Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PokeCraft [Zapowiedź][Modyfikacje][Pokemony][Autorski Launcher i pluginy][SG][FB][100 slotów][Non Premium]


damian1232

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jeszcze nie wystartował, prezentacja jest zapowiedzią. Ale Zachęcam do rejestracji, już teraz, gdyż konta na forum są wymagane do rozgrywki.

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Boże ale tam zajebiaszczo ♥.♥

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

Na forum jest napisanie, że otwarcie będzie jak 2 modyfikację zostaną zaktualizowane pod 1.6 ;] Kwestia dni to jest pewne ;}

s4ElBud.png
Opublikowano

@ref (admin pojechal zamoczyć)

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

@ref (bo nie wiem co ile sie da, nei dostalem instrukcji)

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

Czemu was tam jeszcze nie ma ?

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

@ref

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

@ref

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

@ref

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

Nie wiem o czym ma świadczyć twój żałosny post.

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

Ale to już było : http://pixelmon.pl/

 

i nie wróci więcej... nanana :D

 

co do tematu ja polacem serwer z mojego linku 800 pokemonów, ogarnięta administracja, zarąbiści ludzie grają, naprawde warto dla fanów anime, nie warto czekać na ten serwer ( bez obrazy ) ale oferujecie 130 pokemonów - oni mają 800, porównajcie strony i prezentacje i oceńcie sami ludzie :)

 

 

hahahahaha gościu żałosny jesteś.. 130 pokemonów to były 2 wersje temu w pixelmon. pokecraft.pl i pixelmon.pl mają te samą modyfikacje i te samą ilość pokemonów. z tym, że pixelmon.pl będzie na 1.5, a pokecraft na 1.6, więc pokecraft będzie miał jeszcze wiecej (bo wszystkie pierwszej generacji + wcześniej dodane). oprócz tego:

-jesteś chujowy, bo reklamujesz w tym temacie

-800 pokemonów? ciekawe skąd, skoro w pokedexie jest 649? co za zero z ciebie

Opublikowano

@ref kurwa

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

Ref co 24h..

56237goku+vs+vegeta_2.jpg Dajcie mi co chcecie, bo to jest nieważne.

Sorry, sygnatura coś nie chce działać.

Opublikowano

Nigdy nie wbije - Zyczu w ekipie ... Launchery od niego = KeyLogger.

 

zawsze serwerowi lżej, w końcu jeden głupi dzieciak zżera 2x więcej zasobów:)

Opublikowano

@ref

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

Zyczu , czyli lauchner z key-loggerem , na pewno nie wejde! Mam nadzieje ze inni tez nie.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...