz postać za grosze, botujesz kilka tygodni - miesięcy, a na koniec  sprzedajesz postać z zyskiem. Dodatkowo istnieje pewien trick z bazaarem, dzięki któremu można uniknąć dostania delete 🙂 

Kim jestem, dlaczego reklamuje go i polecam?

Używam CloudBota już od prawie dwóch lat, jestem tam znany jako mmv, a od kilku miesięcy zostałem oficjalnym resellerem CloudBota . Moim obowiązkiem jest sprzedawanie licencji oraz zapewnianie wsparcia wszystkim użytkownikom.

Jestem aktywnym botterem. Sam botuje kilka postaci aktualnie (galeria screen-shotów dostępna na mojej stronie: https://mv-scripts.com/gallery )

Dodatkowo postanowiłem postawić poprzeczne jeszcze wyżej, dzięki czemu CloudBota można kupić za złotówki (PLN), dolary (USD) oraz tibia coiny (TC).

Dostępne metody płatności zatem to: HotPay, PayPal oraz transfer TC w grze.

Więcej informacji na temat licencji można znaleźć pod linkiem: https://mv-scripts.com/cloudbot

Dodam, że nie ma już wersji próbnej, najmniejsza ilość dni to 7, a jej cena to 36 zł, 10 USD lub 250 Tibia Coinow.

Jeśli ktoś jest nowy i chciałby poczytać więcej o CloudBocie, zapraszam do centrum pomocy, dostępne również w polskiej wersji językowej: https://mv-scripts.com/support

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak działa CloudBot w praktyce i zobaczyć, że to nie jest żaden bubel, ani ściema, zapraszam na mój kanał na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgMGfPfw8KBnHNGr1xb5pHg

Regularnie pracuje nad nowymi skryptami, jednocześnie aktualizując istniejące już.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć na naszego Discorda to zapraszam: https://discord.gg/SAeztFtsSf

Dostęp do wszystkich kanałów (sekcja customers) dostępna tylko dla osób z aktywną licencja CloudBot.

Pytania? Wątpliwości? Śmiało pytajcie 🙂

Edytowano przez fightsong
tagi

Przed chwilą, Marchwj napisał:

Siema mmv ;D nie wiem czy mnie pamiętasz z Discorda

nadal jest godzinowa licencja czy normalnie dni i można lecieć 24/7?

cześć, nie kojarze po nicku z forum 🙂

Niestety już nie ma godzinówek, są tylko licencje na dni. ( 7, 15, 30)

Na jednej licencji można używać tylko jednej tibii, więc śmiało można bocić po 3-4 postacie na jednej licencji aby stamina wyrabiała.

100złoty za 30dni bocenia? Musiałbym chyba puścić ze 3-4 postacie równocześnie aby zwrócił mi się bot, a gdzie zarobek? Trochę drogo

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

no aktualnie nie ma opcji, żeby się zwróciło w wartości tibia coinsów, ja kupiłem za 18kk (Secura) w wakacje jakoś, i byłem na plus ale w czasach gdy bot był bez licencji dla tych co mieli i bez ograniczeń vmek, dobrze trafiłem ;D 

4 godziny temu, RyXeL napisał:

100złoty za 30dni bocenia? Musiałbym chyba puścić ze 3-4 postacie równocześnie aby zwrócił mi się bot, a gdzie zarobek? Trochę drogo

dokładnie, na 1licencji się botuje 3-4 postacie, rotując tak żeby ciągle staminę zbijać.

wystarczy bocić 200-250+ lvle na miejscówkach typu: feyrist, mino culty, glooth bandity, exotic cave itp. a postacie, pacc i licencja się zwracają bez problemu.

przykładowo aktualnie botuje piraty na exotic cave, (250+ lvl luzno tutaj da rade)

d0beabbf7bf7f1f2b276c100484b5add.png

150% XP Rate z powodu bonusu za cake event

zrobił byś poradnik po polsku jak co z czym się je

tak od zera żebym był wstanie bocic tym botem bo nie mam o nim pojęcia a nstronie nie czaje tego tuta

Czyli wychodzi na to, że na jednej licencji odpalę tylko jedną postać ? jeszcze jakby była możliwość odpalenia dowolnej ilości postaci, to można by się zastanowić nad zakupem 😉 póki co chłopaki widzę, że wykorzystują moment, gdzie jest praktycznie brak konkurencji i chcą zarobić jak najwięcej proponując takie ceny za licencje i skrypty.

Oby wyszło coś w niedługim czasie nowego i w normalnej cenie 🙂 

Kiedyś to były czasy, za licke windbota płaciłeś 250TC i bociłeś ile wlezie 🙂 

21 godzin temu, Codac111 napisał:

Dziwne, że kody są generowane w X ilości na region. Na razie zakupiłem i czekam aż otrzymam key do clouda.

jeśli dalej nie doszła licencja to podaj adres e-mail na priv. Widzę że 1 wisi nieaktywowana, ale nie wiem czyja akurat, warto sprawdzić folder SPAM/Junk

Żeby uprościć i wyjaśnić dostępność maszyn, napiszę krótko: jest wykupionych np. 100 maszyn i jeśli wszystkie z nich są zajęte to trzeba czekać aż komuś wygaśnie licencja lub po prostu jej nie przedłuży.

Wtedy taka maszyna trafia ponownie na sprzedaż. Jeśli kolejka się robi na prawdę duża, a na licencję trzeba długo czekać to wtedy są dodawane nowe maszyny.

Meh czyli warto poczekać na konkurencje, nie dość że cena za bota kosmiczna to jeszcze ograniczona ilość maszyn. 

14 godzin temu, RyXeL napisał:

Meh czyli warto poczekać na konkurencje, nie dość że cena za bota kosmiczna to jeszcze ograniczona ilość maszyn. 

praktycznie co dziennie są wolne maszyny, a jeśli akurat zdarzy się, że wszystkie są zajęte to kolejka na dostanie wolnej trwa kilka godzin.

po prostu nie ma sensu opłacać serwerów, które nie są używane, dlatego są regularnie dokładane nowe kiedy jest taka potrzeba

Nie no rozumiem tylko problem jest w tym ze za ponad 100zł mogę botować tylko jednego chara ewentualnie na zmianę kilka i musiałbym zainwestować jakies 500zł aby kupić 3 dodatkowe knighty z marketu aby zarobiły na licencje a potem dopiero profitować dla mnie. Niestety wcześniejsze boty były tańsze i jeden char był wstanie zarobić na licencje a tutaj jedną postacią tego nie zrobie chyba że będzie to 600lvl. Cena pewnie wynika z tego że trzeba opłacać maszyny dlatego poczekam na jakieś inne rozwiązania z tego co zuczkins mówił na stirmach to powstaje jakiś polski bot ale praktycznie nic o nim nie wiadomo.

wystarczy botowac topowe miejscowki tj. glooth bandity, feyrist, mino culty, piraty, cave spidery itp. to postacie jak i bot sie zwracaja od razu.

przyklad, nowy skrypt, latwo przeliczyc w ile sie zwraca pacc, licencja itp 🙂

1 godzinę temu, Marchwj napisał:

W jednym momencie może być jedna postać odpalona, ale możesz się przelogować jak Ci się stamina skończy np.

rozumiem, jednak ciezko będzie jednej postaci odrobić miesięcznie i abonament bota i pacca

2 godziny temu, ThePein napisał:

rozumiem, jednak ciezko będzie jednej postaci odrobić miesięcznie i abonament bota i pacca

Dokładnie zresztą na filmiku gość ma 2kk profitu 380lvlem po 5,5 godziny bocenia, to aby odrobić licencje i zarobić na pacca musiałbym bocić codziennie a gdzie bocenie na mój profit? A no i dodajmy cene prądu bo miesiac bocenia np na 3 postaciach na zmiane to tak na prawde komputer działający 24h/7 a jeśli mój zużywa 120wat na godzine to w 24h zużywam prawie 3kwh a w miesiąc 84kwh co daje 50zł za miesiąc bocenia, sorry ale ten bot jest w chuj nie opłacalny

W tym jest rzecz, ze tibia oraz bot są postawione na VPS.

Nie musisz mieć włączanego komputera aby bot biegał, dlatego jest tak droga licencja.

Odpalasz bota, zamykasz VNC Viewera i tyle. Bot dalej sobie biega, a jak ci się podoba to możesz go oglądać nawet na telefonie.

Taki level na takim respie srednio robi 400k/h profitu (w zaleznie od ceny tc wychodzi ok. 15-20 tc/h), więc wychodzi ok. 4.2k tc profitu w 30 dni botując po 8h dziennie jedną postacią. Masz jeszcze miejsce na przynajmniej 2 chary, więc jak tutaj się to może nie zwracać? Nie bocił bym od ponad roku gdybym ciągle dokładał do tego biznesu 😄

im chodzi o to, że nie ma opcji zwrócenia się kosztu bota + pacca na świeżym koncie, i z tym się zgadzam

a to nie jest 2010, że na mainach ludzie odpalają bota i niczego się nie boją

więc bot jest tylko dla starych i bogatych graczy, którzy lubią popatrzeć jak postać sobie sama biega ;;p

kwestia prądu została chociaż wyjaśniona - bot chodzi na VPS, nie na waszych PC 🙂

a co do zwrotu, to z racji iż CloudBot do najtańszych nie należy to faktycznie od zera może się nie zwrócić (chyba, że nowy serwer lub tc jeszcze bardzo tanie, a ceny creature produktow poszybowały w górę )

najlepiej kupować na bazaarze, ludzie za pół darmo potrafią low lvl knighty sprzedawać gotowe pod bota.

4 godziny temu, fightsong napisał:

kwestia prądu została chociaż wyjaśniona - bot chodzi na VPS, nie na waszych PC 🙂

a co do zwrotu, to z racji iż CloudBot do najtańszych nie należy to faktycznie od zera może się nie zwrócić (chyba, że nowy serwer lub tc jeszcze bardzo tanie, a ceny creature produktow poszybowały w górę )

najlepiej kupować na bazaarze, ludzie za pół darmo potrafią low lvl knighty sprzedawać gotowe pod bota.

to fakt, patrzyłem i są całkiem spoko ceny jak za takie lvle, więc mam pytanie, jaki musiałbym kupic lvl knighta (i ile takich kont aby je przełączać aby ładowąły stamine te off) aby chociaaaaż wychodził na 0 czyli zarobił na pacca oraz botka w ciągu miesiąca a no i czy skrypty które mi to umożliwią są równeż płatne czy darmowe ?

1 godzinę temu, ThePein napisał:

to fakt, patrzyłem i są całkiem spoko ceny jak za takie lvle, więc mam pytanie, jaki musiałbym kupic lvl knighta (i ile takich kont aby je przełączać aby ładowąły stamine te off) aby chociaaaaż wychodził na 0 czyli zarobił na pacca oraz botka w ciągu miesiąca a no i czy skrypty które mi to umożliwią są równeż płatne czy darmowe ?

Mysle ze postac pomiedzy 300-400 lvl ze skilami 100/100 i mozesz bocic bez problemu na większości spotów nawet starych spotów gdy boty był powszechne, pytanie jakie skrypty sa dostępne za darmo i 2 pytanie jaka jest trudność robienia własnego full afka, bo kupno takiego 320peta to jest kwestia 1000-1500 tcków który musi w 1 miesiacu zarobic na licencje i pacca a to wychodzi 1000tc, jednym charem mozemy bocić najwyżej 28h bo potem loot nie leci. Liczac ze bocimy na tym spocie który jest na filmiku to 40cc/h razy 28 to jest 11kk, na antice tc stoi po 25k to mamy 450tcków i musimy czekac 4 dni na regen staminy (poprawcie jesli sie pomyliłem w obliczeniach). No to w dobrych wiatrach w 7dni zwróci nam sie bot+ pacc jeśli nikt nam sie nie wjebie na spota

po ponad pół roku bocenia zdecydowałem się sprzedać kolejna postać,

została ona zrobiona jeszcze przed wprowadzeniem bazaaru jakoś pod koniec czerwca (tuż po mass banach testowałem dalej cloudbota)
char był z początku skazany na delete i służył głównie do farmienia imbuings itemów, ale z czasem jak nabrał skilli to stawiałem go na normalne spawny gdzie sie expił i klepał siano

za ile go wystawiłem? 4999 Tc - za tyle samo został sprzedany
ile z tego dostałem? 4400 tc
w ile w niego zainwestowałem? nic, zrobiony od zera, bo się od początku zwracał, potem co miesiąc przynosił ok. 2-3k tc zysku, a na koniec poszedł w czyjes ręce.

a4a56a55d497c136ee8ad2ece3aaa2da.png

a tutaj historia z tibiaringu gdzie można zobaczyć przeszłośc chara, zacenzurowałem nick itp. 🙂

920baed6920fe5b8dce501239ca0824c.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...