Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] DiamondMT2 offline ? Wie ktoś może dlaczego ?


Szerbii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer nie działa bo 2 dni temu wieczorem Baduś bawił się i wyłączył Diamonda, Yitiana, Ravie, Balmorke. Ale na tych 3 ostatnich administracja nie spała i odbiła atak :D A na Diamondzie nadal ;)

Opublikowano

To są dochody minimum 1000 zł + dziennie. Wiem jakie koszty z prowizji sms/przelewow/paypal generuje taka ilość graczy.

 

BUHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHA

 

@top

serwer nie jest atakowany, tylko ktoś wyjebał wszystkie CH pewnym bugiem xD

Opublikowano

Mniej wiecej dzisiaj ogarną tego serwa zeby był on?? czy dzis jeszcze nie da rady

  • PTAH - przedstawiany jako mężczyzna z ogoloną głową, z berłem w ręku. W Memfisbył uważany za boga stwórcę całego świata mocą myśli i słowa. Jego świętym zwierzęciem był byk Apis.

Opublikowano

to prawda Crive ma w dupie wszystko kiedyś napisałem posta na forum ze woli liczyć kasę i ja przeje bywać z piątku na sobotę i z soboty na niedziele zamiast zająć się serwerem wtedy wyrwałem bana na forum i niestety kutas się musiał odegrać tez w grze zbanowanie mi 3 postacie 200+ wiec życzę powodzenia tym co tam graja

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer Online : )

  • PTAH - przedstawiany jako mężczyzna z ogoloną głową, z berłem w ręku. W Memfisbył uważany za boga stwórcę całego świata mocą myśli i słowa. Jego świętym zwierzęciem był byk Apis.

Opublikowano

Divine World ten sam problem na około 90% za ty atakami stoi ravia.eu potwierdzone przez kilku graczy administrację itd:

Aby naprostować bajeczki Pana Blejda i całej reszty postanowiłem napisać ten temat i napisać wam co i jak.

A więc serwer nie ddosuje żaden pseudo umiejętny ,,hacker" Forumowy bo

żaden z nich nawet nie wie jak to zrobić i przełamać zabezpieczenia,

ściągnąć program do ddosowania nie jest trudno, ale przełamać

zabezpieczenia które blokują daną sesję już tak prosto nie jest,

Więc w skrócie na 90 % Jestem pewny ze robią to panowie z Ravi.

Posiadają do tego ludzi z odpowiednimi umiejętnościami, a do tego sprzęt

- Co jest bardzo ważne:>

Pisał - Demonic.

 

A link tutaj:) http://forum.divineworld.pl/index.php?/topic/19116-ddos-serwera/#entry135262

Więc myśle że wszyscy mogą podziękować panom z ravii

Kolejny dowód:Witam Administracje Ravi (Fail.)

 

 

IsamuxPompa , Weles i reszta administracji . Grałem na waszym

privku . Który jest Wporządku , ale nie wiedziałem że będziecie Aż tak

zazdrośni o DivineWorld s2 żeby go Dds-ować ... Cały DivineWorld wie że

to wasza sprawka . Wiadomo że będziecie chceli usuńąc ten temat , Ale ja

mam dużo e-mail i kont . Więc powiem Tak Chuj z waszym serwerem jest do

dupy . DivineWorld s2 I tak go nie rozjebiecie . Z waszymi ,, Teamem

Burkaów "

 

Link:http://ravia.eu/forum/showthread.php?tid=21888

Myśle że to nie pozostawia złudzeń do chuya z ravia !

 

Są zazdrośni chciwi bo coraz więcej ludzi z ravii odchodzi własnie na tego typu serwery wiec każdy juz sobie może odpowiedziec na to pytanie i myśle że można zamknąć -.-

gorszych glupot nie slyszalem.Diamond nie byl atakowany tylko niejaki Mateusz znany na forum pod nickiem Flourine wykorzystal bug z komenda /dice a,ze administracja zareagowala po 24h wcale mnie nie dziwi :-)

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...