Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Wykonuje strony www na zlecenie.

(html, css, php oraz grafikę)

Współpraca:

Avaneor.pl

Senthia.pl

Revon.pl

Inveria.pl

xLast2.pl

uDreams.pl

BloodWar.pl

Parim.pl

Reniu.pl

oraz wiele więcej.,,

Moje prace (tylko niektóre):

 

2.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 

 

Kontak:

Gadu-Gadu: 11138756

E-mail: bombworkstudio(at)gmail.com

Pozdrawiam BombWork / pieczara22!

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

OGŁOSZENIE Nr1

ODDAM szablon graficzny na potrzeby prywatnego serwera metin2.
(Wymaga zakodowania oraz oskryptowania)
Wszelkie informacje na GG lub TeamSpeak3: ts.entergames.pl (nick: Agron)

1.

88499074026417119393.png



2.

69056920084103515122.png


OGŁOSZENIE Nr2


Wykonam na zamówienie wszelką obróbkę graficzną na potrzeby serwerów prywatnych metin2.

Podejmuję się prawie wszystkiego... Zapraszam na rozmowę ! Na prawdę warto.



KONTAKT


GG: 46888856

TS3: ts.entergames.pl (nick Agron)


Zapraszam !

Opublikowano

 

Poszukuję kogoś do pomocy przy tworzeniu serwera.

Konkretnie osoby, która zajmie się klientem gry.

Nie mówię tutaj o tworzeniu tylko i wyłącznie "grafiki" poprzez malowanie w paincie.

Chodzi mi o zbudowanie stabilnego klienta z ciekawymi dodatkami.

Wiąże się to z co najmniej podstawowymi umiejętnościami w posługiwaniu się językiem python oraz programami graficznymi.

Posiadam stabilne pliki serwerowe tworzone "od podstaw".

Od 3 lat zajmuję się administracją FreeBSD a od pół roku jestem questerem.

Bez problemu radzę sobie z klientem, ale nie mam na to czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz mi na pw.

Oferuję miejsce w teamie.

PS:Nie szukam gm..

Opublikowano

Witam !



Poszukuję Clientmastera !


Poszukuję osoby, która stworzy


profesjonalnego klenta gry.




Pliki są tworzone od podstaw pod


serwer "Medium"



Więcej informacji pod GG


25648807


83623117812142826139.png

Opublikowano

 

 

Zostanę GM/TGM na serwerach (Dedyk/hamachi)

Coś o mnie.

1. Imię.

Na imię mam Łukasz.

2. Wiek:

17 (26.05.1996)

3. Zainteresowania:

Interesuję się sportem, i dziewczynami (jak każdy mężczyzna w moim wieku.)

Lubię słuchać muzyki (Polskiego Rapu).Jestem wysoki (mam 197 cm).Uczęszczam do II klasy Technikum informatycznego .

Pochodzę z województwa lubelskiego (Miasto: Lublin).Jestem osobą miłą,pogodną,cierpliwą,kreatywną,sprawiedliwą,szczerą,zaufaną i uczciwą.

Lubię pomagać innym jak ktoś potrzebuję pomocy.

Jestem ambitną osobą, i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Nie lubię jak ktoś używa cheatów, tego nie toleruję.

Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi.

Oraz nie daje się przekupić.

Lubię sobie poimprezować z kolegami i dziewczynami.

Często wyjeżdżam z kolegami zwiedzić świata. (Oczywiście mam bardzo dużo czasu na tą posadę.)

Jestem osobą zabawną, i jak ktoś ma problemy z grą,ts itd. to oczywiście mu pomogę jak najlepiej.

Lubię porozmawiać z innymi ludźmi na TS'ie, lubię też poznać nowych ludzi z którymi mógłbym grać w różne gry.,

Lubię też jeździć na rowerze oraz grać w piłkę nożną.

Często się zajmuję przeglądaniem stron internetowych i moderowaniem forum. (Jestem moderatorem na 4fora.pl, i lubię to co robię.)

Lubię jak mnie ktoś krytykuję, wtedy wiem że robię coś źle i lubię się uczyć na tych błędach,i te błędy poprawiam jak najlepiej.

4. Dlaczego ja? :

Dlatego że lubię pomagać. I lubię współpracować w grupie. Lubię wykonywać powierzone mi zadania.

A jak coś źle zrobię to poprawiam swój błąd jak najlepiej.

Na komputerze przebywam dość długo.(Wakacje. smile.png )

Mogę poświęcić na posadę (GM) od 6 do 10 h dziennie. (Jeszcze zależy jaki mam dzień. Jak mam bardzo pracowity to mogę od 3 do 5h.)

Moje doświadczenie w byciu GM mam spore. (Można powiedzieć że jestem profesjonalnym GM. Ale nikt nie jest doskonały tak jak i ja.) smile.png

W metin2 grałem dość długo ponad 6 lat, i wiem bardzo dużo rzeczy na temat metin2.

 

 

To chyba na tyle. smile.png

snf3.jpg

Opublikowano

logo.png

Chcesz zostać Technikiem najpierw przeczytaj poniższy tekst!

Szukamy jednego Technika - jestem SPONSOREM a przy okazji Let's Playere'm posiadam 2700+ widzów, więc reklama serwera

to nie jest problem znam się trochę na serwerach, ale szukam kolejnej pary rąk do pomocy.

Team będzie liczył maksymalnie 3 osoby , zostało 1 miejsce dla Technika.

Serwer - Easy

Posiadam pliki serwerowe w dużym stopniu zrobione potrzebują jedynie kilku zmian.

Proszę, żeby osoby, które mają zamiar się uczyć stawiać serwer do mnie nie pisały, ponieważ szkoda mi czasu

na współpracę z takimi osobami

TECHNIK BĘDZIE PRACOWAĆ NA TYMCZASOWYM DEDYKU O PARAMETRACH :

icon-proc.pngProducent - Intel

icon-proc.pngModel Procesora - Celeron / Atom

icon-proc.pngRdzenie - 1

icon-proc.pngCzęstotliwość - 1.2+ GHZ

icon-proc.pngArchitektura - 64 BIT

icon-ram.png Pamięc RAM - 2 GB

icon-hdd.pngPrzestrzeń Dyskowa - 500 GB

icon-link.pngTransfer - 5 TB

icon-manage.pngSystem - FreeBsd 9 64 BIT

icon-ip.pngBrak zainstalowanej Bazy Danych

- Plan tworzenia serwera :

Zrobienie plików serwerowych na Dedyku - parametry podane powyżej

Otworzenie Bety serwera trwającą 7 dni

Przeniesienie serwera na nowego Dedyka

o Parametrach :

icon-proc.pngIntel Xeon E3-1240 v2, 3.4 GHz, 4 rdzenie, 8 MB cache


icon-ram.pngRAM 32 GB


icon-hdd.png2x 1 TB HDD SATA III WD RE4


icon-raid.pngRAID Soft 0/1


icon-link.pngŁącze 200Mb/s


icon-ip.png1 adres IP


icon-manage.pngZarządzania IPMI v. 2.0


- Wymagam od Technika :

TeamSpeak 3 - Dobrego mikrofonu!

Wgrywanie nowych map

Dodawanie nowych przedmiotów

Edycja Client'a

Wgrywanie oraz edycja questów

Wgrywanie nowych mobów

Podstawowych umiejętności dotyczących tworzenia serwera

Dużo wolnego czasu na tworzenie serwera minimum [ 5 / 6 godz dziennie albo więcej]

Umiejętność wgrywania plików na dedyka / Vps'a

Cierpliwośći do użytkowników oraz Team'u

Dobry kontakt [ GG / SKYPE / TEL / FB ]

Oferujemy :

Bezpośredni dostęp do serwera Dedykowanego po przyjęciu do Ekipy

Własny serwer TeamSpeak 3 - 512 slotów

Ranga TGM - Na [Dedyku]

Ogarnięty Team

Ranga [TGM] na forum

Ciągły dostęp do serwera 24/7

15% z IS do ustalenia

Dobre relację między członkami zespołu

Stały kontakt z Właścicielem serwera nawet jeżeli jest za domem 24/7


PRZECZYTAŁEŚ WSZYSTKO ? JEŻELI TAK TO NAPISZ DO MNIE :

WIADOMOŚĆ NA PW - MPC


Pozdrawiam Zbawiciel

wybierz_serwer.png

Włożyliśmy wszelkie starania i poświęciliśmy dużo czasu na to, żeby nasze serwery rozwinęły się, jak najlepiej!

Opublikowano

[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]


[]



REKLAMA :P


3239541.png



Witam wszystkich serdecznie,


Chciałbym przyjąć na stanowisko kilku Techników,GM i TGM



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=



3239549.png



=-=-=> Serwer Dedykowany 16 gb ram


=-=-=> Stronę www z domeną .pl


=-=-=> Forum na silniku IP.Board


=-=-=> Rangi na forum


=-=-=> TeamSpeak3


=-=-=> Kreatywność i pomoc




=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=




3239554.png



Pomocy przy plikach serwerowych


Pomocy przy wgrywaniu plików na serwer


Dużej aktywności


Sympatycznej osoby


(Nie wymagam +16 ,może być nawet 13 latek ,ktory się zna)




=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=



ZAPRASZAM NA KONTAK GG : 44579056


1377774857-U369478.png

Opublikowano

Szukam GRAFIKA

 

Serwer stoi na vps, dużo już zrobione, zostało poprawienie błędów, ulepszenie grafiki i start.

 

Kontakt pod gg: 47623559

Opublikowano

Poszukuje Sponsora

 

Oferujemy

 

- Gotowe Pliki 2013 (Medium ala Hard )

- Zgrany zespoł (3Osoby on 4)

- Szybki i porządny kontakt .

 

Oczekujemy :

 

Platnosci:

 

- Strona 700 zl

- Dedyk 1300zl

- Dedyk na Patchera 250-300zl

- Reklamy serwera - 200-300zl

Ogolnie potrzebujemy 2400 - 2600

 

Szacowane Zarobki to : 10/11tyś na głowe / miesiąc.

 

PW/ GG 46041089

Opublikowano

Oferuje od zaraz:

 

Serwer Dedykowany:

-32gb ramu

-200mbps lacza

-Intel Xeon E3-1240 v2

 

Forum z ipb

 

oraz domene

 

 

 

Oczekuje:

 

Skonczonych plikow.

 

 

 

Kontakt:

gg 47280780

Opublikowano

logo.png

Chcesz zostać Technikiem najpierw przeczytaj poniższy tekst!

Szukamy jednego Technika - jestem SPONSOREM a przy okazji Let's Playere'm posiadam 2700+ widzów, więc reklama serwera

to nie jest problem znam się trochę na serwerach, ale szukam kolejnej pary rąk do pomocy.

Team będzie liczył maksymalnie 3 osoby , zostało 1 miejsce dla Technika.

Serwer - Easy

Posiadam pliki serwerowe w dużym stopniu zrobione potrzebują jedynie kilku zmian.

Proszę, żeby osoby, które mają zamiar się uczyć stawiać serwer do mnie nie pisały, ponieważ szkoda mi czasu

na współpracę z takimi osobami

TECHNIK BĘDZIE PRACOWAĆ NA TYMCZASOWYM DEDYKU O PARAMETRACH :

icon-proc.png Producent - Intel

icon-proc.png Model Procesora - Celeron / Atom

icon-proc.pngRdzenie - 1

icon-proc.png Częstotliwość - 1.2+ GHZ

icon-proc.png Architektura - 64 BIT

icon-ram.png Pamięc RAM - 2 GB

icon-hdd.png Przestrzeń Dyskowa - 500 GB

icon-link.pngTransfer - 5 TB

icon-manage.png System - FreeBsd 9 64 BIT

icon-ip.png Brak zainstalowanej Bazy Danych

- Plan tworzenia serwera :

Zrobienie plików serwerowych na Dedyku - parametry podane powyżej

Otworzenie Bety serwera trwającą 7 dni

Przeniesienie serwera na nowego Dedyka

o Parametrach :

icon-proc.pngIntel Xeon E3-1240 v2, 3.4 GHz, 4 rdzenie, 8 MB cache


icon-ram.pngRAM 32 GB


icon-hdd.png2x 1 TB HDD SATA III WD RE4


icon-raid.pngRAID Soft 0/1


icon-link.pngŁącze 200Mb/s


icon-ip.png1 adres IP


icon-manage.pngZarządzania IPMI v. 2.0


- Wymagam od Technika :

TeamSpeak 3 - Dobrego mikrofonu!

Wgrywanie nowych map

Dodawanie nowych przedmiotów

Edycja Client'a

Wgrywanie oraz edycja questów

Wgrywanie nowych mobów

Podstawowych umiejętności dotyczących tworzenia serwera

Dużo wolnego czasu na tworzenie serwera minimum [ 5 / 6 godz dziennie albo więcej]

Umiejętność wgrywania plików na dedyka / Vps'a

Cierpliwośći do użytkowników oraz Team'u

Dobry kontakt [ GG / SKYPE / TEL / FB ]

Oferujemy :

Bezpośredni dostęp do serwera Dedykowanego po przyjęciu do Ekipy

Własny serwer TeamSpeak 3 - 512 slotów

Ranga TGM - Na [Dedyku]

Ogarnięty Team

Ranga [TGM] na forum

Ciągły dostęp do serwera 24/7

15% z IS do ustalenia

Dobre relację między członkami zespołu

Stały kontakt z Właścicielem serwera nawet jeżeli jest za domem 24/7


PRZECZYTAŁEŚ WSZYSTKO ? JEŻELI TAK TO NAPISZ DO MNIE :

WIADOMOŚĆ NA PW - MPC


Pozdrawiam Zbawiciel

wybierz_serwer.png

Włożyliśmy wszelkie starania i poświęciliśmy dużo czasu na to, żeby nasze serwery rozwinęły się, jak najlepiej!

Opublikowano

Witam !

Poszukuję Clientmastera !

Poszukuję osoby, która stworzy

profesjonalnego klenta gry.


Pliki są tworzone od podstaw pod

serwer "Medium"

Więcej informacji pod GG

25648807

Lub Pw -------- Aktualne

83623117812142826139.png

Opublikowano

Poszukuję: :)


*Ludzi którzy kręcą na kanale youtube filmiki z priv serwerów metin2 :

GamePlay, Let's play, Zapowiedzi serwerów etc.


Oczekuję:

  • Dużej ilości subów(widzów), chcęć kręcenia etc,

Oferuję:

  • Sm'y (w zależności od poziomu i zaawansowania filmiku etc,)
  • B.dobry kontakt z team
  • Info na bieżąco - co i jak z serwerem
  • Miła atmosfera.


Edit@
Kontakt PW :)
Opublikowano

 

img-Szukam%20Sponsora.png

Witajcie, nazywam się Dawid i pochodzę z Częstochowy. Jestem programistą, znam C++, Lua (Uczę się), PHP, HTML 5, CSS 3 oraz umiem posługiwać się biblioteką JQuerry.

Jestem właścicielem Telewizji On-Line FileSerwer jak i też generatorów prezentacji dla MPCforum. (Planuję wydać kolejne).

Wykładam ogromny kapitał w postaci plików i narzędzi potrzebne do stworzenia prywatnego serwera Metin2.

Nie interesują mnie tacy sponsorzy którzy oferują tak "SIemka, masz tu dane i wgrywaj pliki"

Nie raz zostałem oszukany więc oczekuję najlepiej spotkana na terenie Częstochowy i maszyny na mnie...

Oferuję:

Gotową stronę: Monaris.pl

Hosting wykupiony na rok

Fanpage 333like: https://www.facebook.com/MonarisPL

Forum ala IP.B

Gotowe pliki: opis na fanpage+ http://www.mpcforum.pl/topic/986982-zapowiedzmonaris/

Zabezpieczenie serwera FW 10Gb w bardzo małym koszcie...

Postawienie porządnego TeamSpeak3

Patchera napisanego w C++

Oczekuję:

Sponsora przy kasie który zaoferuje serwer dedykowany + licencję IP.Board.

Dlaczego sam siebie nie za sponsoruje? Niestety miałem to zrobić lecz są ważniejsze wydatki od tego...

Kontakt:

GG: 2343702

Koszty są nie wielkie, na pewno nie potrzebuje takiej maszyny jak 64gb ram itp za 1500zł...

Wystarczy mi maszyna za 200-300zł + kapitał 100zł na tunele które obronią serwer przez atakami ddos

Opis maszyny która mi wystarczy:

Procesor i5 16gb ram łącze 100mb/s

Dlaczego łącze 100mb/s? Dlatego że wykorzystam tunel który sam ma wartość łącza 1Gb/s więc transfer między bramą a maszyną starczy 100mb/s

Nadal aktualne, przed napisaniem proszę przeczytać 2 razy... Dziękuje za takich sponsorów co kradną pliki...

Ps. Spotkanie się to tylko propozycja nie mus...

Opublikowano

 

 

 

POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII

CZEGO OCZEKUJE:

-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów

-Dużo wolnego czasu

-Uczciwość

Co Oferuje:

- Range [HA] w grze i na forum

-Miłą współprace

Kontakt:

GG:47482037

Opublikowano
6a7.png

Witam.


Oferuję Państwu mapy do gry Metin2.

Wykonuję mapy OTWARTE.

NIE WYKONUJE NOWYCH M1.

Poza tym wykonam każdą inną mape.

Dungeony,

Mapy do expa,

Rajdy,

Wykonam każdą mapę według zlecenia.

Rozmiar mapy także nie jest problemem.

Kontakt:

PW forum,

gg: 6178614


Przykładowe prace:


lbm24k.jpg

pre_1372663819__0701_092443.jpg

kjrg3x.jpg


mapa ja i kolega:





Opublikowano

Pilnie poszukuję technika!



Oczekuję:


- umiejętności edycji plików


- umiejętność pisania questów i tworzenia map (opcjonalne)


- dobrego kontaktu


- zaangażowania



Oferuję:


- VPS do prac


- Dedyka


- % z IS


- Rangę na forum, ts i w grze



Kontakt:


GG: 46951839


Opublikowano

logo.png

SZUKAMY TECHNIKA PILNIE!

Szukamy jednego Technika - jestem SPONSOREM a przy okazji Let's Playere'm posiadam 2700+ widzów, więc reklama serwera

to nie jest problem znam się trochę na serwerach, ale szukam kolejnej pary rąk do pomocy.

Team będzie liczył maksymalnie 3 osoby , zostało 1 miejsce dla Technika.

Serwer - Easy

Posiadam pliki serwerowe w dużym stopniu zrobione potrzebują jedynie kilku zmian.

Proszę, żeby osoby, które mają zamiar się uczyć stawiać serwer do mnie nie pisały, ponieważ szkoda mi czasu

na współpracę z takimi osobami

TECHNIK BĘDZIE PRACOWAĆ NA TYMCZASOWYM DEDYKU O PARAMETRACH :

icon-proc.png Producent - Intel

icon-proc.png Model Procesora - Celeron / Atom

icon-proc.pngRdzenie - 1

icon-proc.png Częstotliwość - 1.2+ GHZ

icon-proc.png Architektura - 64 BIT

icon-ram.png Pamięc RAM - 2 GB

icon-hdd.png Przestrzeń Dyskowa - 500 GB

icon-link.pngTransfer - 5 TB

icon-manage.png System - FreeBsd 9 64 BIT

icon-ip.png Brak zainstalowanej Bazy Danych

- Plan tworzenia serwera :

Zrobienie plików serwerowych na Dedyku - parametry podane powyżej

Otworzenie Bety serwera trwającą 7 dni

Przeniesienie serwera na nowego Dedyka

o Parametrach :

icon-proc.pngIntel Xeon E3-1240 v2, 3.4 GHz, 4 rdzenie, 8 MB cache


icon-ram.pngRAM 32 GB


icon-hdd.png2x 1 TB HDD SATA III WD RE4


icon-raid.pngRAID Soft 0/1


icon-link.pngŁącze 200Mb/s


icon-ip.png1 adres IP


icon-manage.pngZarządzania IPMI v. 2.0


- Wymagam od Technika :

TeamSpeak 3 - Dobrego mikrofonu!

Wgrywanie nowych map

Dodawanie nowych przedmiotów

Edycja Client'a

Wgrywanie oraz edycja questów

Wgrywanie nowych mobów

Podstawowych umiejętności dotyczących tworzenia serwera

Dużo wolnego czasu na tworzenie serwera minimum [ 5 / 6 godz dziennie albo więcej]

Umiejętność wgrywania plików na dedyka / Vps'a

Cierpliwośći do użytkowników oraz Team'u

Dobry kontakt [ GG / SKYPE / TEL / FB ]

Oferujemy :

Bezpośredni dostęp do serwera Dedykowanego po przyjęciu do Ekipy

Własny serwer TeamSpeak 3 - 512 slotów

Ranga TGM - Na [Dedyku]

Ogarnięty Team

Ranga [TGM] na forum

Ciągły dostęp do serwera 24/7

15% z IS do ustalenia

Dobre relację między członkami zespołu

Stały kontakt z Właścicielem serwera nawet jeżeli jest za domem 24/7


PRZECZYTAŁEŚ WSZYSTKO ? JEŻELI TAK TO NAPISZ DO MNIE :

WIADOMOŚĆ NA PW - MPC


Pozdrawiam Zbawiciel

wybierz_serwer.png

Włożyliśmy wszelkie starania i poświęciliśmy dużo czasu na to, żeby nasze serwery rozwinęły się, jak najlepiej!

Opublikowano

Krótko zwięźle i na temat:


ZOSTANĘ HOSTEREM / SPONSOREM

 

OFERUJE:

-dedyka na którym możesz tworzyć serwer

-dedyka na który zostanie przeniesiony serwer po jego ukonczeniu (serwerownia ktora chroni przed atakami)

-strone www

-doswiadczenie

-zyski do dogadania

-dobra reputacja (na priv moge podac wiele projektow ktore sponsorowalem i nikt nie został oszukany nawet na zlotowke)

-pomoc przy forum i ogolnej konfiguracji sprzetu

 

kontakt: prywatna wiadomosc na tym forum

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

Opublikowano

76775400719376698327.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...