Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano










54959982294599620517.png
Witam serdecznie wszystkich użytkowników MPCforum.pl
Pragniemy ogłosić działalność nowo powstałej dystrybucji - TechSHOP.
Jesteśmy 4-os. zespołem który wykonuje każdą czynność związaną z postawieniem serwera gry - metin2.
Jako zespół oferujemy :

- Tworzenie grafiki dla serwera ( layout , prezentacja , grafika pod klienta gry )
- Tworzenie plików serwerowych według życzeń klienta
- Tworzenie profesjonalnych map pod serwer gry ( autorskie )
- Kodowanie oraz skryptowanie layoutów
- Tworzenie innowacji w pythonie
- Pomoc w lua , assemblerze

13217221666874086476.png44889767266022060340.png96175794806747380305.png


Mamy także do zaoferowania pełne , profesjonalne strony internetowe.
16198838193581130442.png
LIVE DEMO :

                                                www.diamondmt2.pl

73391289580284055494.png

90131255902135796995.png
Możecie się z nami skontaktować poprzez GG / WIAD. PRYWATNĄ na forum.
Jesteśmy otwarci na propozycje i negocjacje .

GG :
47806033


Posiadamy m.in :
- NexanityMT2
- Reinor , Superniebo

- Almantia
- Guerra
- Lathir , Lathia
I wiele wiele więcej.



  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę GM !

Umiejętności które posiadam:


Obróbka graficzna (Poziom określam jako średni)
Obróbka video (Pracuje w Sony Vegas Pro 11 PEŁNA wersja)
Nawiązywanie nowych znajomości
Organizowanie przeróżnych konkursów/eventów/zabaw
Znajomość komend, tych które naprawdę są przydatne w tym fachu. (Resztę posiadam w notatniku zapisane)
Dość dużą wiedzę na temat budowy, funkcjonowania serwerów prywatnych Metin2.




Ilość czasu, który poświęcisz dla Gry:


Średnio dziennie można na mnie liczyć od 4 do 10 Godzin... W zależności czy jest to weekend czy dzień tygodnia. Oczywiście mogą zdarzyć się przypadki, że w któryś dzień będę krócej niż 4h, z prywatnych powodów... No ale nie ma co "gdybać:...



Doświadczenie w byciu Mistrzem Gry:


Moje doświadczenie jako GM itp jest "dobre". Na dedyku byłem 2x GM, serwery mogę podać na PW, jeżeli będzie taka potrzeba (Nie będę reklamował innych serwerów). [Najczęściej można mnie spotkać pod nickiem Indeks . Większość graczy myślę, że była zadowolona z mojej posady, ze względów, że dużo pomagam... Nie "olewam" PW od graczy... Na każde sensowne pytanie na 100% odpowiem... Nie ma u mnie wymówek typu "Bo mam duży spam"... Po prostu mam do innych taki sam szacunek jak i do siebie.




Motywacja na posadę Mistrzem Gry:


Hmm... Gdy raz zasmakowałem posady GM, to bardzo mi się spodobało, lubię mieć obowiązki, teraz po przerwie ok.2miesiące chciałbym znowu zasmakować tej przyjemności. Prawdę mówiąc jest to dla mnie przyjemność jak mogę komuś pomóc... Motywuje mnie jeszcze myśl, że mogę dużo wprowadzić do Teamu jak i wynieś z niego... Człowiek zawsze się uczy czegoś nowego.




Coś o sobie :


A więc mam na imię Dawid, lat 18, znajomi mówią mi Kosa... Pewnie zastanawia was dlaczego ? A więc prawdę mówiąc to dokładnie sam nie wiem... Po prostu kiedyś, koleżanka tak na mnie wymyśliła w szkole podstawowej 1-3 no i tak już zostało do dzisiaj. Mieszkam w mieście, o nazwię Bartoszyce, interesuję się Motoryzacja, Tuningiem skuterów, quadów, samochodów, Koszykówką, ostatnio także piłką nożną (tylko gdy gra nasza reprezentacja), Kobietami , tworzeniem Grafiki, obróbką video oraz edycja/tworzeniem serwerów metina. Jestem otwarty na nowe znajomości, posiadam bogatą kulturę osobistą, cierpliwy, systematyczny, i przede wszystkim miły... Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi. Lubię dużo się pośmiać, pożartować sobie itp
Często pomagam, graczom w grze, gdy piszą... Trzymam się przysłowia "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".
Jak każdy człowiek, mam również swoje wady, lecz nie potrafię sam wskazać jakie to... Jedni uznają moje rozgadanie jako wadę drudzy jako zaletę itp... Ciężko jest tu mówić o swoich wadach i zaletach. Na pewno, będzie nie jedna okazja, abyście mnie lepiej poznali. Zawsze, gdy gram jestem również na komunikatorze. Więc nie powinniście mieć dużego problemu z kontaktem ze mną.
Można się po mnie spodziewać, pełnego wypełniania obowiązków. Myślę, że na początek to starczy co już o sobie wypisałem. Jak już wyżej pisałem, na pewno się na mnie poznacie


Pozdrawiam.

GG : 37966911

Poczta : [email protected]

313nfy1.jpg

"Nie zależało mi na pieniądzach – tylko sława mogła
wypełnić moją wewnętrzną pustkę. Myślałem, że forsa to coś dla mięczaków. Dla
głupków, którzy nie umieją żyć w biedzie. Natomiast miałem bzika na punkcie
sławy. (...) Dziś interesuje mnie tylko, z czego zapłacić rachunki."- MikeTyson

Opublikowano

Witam ;)




Coś na mój temat :



Mam 15 lat, jestem fanem gry w paintball oraz ASG. Często gram w piłkę nożną , lubię czytać książki. Jestem kreatywny, stanowczy i rozsądny, bardzo lubię pomagać graczom. Moje obowiązki będę wykonywał sumiennie i śmiało można liczyć na moje zaangażowanie i wkład we wszelkie prace.



Doświadczenie z Metinem :



W metina gram od około 6 lat z tego 3 razy byłem w Administracji Serwerów Metin na stanowisku GM



Co oferuję ? :



Wiek +14 lat


Tworzenie nowych Questów


Organizowanie Eventów


Zwalczanie hackerów


Doświadczenie w grze


TeamSpeak 3 + Mikrofon / Skype


Nie oczekuję zysków z GM/GA


Oraz 7h dziennie


Pomoc w różnych sprawach


Mogę również sponsorować serwer



Co Oczekuję:



Stabilnego serwera


Administracji +15 lat


Dużego wkładu w Serwer


TS serwera ( w przyszłości)





Pozdrawiam



Abdul :)





Kontakt : PW Tutaj / skype: amadeusz1212345 / ts : 144.76.5.45

Opublikowano

 

 

 

POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII

CZEGO OCZEKUJE:

-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów

-Dużo wolnego czasu

-Uczciwość

Co Oferuje:

- Range [HA] w grze i na forum

-Miłą współprace

Kontakt:

GG:47482037

Sieć hamachi

AntishMT2-1

hasło: 123

Opublikowano









54959982294599620517.png
Witam serdecznie wszystkich użytkowników MPCforum.pl
Pragniemy ogłosić działalność nowo powstałej dystrybucji - TechSHOP.
Jesteśmy 4-os. zespołem który wykonuje każdą czynność związaną z postawieniem serwera gry - metin2.
Jako zespół oferujemy :

- Tworzenie grafiki dla serwera ( layout , prezentacja , grafika pod klienta gry )
- Tworzenie plików serwerowych według życzeń klienta
- Tworzenie profesjonalnych map pod serwer gry ( autorskie )
- Kodowanie oraz skryptowanie layoutów
- Tworzenie innowacji w pythonie
- Pomoc w lua , assemblerze

13217221666874086476.png44889767266022060340.png96175794806747380305.png


Mamy także do zaoferowania pełne , profesjonalne strony internetowe.
16198838193581130442.png
LIVE DEMO :


www.diamondmt2.pl

73391289580284055494.png

90131255902135796995.png
Możecie się z nami skontaktować poprzez GG / WIAD. PRYWATNĄ na forum.
Jesteśmy otwarci na propozycje i negocjacje .

GG :
47806033


Posiadamy m.in :
- NexanityMT2
- Reinor , Superniebo

- Almantia
- Guerra
- Lathir , Lathia
I wiele wiele więcej.



Opublikowano

 

 

Poszukuję kogoś do pomocy przy tworzeniu serwera.

Konkretnie osoby, która zajmie się klientem gry.

Nie mówię tutaj o tworzeniu tylko i wyłącznie "grafiki" poprzez malowanie w paincie.

Chodzi mi o zbudowanie stabilnego klienta z ciekawymi dodatkami.

Wiąże się to z co najmniej podstawowymi umiejętnościami w posługiwaniu się językiem python oraz programami graficznymi.

Posiadam stabilne pliki serwerowe tworzone "od podstaw".

Od 3 lat zajmuję się administracją FreeBSD a od pół roku jestem questerem.

Bez problemu radzę sobie z klientem, ale nie mam na to czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz mi na pw.

Oferuję miejsce w teamie.

PS:Nie szukam gm..

Opublikowano

logo.png

Szukam Technika

Posiadam już zainstalowane pliki serwerowe pod serwer Easy na dedyku ale wymagają edycji :

- Dodania nowych map z bossami / mobami

- Dodania nowych broni na wyższy level

- Podstawowej konfiguracji questów

- Dodania nowych NPC

- Kilku dodatkowych zmian

✔ Technik będzie pracować na tymczasowym dedyku z OVH (już zakupiony) o parametrach :

icon-proc.png Producent - Intel

icon-proc.png Model Procesora - Celeron / Atom

icon-proc.pngRdzenie - 1

icon-proc.png Częstotliwość - 1.2+ GHZ

icon-proc.png Architektura - 64 BIT

icon-ram.png Pamięc RAM - 2 GB

icon-hdd.png Przestrzeń Dyskowa - 500 GB

icon-link.pngTransfer - 5 TB

icon-manage.png System - FreeBsd 9 64 BIT

Po zrobieniu serwera będzie BETA trwająca około 5 dni następnie zostanie zakupiony dedyk

o parametrach :

icon-proc.pngIntel Xeon E3-1240 v2, 3.4 GHz, 4 rdzenie, 8 MB cache


icon-ram.pngRAM 32 GB


icon-hdd.png2x 1 TB HDD SATA III WD RE4


icon-raid.pngRAID Soft 0/1


icon-link.pngŁącze 200Mb/s


icon-ip.png1 adres IP


icon-manage.pngZarządzania IPMI v. 2.0

Oferujemy :

Bezpośredni dostęp do serwera Dedykowanego po przyjęciu do Ekipy

Własny serwer TeamSpeak 3 - 512 slotów

Ogarnięty Team

Ciągły dostęp do serwera 24/7

% z IS do ustalenia

Dobre relację między członkami zespołu

Stały kontakt z Właścicielem serwera nawet jeżeli jest za domem 24/7


KONTAKT :

Wiadomość na MPC FORUM - PW

wybierz_serwer.png

Włożyliśmy wszelkie starania i poświęciliśmy dużo czasu na to, żeby nasze serwery rozwinęły się, jak najlepiej!

Opublikowano

dgtq.png

 

* Dungeony

* Misje Fabularne

* Misje na czas

* Biolog

* Rajdy

* System Petów

 

0lts.png

 

* Nowe okno logowania

* Okno peta z expem, bonami itd.

* System zabójstw + Quest

* GUI do Wieży Demonów i wiele więcej

 

xktg.png

 

GG: 44582194

Skype: Podam na GG

 

PS. Od jebać się od grafiki pierwszy raz Photoshopa uruchomiłem :D

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Zostanę GameMasterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

 

 

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

(na początek naszej znajomości mogę dostać rangę TGM i ograniczone prawa)

AKTUALNE

Opublikowano

....

....

....

....

....

....

...

...

 

podanie-n_nnwqxpx.png

COS O SOBIE

Na imię mi Dawid, skończyłem 18 lat.

Interesuję się głównie informatyką, chodzę do Technikum o profilu Informatyk.

Jestem kreatywną i dojrzałą osobą, która umiejętnie odnajduje się w dzisiejszym świecie.


Chciałbym zostać Pomocnikiem przy serwerze dedykowanym Metin2.

Nie ze względu na sam znaczek GM, lecz z czystej chęci pomagania innym.

Mam za sobą juz 6 lat związanych z Metin2, opanowałem go w calosci, a teraz

chciałbym pomóc innym którzy zaczynaja swoją przygodę z Metinem.

CO OFERUJĘ ?


Mógłbym pomóc w takich aspektach jakimi są:

-Grafika komputerowa;

-Support pomiędzy graczem, a adminem;

-Organizowane eventów itp.

-Pisanie newsów na stronę lub forum

-Pilnowanie porządku w grze (Wulgaryzmy, hacki itp)

- Pomoc innym graczom, (odpowiadanie na PW - pytania itd.)

- Jakieś wsparcie finansowe.



DOŚWIADCZENIE


Moje doświadczenie i rozpoczęcie interesowania się serwerami sięga kilku lat wstecz.

Grałem na PL'u osiągnałem tam 90 Lv (SZWECU)

Zawitałem też na serwerach prywatnych m.in:

- DiamondMT2 (Byłem moderatorem forum),

- PandoraMT2

- DragonMT2.

Posiadałem swój własny serwer Hamachi, pózniej zrezygnowałem z braku czasu.

Jednak dzięki niemu ogarnąłem cała strukture Metina i wszystkie komendy.

KONTAKT

GG - 44840752

TeamSpeak 3 - podajesz IP, ja wchodze i rozmawiamy.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

 

 

 

Pilnie poszukuję technika!

Oczekuję:

- umiejętności edycji plików

- umiejętność pisania questów i tworzenia map (opcjonalne)

- dobrego kontaktu

- zaangażowania

Oferuję:

- VPS do prac

- Dedyka

- % z IS

- Rangę na forum, ts i w grze

Kontakt:

GG: 46951839

Opublikowano

Zostanę grafikiem!

Tworzę :

-Bannery

-Tła(logowania, wczytywania, zmiany postaci)

-Layouty

-Interface

-Sygnatury

-Awatary

-Prezentacje (mam już gotową w 80%)

- I co tylko chcecie :)

 

Prace graficzne tworzę za małe wynagrodzenie , tzn. realne pieniądze bądź ranga .

 

Kontakt :

gg- 48093413

Pw na forum

w6qirs.jpg

Opublikowano

Poszukuję YouTube-rów którzy mają minimum 3k "Subów" do nagrania jak najbardziej profesjonalnego GP z serwera i udostępnienie go na swoich kanałach, w zależności od zaawansowania filmiku nagroda finansowa lub ranga

Opublikowano

 

 

 

Pilnie poszukuję technika!

Oczekuję:

- umiejętności edycji plików

- umiejętność pisania questów i tworzenia map (opcjonalne)

- dobrego kontaktu

- zaangażowania

Oferuję:

- VPS do prac

- Dedyka

- % z IS

- Rangę na forum, ts i w grze

Kontakt:

GG: 46951839

Opublikowano

 

 

POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII

CZEGO OCZEKUJE:

-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów

-Dużo wolnego czasu

-Uczciwość

Co Oferuje:

- Range [HA] w grze i na forum

-Miłą współprace

Kontakt:

GG:47482037

Sieć hamachi

AntishMT2-1

hasło: 123

Opublikowano

Witam,

Poszukuję kogoś kto udostępni mi serwer VPS do

dalszej nauki tworzenia serwerów/zrobienia bardzo dobrych

plików serwerowych/nauki pythona itd.

 

Więcej info PW lub GG

Pozdrawiam

vns0.png

Opublikowano

Dołączę do TEAM'u



Witam, dołączę do teamu jako CLIENT MASTER, Modelarz 3D.




Oferuję:


-Znajomość clienta


-Tworzenie nowych:


*Obiektów


*Fryzur


*Broni


*Potworów


*I wiele innych


-Zaangażowanie w tym co robię


-Sporo wolnego czasu


-Plan dotyczący serwera


-Materiały potrzebne do zrobienia serwera


-17lat


-Całkowitą powagę w sprawach tworzenia serwera.



Oczekuję:


-Zgranego team'u


-Sporej ilość wolnego czasu


-Sponsora


-Profesjonalizmu


-Jak najszybszego rozwiązywania problemów (jeżeli takie wystąpią)


-Wieku minimalnie 16 lat


-% z is


-Sporych umiejętności


-Administratora w grze jak i na forum.





Informacja:



Jestem osobą bardzo wymagającą. Nie sprostasz wymaganiom nie dziw się jak odejdę.


Jeżeli piszesz co potrafisz staraj się to jakoś udowodnić inaczej nie ma szans aby zainteresowała mnie twoja propozycja.


W celu sprawdzenia moich możliwości zapraszam tutaj.




Kontakt:



GG: 12409233


Skype: marek.mark16


Lub na PW





AKTUALNE!


^^

Opublikowano

Szukam kogoś do wgrywania rzeczy co Clienta, Navicat itd.

 

 

Kontakt:

GG:44128025

 

AKTUALNE

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Zostanę grafikiem na zlecenie bądź jako stały grafik w teamie porządnego serwera dedykowanego. Oferuję stworzenie grafiki wszelakiej różności: loga, prezentacje, grafika do clienta, layoty etc.

Oferuję również znajomość języka LUA ( quester) oraz jeżeli tworzycie serwer z myślą międzynarodowego serwera oferuję tłumaczenie strony, clienta, questów na trzy języki: polski, angielski oraz niemiecki. Doskonale radzę sobie w pisaniu wszelkich zapowiedzi, prezentacji etc. ( były członek MMT).

Znam się również na programowaniu skryptowym webmasterskich w stopniu dobrym.

Zajmuję się również tworzeniem wszelkiego video, trailnerów etc.

Doskonale radzę sobie z silnikiem IPB.

 

GG: 40598120

PW

Opublikowano

Zostanę technikiem.



Oczekuję:


- VPS lub dedyka ( do prac)


-dobrego kontaktu z głównym adminem i sponsorem


- max 3/4 osoby w teamie


-żebym tylko ja miał dostęp do bazy,plików i główny sponsor




Oferuję:


- Edytowanie plików


-Dodawanie nowych map,itemów,petów


- poczucie humoru i szybki kontakt z moją osobą


- wgrywanie questów .lua lub .quest


i wiele więcej ;p



Kontakt:


GG: 15772718


PonuryMech_eune_83_3_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...