Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję technika!



Wymagam:


-edycji plików na poziomie minimum: zaawansowany


-pisanie questów na poziomie minimum: średni


- robienie map na poziomie minimum: średni


-mile widziane dodatkowe umiejętności



Oferuję:


-VPS do prac


-Dedyk pod serwer


-% z IS


-Ranga w grze


-inne, do ugadania na gg



Kontakt:


GG: 46951839


Opublikowano

Szukam grafika który zrobi layout oraz grafikę do klienta za dobrą pracę oferuję 10% wypłaty z Dotpay.

Zainteresowani pisać na gg poniżej.

kontakt gg: 47755439

Opublikowano

Zostanę GM'em od zaraz, doświadczenie bardzo duże.


Zainteresowani proszę pw bądź mail [email protected].


Pozdrawiam


31806132234197490012.png




"Wymagajcie od Siebie, choćby inni od Was nie wymagali"
Jan Paweł II

Opublikowano

Witam!

Chcialbym postawic wkrotce serwer hamachi z max 99 lecz eq exp itp mianuje okolo medium/easy.

Oferuje: - postawie serwer na swoim komputerze z okolo 4gb ramu .

- wgrywanie nowosci edycja clienta , plikow .

- rangi w grze , ts , forum .

- swietny kontakt

Oczekuje :

-dobrego kontaktu

-kreatywnych osob

-umiejetnosci pracy w zespole

Szukam

-1 pomocnik technika

-1 questera

-osoby od forum/ts

-1/2 GameMasterow

Mam na imie Oskar , 15lat potrafie pracowac w zespole .

Pw: sorrka ze nie estetycznie napisane lecz jestem na wakacjach wracam za 2 tyg i pisane z fona .

Kontakt gg: 2898561

Opublikowano

 

 

 

POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII

CZEGO OCZEKUJE:

-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów

-Dużo wolnego czasu

-Uczciwość

Co Oferuje:

- Range [HA] w grze i na forum

-Miłą współprace

Kontakt:

GG:47482037

Sieć hamachi

AntishMT2-1

hasło: 123

Opublikowano

76775400719376698327.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

 

Witam,

 

Poszukuję kogoś kto udostępni mi serwer VPS

do trenowania własnych umiejętności w tworzeniu

serwerów prywatnych(python,questy itd.)

 

Poszukuję sponsora który jest w stanie wydać

trochę pieniędzy na "bardzo" poważny

projekt serwera mt2.

 

Pisać PW lub GG

vns0.png

Opublikowano

Witam wszystkich uzytkownikow mpcforum, w
ostatnim czasie wiele myslelismy nad serwerem hamachi i tak sie
zlozylo, ze mamy chec na pokazaniu Polsce, iz serwery hamachi potrafia
byc lepsze niz aktualne dedyki!!




Co od siebie oferujemy?



* Dodawanie itemow, broni, zbrojek na serwer jak i do clienta



* Pisanie roznych questow, fabularnych, rozrywkowych dungeonow



* Dodawaniu bajerow do clienta.



*Zmienianie calego clienta, interface itp





Kto sie czym zajmuje i ile ma lat?




Dexter - link do profilu

http://www.mpcforum.pl/user/958589-dexter/ :



Osoba ma 16 lat i jest bardzo dobrze obeznana w plikach serwerowych, cliencie itp!



* Dodawanie itemow na serwer, broni, zbrojek etc.



*Dodawanie bajerow do clienta



*Edycja game



*Pomyslodawca etc.



VinoxeQ - link do profilu

http://www.mpcforum.pl/user/973021-vinoxeq/



osoba ma 14 lat, pracuje ponad rok nad
serwerami hamachi, questami. Dobrze zna pliki serwerowe, odrobine sie
bawi w cliencie itp.



* Dodawanie itemow do clienta i na serwer tak samo bronie etc.



* Pisanie questow - dungeony ( nie
perfekcyjne ) Fabularne - Potrafie wymyslic dosc smieszna, jak i ciekawa
fabule , Rozrywkowe - Potrafie napisac ciekawe questy umacniajace
postacie, pocieszajace graczy, zabijajace nude, pomocne do gry



* Zabawa w game



* Amatorski grafik




Kontakt tym czasowo na pw, potem sie przeniesiemy na hamaka / ts-a







My osobiscie oferujemy :




* Milej atmosfery



*Wyrozumialosci



*Sporej ilosci czasu



*No i wszystkiego co dobre:>




Oczekujemy :



*Dobrego sprzetu



*Sporej ilosci czasu



*Znajomosci podstaw



*Wyrozumialosci



*I t P! :>




Kontakt tymczasowo na forum, potem ts / hamachi

Spokój nastał w moim sercu, wszystko znowu jest na miejscu. Odnalazłem w sobie spokój, wyrzuciłem wręcz niepokój. Pokazałem silną wolę i od teraz mam swobode... ;o

Opublikowano
POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII


CZEGO OCZEKUJE:

-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów

-Dużo wolnego czasu

-Uczciwość


Co Oferuje:

- Range [HA] w grze i na forum

-Miłą współprace


Kontakt:

GG:47482037

Sieć hamachi

AntishMT2-1

hasło: 123
Opublikowano

Szukam osoby która by mnie nauczyła pracy GM'a więc udostępniła choćby serwer hamachi i pokazała co i jak :)

 

Wiem że to może być nie realne ale może jednak gg 11708840 :D

Opublikowano

Szukam Grafika

Poszukuję Grafika, który wykona nową mapę wyboru królestw(same png) , buttony i tła do ekranu logwania,flagi nowych królestw. Zapewniam miejsce w Teamie, rangę GM oraz 5-10% z IS'a

 

GG:44582194

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Szukam ClientMastera



Oferujemy:


-Zgrany team


-2 osoby w teamie


-dedyka do prac


-24/h TS3




Oczekujemy:


-Dobrego kontaktu


-wiek +15 lat


-wgranie nowych itemów i map do clienta



Kontakt:


gg-15772718


 

 

sygna.png

Opublikowano

Zatrudnię DOBREGO QUESTERA od zaraz na prywatny serwer metin2

Serwer w trakcie beta testów.

Zainteresowanych proszę o kontakt na nr GG: 46586318

Zakaz umieszczania gifów


Opublikowano

Witam, mam na imię Dominik, z chęcią przyjmę posadę " Mistrza Gry ", lub też " Moderator ". Znam się dobrze na grze, jaką jest metin2. Z posadą .w.m spotkałem się już na kilku serwerach, w tym jeden dedykowany, znam się bardzo dobrze na komendach mistrza gry, również jestem trochę obeznany jako " Client Master ", więc myślę, że mógł bym się jakoś przydać.. Jestem raczej spokojną osobą, mającą kulturę osobistą, traktuję wszystkich na równi, nie mam wrogów, staram się pomagać jak tylko mogę. Czasu na grę mam sporo, oczywiście nie zawsze, ponieważ również mam życie prywatne.. Kontakt jest ze mną wszelaki, od GG, poprzez E-mail, aż po telefon komórkowy. Jeżeli kogoś zainteresowało moje podanie, proszę o kontakt, który podam poniżej. Dziękuje.

 

 

 

Kontakt:

 

E-mail: [email protected]

GaduGadu: Tylko dla osób które są zainteresowane.

Telefon komórkowy: 790****** - Również podam osobie, która jest zainteresowana.

TeamSpeak3: Wejdę, jeżeli będzie potrzeba.

Prywatna Wiadomość.

 

 

Pozdrawiam,

Dominik.

Opublikowano

 

 

 

POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII

CZEGO OCZEKUJE:

-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów

-Dużo wolnego czasu

-Uczciwość

Co Oferuje:

- Range [HA] w grze i na forum

-Miłą współprace

Kontakt:

GG:47482037

Sieć hamachi

AntishMT2-1

hasło: 123

Opublikowano

Szukam Grafika

Poszukuję Grafika, który wykona nową mapę wyboru królestw(same png) , buttony i tła do ekranu logwania,flagi nowych królestw. Zapewniam miejsce w Teamie, rangę GM oraz 5-10% z IS'a

 

GG:44582194

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Szukam grafika który zrobi layout oraz grafikę do klienta za dobrą pracę oferuję 10% wypłaty z Dotpay.


Zainteresowani pisać na gg poniżej.





kontakt gg: 47755439


Opublikowano










54959982294599620517.png
Witam serdecznie wszystkich użytkowników MPCforum.pl
Pragniemy ogłosić działalność nowo powstałej dystrybucji - TechSHOP.
Jesteśmy 4-os. zespołem który wykonuje każdą czynność związaną z postawieniem serwera gry - metin2.
Jako zespół oferujemy :

- Tworzenie grafiki dla serwera ( layout , prezentacja , grafika pod klienta gry )
- Tworzenie plików serwerowych według życzeń klienta
- Tworzenie profesjonalnych map pod serwer gry ( autorskie )
- Kodowanie oraz skryptowanie layoutów
- Tworzenie innowacji w pythonie
- Pomoc w lua , assemblerze

96175794806747380305.png44889767266022060340.png96175794806747380305.png

Mamy także do zaoferowania pełne , profesjonalne strony internetowe.
16198838193581130442.png
LIVE DEMO :


                                                www.diamondmt2.pl

73391289580284055494.png

90131255902135796995.png
Możecie się z nami skontaktować poprzez GG / WIAD. PRYWATNĄ na forum.
Jesteśmy otwarci na propozycje i negocjacje .

GG : 47806033




Opublikowano

Zostanę GameMasterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

 

 

 

 

 

 

 

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,
-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,
-pilnował porządku i estetyki na serwerze,
-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,
-TĘPIŁ CHEATERÓW!
-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

(na początek naszej znajomości mogę dostać rangę TGM i ograniczone prawa)

AKTUALNE

Opublikowano

Szukamy sponsora pod serwer Metin2.

Oferujemy

Dopracowane i gotowe pliki serwerowe z clientem.

Profesjonalne zabezpieczenia (Serwer nie do zniszczenia!)

Gotową grafikę pod reklamę i clienta

Gotową stronę WWW z działającym itemshopem

Patcher

Profesjonalizm i systematyczność pracy

Uczciwość i dobra atmosfera w teamie

Praca od zaraz, start na przełomie kilku dni.

Potrzebujemy

Maszyny z OVH.pl (mamy już wybrany model)

2 VPSy pod serwer downloadu

Domena pod serwer

Sprawiedliwego podziału zysków

Uczciwości i dobrego kontaktu

Kontakt

GG: 35896527

Wiadomość PW

szq9.png


SYGNATURA BY REEV


Jeżeli potrzebujesz questa, zakodowania strony WWW, podpięcie skryptów pod stronę czy jakiejś nowości do clienta, napisz - pomogę w miarę możliwości.


Opublikowano

Witam.

 

Szukam grafika który wykona grafikę 3D pod serwer.

 

Bardzo dobrego webmastera.

 

Proszę pisać na gg: 31964192

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...