Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostanę GameMasterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

 

 

 

 

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,
-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,
-pilnował porządku i estetyki na serwerze,
-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,
-TĘPIŁ CHEATERÓW!
-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

(na początek naszej znajomości mogę dostać rangę TGM i ograniczone prawa)

AKTUALNE

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

PILNIE POSZUKIWANY HOSTER !!!

Team, który jest zorganizowany, skupiony na swojej pracy poszukuje:

HOSTERA.

Nie ważne, czy jest to Twój komputer, VPS czy dedyk - możemy startować na wszystkim.

Serwer jest już skończony w blisko 100%.

Jest dokładnie przemyślany i wykończony bardzo starannie.

Jeden z lepszych Hamachi (jak nie najlepszych), jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach.

Serwer startował już na hamachi, link do prezentacji znajdziesz >> TUTAJ <<

http://www.mpcforum.pl/topic/983482-devonmt2-hamachi/

 

Prosimy o pilny kontakt:

- PW

- GG: 18574119

Pozdrawiamy, Team DevonMt2!

Opublikowano

 

WYKONUJE PRACE GRAFICZNE.

PRZYKŁADOWE PRACE ZNAJDZIESZ TUTAJ :

https://www.facebook.com/pages/Joker/528288363886996

PRACA Z DNIA 24.07.2013 :

v8f9tnnrf4n0.png

Praca z dnia 14.07.2013

ldhww3eo085m.png

Przecież to są pozmieniane prace z epvp, kogo chcesz oszukać?

szq9.png


SYGNATURA BY REEV


Jeżeli potrzebujesz questa, zakodowania strony WWW, podpięcie skryptów pod stronę czy jakiejś nowości do clienta, napisz - pomogę w miarę możliwości.


Opublikowano

98852145349058059548.png

Siemka

Z uwagi na to, że są wakacje i nie widać żadnego dobrze zapowiadającego się

serwera Easy zacząłem myśleć nad stworzeniem takiego serwera. Prace chce zacząć

na zwykłym VPS'ie którego sam zakupie dziś lub jutro.

POSZUKUJE TECHNIKA KTÓRY ZAJĄŁ BY SIĘ KLIENTEM A TAKŻE TECHNIKA KTÓRY POMAGAŁ BY MI OGARNIAĆ WSZYSTKO NA SERWERZE.

02203013786327112356.png

Pełen profesjonalizm w tym co robię.

Vps'a do pracy na plikach.

Wiek 19 +

Własny serwer Ts.

00106646849228759080.png

Wiek 17+

Sprawny mikrofon i komunikator głosowy TS3.

Pełnego profesjonalizmu.

Kilku godzin wolnego na dzień, przynajmniej w początkowych fazach projektu.

57923623977414356661.png

Tylko i wyłącznie PW na forum, nie odpowiadam na spam na GG.

Opublikowano

Zostanę GM
Imię:Mateusz
Ile czasu grasz w Metin2:4lata bez przerw
Znajomość Komend GM (Słaba/Dobra/Extra):dobra/extra bo miałem swój serw hamachi
Doświadczenie w Metin2: Mam bardzo dobre doświadczenie gdyż gram 4lata
O Sobie(Minimum 2 zd.): Pomogę nowemu rozwijającemu się serwerowi. Nie piszę tego podania dla znaczka GM tylko z czystej przyjemności pomagania.
Gra i nabijanie lvli znudziło mnie więc chcę teraz pomóc tym którzy zaczynają lub ogólnie mają problemy. Potrafię robić filmiki reklamować serwer strony no niemal złota rączka:P(mam łeb do tych spraw) A tak ogólnie to jestem miły uczynny,lubiany szybko nawiązuje znajomości na pewno gracze mnie polubią i zaakceptują.
Nie bede się rozpisywał bo po co jestem pro elo zaproszę kumpli zrobię GP.


*Staż w metinie --4lat-a bez przerw.
*Zainteresowania-- Metin2/Informatyka/Matematyka/Gry komputerowe i inne...
*Ilość czasu który
możesz przeznaczyć na wykonywanie obowiązków GM-- Teraz to cały dzień
czyli tyle ile serv będzie on.

*Doświadczenie w byciu GM --Spore... Kilka razy swój server hamachi.
*Co możecie wnieść do zespołu --Miła atmosfere.Szybko nawiązuje znajomości to nie będzie kłopotu.

Czego wymagamy?


*Trochę czasu na obowiązki GM - Będzie i to dużo
*Umiejętność pracy w zespole - Spore
*Wysoka kultura osobista - Proszę/Przepraszam/Dziękuje
*Neutralność - No a jak.
*Wymagany wiek 13 lat - 16lat-Jest!
*Micro i Skype - Jest


Skype- Prusak1234561

GG -45041934


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Zostane Game Masterem na serwerze hamachi.

 

Jako Game Master oferuje:

- pilnowanie porządku na serwerze,

- pomoc graczom,

- pomoc przy serwerze (mysql, ftp, client),

- spore doświadczenie.

 

 

Oczekuje:

- serwera, który będzie stał długo,

- serwera, który nie jest postawiony na gotowcach,

- najlepiej jakby pliki były skończone ale nie muszą (pomogę dokańczać pliki jak nie będą skończone),

- ogarniętą i doświadczoną osobę lub team.

 

 

Kontakt:

PW na forum

GG: 23131195 (często jestem na niewidocznym)

Opublikowano

OGŁOSZENIE Nr1

ODDAM szablon graficzny na potrzeby prywatnego serwera metin2.
(Wymaga zakodowania oraz oskryptowania)
Wszelkie informacje na GG lub TeamSpeak3: ts.entergames.pl (nick: Agron)

1.

88499074026417119393.png



2.

69056920084103515122.png


OGŁOSZENIE Nr2


Wykonam na zamówienie wszelką obróbkę graficzną na potrzeby serwerów prywatnych metin2.

Podejmuję się prawie wszystkiego... Zapraszam na rozmowę ! Na prawdę warto.



KONTAKT


GG: 46888856

TS3: ts.entergames.pl (nick Agron)


Zapraszam !

Opublikowano

 

 

 

Poszukuję kogoś do pomocy przy tworzeniu serwera.

Konkretnie osoby, która zajmie się klientem gry.

Nie mówię tutaj o tworzeniu tylko i wyłącznie "grafiki" poprzez malowanie w paincie.

Chodzi mi o zbudowanie stabilnego klienta z ciekawymi dodatkami.

Wiąże się to z co najmniej podstawowymi umiejętnościami w posługiwaniu się językiem python oraz programami graficznymi.

Posiadam stabilne pliki serwerowe tworzone "od podstaw".

Od 3 lat zajmuję się administracją FreeBSD a od pół roku jestem questerem.

Bez problemu radzę sobie z klientem, ale nie mam na to czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz mi na pw.

Oferuję miejsce w teamie.

PS:Nie szukam gm..

Opublikowano

logo.png

OSOBY KTÓRE MAJĄ ZAMIAR SIĘ UCZYĆ PROSZĘ ŻEBY NIE PISAŁY

Szukam Technika

Posiadam już zainstalowane pliki serwerowe pod serwer Easy na dedyku ale wymagają edycji:

- Dodania nowych map z bossami / mobami

- Dodania nowych broni na wyższy level

- Podstawowej konfiguracji questów

- Dodania nowych NPC

- Kilku dodatkowych zmian

✔ Technik będzie pracować na tymczasowym dedyku z OVH (już zakupiony) o parametrach:

icon-proc.png Producent - Intel

icon-proc.png Model Procesora - Celeron / Atom

icon-proc.pngRdzenie - 1

icon-proc.png Częstotliwość - 1.2+ GHZ

icon-proc.png Architektura - 64 BIT

icon-ram.png Pamięc RAM - 2 GB

icon-hdd.png Przestrzeń Dyskowa - 500 GB

icon-link.pngTransfer - 5 TB

icon-manage.png System - FreeBsd 9 64 BIT

Po zrobieniu serwera będzie BETA trwająca około 5 dni następnie zostanie zakupiony dedyk

o parametrach :

icon-proc.pngIntel Xeon E3-1240 v2, 3.4 GHz, 4 rdzenie, 8 MB cache


icon-ram.pngRAM 32 GB


icon-hdd.png2x 1 TB HDD SATA III WD RE4


icon-raid.pngRAID Soft 0/1


icon-link.pngŁącze 200Mb/s


icon-ip.png1 adres IP


icon-manage.pngZarządzania IPMI v. 2.0

Oferujemy :

Bezpośredni dostęp do serwera Dedykowanego po przyjęciu do Ekipy

Własny serwer TeamSpeak 3 - 512 slotów

Ogarnięty Team

Ciągły dostęp do serwera 24/7

% z IS do ustalenia

Dobre relację między członkami zespołu

Stały kontakt z Właścicielem serwera nawet jeżeli jest za domem 24/7


KONTAKT :

Wiadomość na MPC FORUM - PW

wybierz_serwer.png

Włożyliśmy wszelkie starania i poświęciliśmy dużo czasu na to, żeby nasze serwery rozwinęły się, jak najlepiej!

Opublikowano

Zostanę ClientMasteem :)

 

 

Wymagania:

  • Praca na dedyku/vps
  • 10% z is
  • Stanowisko odpowiednie na forum,gra etc
  • Kultura osobista
  • + 16 lat
  • Dobrego Sponsora
  • Zgranej Ekipy
  • Dużego doświadczenia w dziedzinie metin2

Co Oferuję ?

  • Duża znajomość Z Clientem Metin2,
  • Python,
  • Zmiana struktury clienta metin2,
  • Zabezpieczenia ,
  • I dużo więcej,
  • Kontakt: gg: 39731021

Pozdrawiam <3

j8d8.png

Opublikowano

Witam!

 

Poszukuję sponsora, który opłaci dedyka, stronę

 

Mój team oferuję:

-dużo pracy przy serwerze

-70/80% zysku z IS (nam chodzi o postawienie dobrego serwa a nie o zarobek !!)

-Nowości na serwerze, które sami dodamy, oczywiście jak ktoś będzie nam w stanie zasponsorwać serwer

-Jak najmniej bugów na start(mamy zamair sami lvl od 1 lvl do max poziomu, wtedy najszybciej wykryjemy bugi, co pozowili na EPICKI start serwera)

- Więcej do ugadania

 

Oczekujemy:

-Sponsora na dedyka oraz stronę/forum.

 

Kontakt: GG: 10821948

33tgl5w.png

 

Daj +

Opublikowano

Zostanę technikiem:

  • Perfekcyjne pisanie questów
  • Pisanie skryptów w pythonie
  • Kodowanie i skryptowanie stron www (po części)
  • Amatorska grafika
  • Edycja plików serwerowych i clienta (praktycznie wszystko)
  • Konfiguracja systemu pod serwer Metin2
  • Posiadam patchera napisanego w AutoIT
  • Szybki i łatwy kontakt
  • Zarządzanie forum (każdy skrypt)

Kontakt: PW/GG:35896527

szq9.png


SYGNATURA BY REEV


Jeżeli potrzebujesz questa, zakodowania strony WWW, podpięcie skryptów pod stronę czy jakiejś nowości do clienta, napisz - pomogę w miarę możliwości.


Opublikowano

PILNIE POSZUKIWANY HOSTER !!!

Team, który jest zorganizowany, skupiony na swojej pracy poszukuje:

HOSTERA.


Nie ważne, czy jest to Twój komputer, VPS czy dedyk - możemy startować na wszystkim.

Serwer jest już skończony w blisko 100%.

Jest dokładnie przemyślany i wykończony bardzo starannie.

Jeden z lepszych Hamachi (jak nie najlepszych), jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach.

Serwer startował już na hamachi, link do prezentacji znajdziesz >> TUTAJ <<

http://www.mpcforum.pl/topic/983482-devonmt2-hamachi/

Prosimy o pilny kontakt:

- PW

- GG: 3991850

Pozdrawiamy, Team DevonMt2!

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Podanie na TGM SGM GM

 

Imię: Łukasz

Wiek: 16
Nick w grze Bedzie: Blademaster
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?: Codziennie mogę poświęcać 5-6h na całkowite oddawanie się moim obowiązkom, które są bardzo ważne dla dobra użytkowników oraz ogólnej opinii na temat serwera w internecie czy też w grze.
Zainteresowania: Moim głównym zainteresowaniem jest informatyka, , myślę że ta pasja nie wątpliwie przyda się w obowiązkach Game Mastera.
Czy posiadasz jakieś umiejętności związane z tym stanowiskiem (jak tak, to jakie)?: Swoje umiejętności nabyłem dzięki stażu na 2 serwerach prywatnych gdzie spełniałem rolę Game Mastera. Mianowicie: Hardlinemt2 który istnieje do dziś.Feniksmt2, który dla mnie jest nieodłączną częścią historii Polskich serwerów Metin2. Oba te serwery osiągneły wielki sukces i popularność wśród graczy i nie tylko.
Co mógłbyś wnieść do tego serwera?: Przede wszystkim rozrywkę, której obecnie na serwerze nie znajdziemy zbyt wiele z powodu braku Game Masterów, jednak dam z siebie 100% w wykonywaniu wszystkich obowiązków o które poprosi mnie GA lub też będę samodzielnie wprowadzał innowacje o ile tylko zostanie mi udzielone takie prawo.
W jaki sposób byś pomógł serwerowi jakbyś był na tym stanowisku?: Zdaję sobie sprawę z obecnej sytuacji naszego Head Admina - , który do tej pory musiał oddawać się całkowicie ciężkiej pracy, niektórzy nie doceniają tego co dla nich robi, i to jest przykre... Bolesna prawda jest taka, że ludzie nie wiedzą ile pracy trzeba poświecić by powstała rzecz, w grze ledwo dostrzegalna. Taka jest praca informatyka i doskonale zdaje sobie z tego sprawę... jednak to tylko człowiek i potrzebna mu pomoc, którą ja jako Game Master mogę mu zaoferować... to znacznie przyśpieszy rozwój serwera, który to da nam wiele radości .
Dlaczego chcesz zostać mistrzem gry?: Mam bardzo duży staż jeśli chodzi o metin2 i chcę dzielić się tą wiedzą z innymi użytkownikami. Jako Game Master mógłbym udzielać swojej wiedzy na dużą skalę i przede wszystkim pomagać w rozwoju serwera, który rozwijał by się z pomocą moją i innych Game Masterów o wiele szybciej i efektywniej.

GG 32278584

Jebać serwer, sposób na darmowe smocze monety Laneris.pl ---> https://www.youtube.com/watch?v=IedfWlMKaRk

Opublikowano

Zostanę Game Masterem na serwerze hamachi.

 

Oferuje:

- pilnowanie porządku na serwerze,

- dużo godzin online,

- dobry kontakt,

- drobną pomoc przy serwerze (mysql, ftp, client),

- spore doświadczenie.

 

 

Oczekuje:

- serwera, który będzie na dłużej,

- serwera, który nie stoi na gotowcach,

- najlepiej jakby pliki były skończone ale nie muszą (w razie czego mogę pomóc),

- ogarniętej i doświadczonej osoby lub team'u.

 

 

Kontakt:

- pw na forum,

- gg: 23131195 (często jestem na niewidocznym).

Opublikowano

 

Zostanę GM/TGM na serwerach (Dedyk/hamachi)

Coś o mnie.

1. Imię.

Na imię mam Łukasz.

2. Wiek:

17 (26.05.1996)

3. Zainteresowania:

Interesuję się sportem, i dziewczynami (jak każdy mężczyzna w moim wieku.)

Lubię słuchać muzyki (Polskiego Rapu).Jestem wysoki (mam 197 cm).Uczęszczam do II klasy Technikum informatycznego .

Pochodzę z województwa lubelskiego (Miasto: Lublin).Jestem osobą miłą,pogodną,cierpliwą,kreatywną,sprawiedliwą,szczerą,zaufaną i uczciwą.

Lubię pomagać innym jak ktoś potrzebuję pomocy.

Jestem ambitną osobą, i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Nie lubię jak ktoś używa cheatów, tego nie toleruję.

Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi.

Oraz nie daje się przekupić.

Lubię sobie poimprezować z kolegami i dziewczynami.

Często wyjeżdżam z kolegami zwiedzić świata. (Oczywiście mam bardzo dużo czasu na tą posadę.)

Jestem osobą zabawną, i jak ktoś ma problemy z grą,ts itd. to oczywiście mu pomogę jak najlepiej.

Lubię porozmawiać z innymi ludźmi na TS'ie, lubię też poznać nowych ludzi z którymi mógłbym grać w różne gry.,

Lubię też jeździć na rowerze oraz grać w piłkę nożną.

Często się zajmuję przeglądaniem stron internetowych i moderowaniem forum. (Jestem moderatorem na 4fora.pl, i lubię to co robię.)

Lubię jak mnie ktoś krytykuję, wtedy wiem że robię coś źle i lubię się uczyć na tych błędach,i te błędy poprawiam jak najlepiej.

4. Dlaczego ja? :

Dlatego że lubię pomagać. I lubię współpracować w grupie. Lubię wykonywać powierzone mi zadania.

A jak coś źle zrobię to poprawiam swój błąd jak najlepiej.

Na komputerze przebywam dość długo.(Wakacje. smile.png )

Mogę poświęcić na posadę (GM) od 6 do 10 h dziennie. (Jeszcze zależy jaki mam dzień. Jak mam bardzo pracowity to mogę od 3 do 5h.)

Moje doświadczenie w byciu GM mam spore. (Można powiedzieć że jestem profesjonalnym GM. Ale nikt nie jest doskonały tak jak i ja.) smile.png

W metin2 grałem dość długo ponad 6 lat, i wiem bardzo dużo rzeczy na temat metin2.

 

 

To chyba na tyle. smile.png

snf3.jpg

Opublikowano
6a7.png

Witam.


Oferuję Państwu mapy do gry Metin2.

Wykonuję mapy OTWARTE.

NIE WYKONUJE NOWYCH M1.

Poza tym wykonam każdą inną mape.

Dungeony,

Mapy do expa,

Rajdy,

Wykonam każdą mapę według zlecenia.

Rozmiar mapy także nie jest problemem.

Kontakt:

PW forum,

gg: 6178614


Przykładowe prace:


lbm24k.jpg

pre_1372663819__0701_092443.jpg

kjrg3x.jpg


mapa ja i kolega:





Opublikowano

....

....

....

....

....

....

...

...

 

podanie-n_nnwqxpx.png

COS O SOBIE

Na imię mi Dawid, skończyłem 18 lat.

Interesuję się głównie informatyką, chodzę do Technikum o profilu Informatyk.

Jestem kreatywną i dojrzałą osobą, która umiejętnie odnajduje się w dzisiejszym świecie.


Chciałbym zostać Pomocnikiem przy serwerze dedykowanym Metin2.

Nie ze względu na sam znaczek GM, lecz z czystej chęci pomagania innym.

Mam za sobą juz 6 lat związanych z Metin2, opanowałem go w calosci, a teraz

chciałbym pomóc innym którzy zaczynaja swoją przygodę z Metinem.

CO OFERUJĘ ?


Mógłbym pomóc w takich aspektach jakimi są:

-Grafika komputerowa;

-Support pomiędzy graczem, a adminem;

-Organizowane eventów itp.

-Pisanie newsów na stronę lub forum

-Pilnowanie porządku w grze (Wulgaryzmy, hacki itp)

- Pomoc innym graczom, (odpowiadanie na PW - pytania itd.)

- Jakieś wsparcie finansowe.



DOŚWIADCZENIE


Moje doświadczenie i rozpoczęcie interesowania się serwerami sięga kilku lat wstecz.

Grałem na PL'u osiągnałem tam 90 Lv (SZWECU)

Zawitałem też na serwerach prywatnych m.in:

- DiamondMT2 (Byłem moderatorem forum),

- PandoraMT2

- DragonMT2.

Posiadałem swój własny serwer Hamachi, pózniej zrezygnowałem z braku czasu.

Jednak dzięki niemu ogarnąłem cała strukture Metina i wszystkie komendy.

KONTAKT

GG - 44840752

TeamSpeak 3 - podajesz IP, ja wchodze i rozmawiamy.

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...