Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś o sobie

Jestem Kamil, mam 15 lat. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną i siatkówką, chociaż ostatnio zainteresowałem się tenisem i piłką plażową. Mieszkam w okolicach Rzeszowa, idę teraz do 3 gimnazjum. Jak na swój wiek jestem dojrzałą osobą, która może wnieść dużo nowości na Twój serwer.

Chciałbym zostać GM na serwerze prywatnym metin2. Najlepiej jakby to był dedyk, ale może być również hamachi. Nie chce zostać GM dla znaczka, dla mnie może on nie istnieć, chciałbym mieć tą range by móc pomagać innym graczom. Grałem na wielu prywatnych serwerach i na wielu było dużo GM'ów. Każdy zawsze narzekał że GM nic nie pomagają , ani nie organizują konkursów, dlatego chciałbym posiadać tą range jak już wspomniałem, by pomagać innym graczom

 

Co oferuje

- Organizacja dużej ilości eventów, oczywiście nie 20 dziennie, ale w miare możliwości, aby gracze byli zadowoleni

- Pomoc innym graczom, tzn. odpowiadanie na prywatne wiadomości

- Pełna uczciwość, żadnej faworyzacji innych graczy

- Pilnowanie porządku na serwerze

- Online na serwerze 5-10h dziennie

 

Doświadczenie

W metina gram już od paru lat, na początku swoją przygodę zacząłem z PL, osiągnąłem tam, skromny 69 lvl, potem po długiej przerwie wróciłem na serwery prywatne, grałem na takich jak

- Pandora MT2

- Hammer MT2 - pvp

- Avalon MT2

- Aktualnie gram na LinaresMT2

- Eruris MT2

- Dragon MT2

Moje najwyższe lvl to 250 na Linares oraz dawniej 123 na Avalon MT2, co było wielkim osiągnieciem, gdyż max level wynosił 127 bodajże

 

 

Kontakt

 

GG : 594104

 
  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Poszukuję kogoś do pomocy przy tworzeniu serwera.

Konkretnie osoby, która zajmie się klientem gry.

Nie mówię tutaj o tworzeniu tylko i wyłącznie "grafiki" poprzez malowanie w paincie.

Chodzi mi o zbudowanie stabilnego klienta z ciekawymi dodatkami.

Wiąże się to z co najmniej podstawowymi umiejętnościami w posługiwaniu się językiem python oraz programami graficznymi.

Posiadam stabilne pliki serwerowe tworzone "od podstaw".

Od 3 lat zajmuję się administracją FreeBSD a od pół roku jestem questerem.

Bez problemu radzę sobie z klientem, ale nie mam na to czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz mi na pw.

Oferuję miejsce w teamie.

PS:Nie szukam gm..

Opublikowano

Zostanę GameMasterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

 

 

 

 

 

 

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,
-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,
-pilnował porządku i estetyki na serwerze,
-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,
-TĘPIŁ CHEATERÓW!
-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

(na początek naszej znajomości mogę dostać rangę TGM i ograniczone prawa)

AKTUALNE

Opublikowano
6a7.png

Witam.


Oferuję Państwu mapy do gry Metin2.

Wykonuję mapy OTWARTE.

NIE WYKONUJE NOWYCH M1.

Poza tym wykonam każdą inną mape.

Dungeony,

Mapy do expa,

Rajdy,

Wykonam każdą mapę według zlecenia.

Rozmiar mapy także nie jest problemem.

Kontakt:

PW forum,

gg: 6178614


Przykładowe prace:


lbm24k.jpg

pre_1372663819__0701_092443.jpg

kjrg3x.jpg


mapa ja i kolega:





Opublikowano

Szukam Technika do pomocy przy tworzeniu serwera prywatnego



Poszukuję osoby która:


-ogarnia dobrze metina


-ma jakieś podstawy dot.privów metina


-pomocy w wyszukiwaniu nowości


-pomoc w edycji klienta i serwera



Oferuje:


Udział w ciekawym projekcie serwera


Atmosfere współpracy


nowe znajomości


nowe doświadczenia


nową wiedze dot.metina



Kontakt:


Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na PW ;)



Wymagany mikrofon do celów ułatwienia komunikacji ;)



Opublikowano

76775400719376698327.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

OGŁOSZENIE Nr1

ODDAM szablon graficzny na potrzeby prywatnego serwera metin2.
(Wymaga zakodowania oraz oskryptowania)
Wszelkie informacje na GG lub TeamSpeak3: ts.entergames.pl (nick: Agron)

1.

88499074026417119393.png



2.

69056920084103515122.png

 

OGŁOSZENIE Nr2

Wykonam na zamówienie wszelką obróbkę graficzną na potrzeby serwerów prywatnych metin2.

Podejmuję się prawie wszystkiego... Zapraszam na rozmowę ! SZYBKO, TANIO i WEDŁUG OPISU !

KONTAKT

GG: 46888856

TS3: ts.entergames.pl (nick Agron)

Zapraszam !

Opublikowano

Szukam dobrego technika który ogarnie :


-Wgranie plików ( swoich lub gotowca - przerobi je w 5 dni )


-Zrobi klienta/Lanchera


-Zabezpieczy klienta


Serwer ( dedykowany ) -30 GB ram


Kontakt PW

Opublikowano

 

 

 

POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII

CZEGO OCZEKUJE:

-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów

-Dużo wolnego czasu

-Uczciwość

Co Oferuje:

- Range [HA] w grze i na forum

-Miłą współprace

Kontakt:

GG:47482037

Sieć hamachi

AntishMT2-1

hasło: 123

Opublikowano

Na pewno znajdziesz sponsora jak dopiero się uczysz.

 

///

 

Pomogę przy serwerze Dedykowanym

Oferuję pomoc po stronie :

Navicat - 100 % Opanowanie

Client

PW na forum.

// Posiadam TS3.

Nie będę robił żadnych specjalnych napisów graficznych bo liczy się umiejętność a nie styl.

Pozdrawiam Hemborn.

 

Naucz się czytać.

 

 

Witam,

 

Poszukuję kogoś kto udostępni mi serwer VPS

do trenowania własnych umiejętności w tworzeniu

serwerów prywatnych(python,questy itd.)

 

Poszukuję sponsora który jest w stanie wydać

trochę pieniędzy na "bardzo" poważny

projekt serwera mt2.

 

Pisać PW lub GG

vns0.png

Opublikowano

Szukam dobrego technika który ogarnie :




-Wgranie plików ( swoich lub gotowca - przerobi je w 5 dni )



-Zrobi klienta/Lanchera



-Zabezpieczy klienta



Serwer ( dedykowany ) -30 GB ram




Kontakt PW

Opublikowano

Szukam Technika


Posiadam już postawiony server na VPS'ie , i szukam ogarniętego technika który pomoże mi z plikami. Planuje Medium/Easy 200 lvl max ja zajmuje się clientem i questami i ogólnie plikami ale sam nie wydolę. Pisz GG 44582194

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Witam!

Chcialbym postawic wkrotce serwer hamachi z max 99 lecz eq exp itp mianuje okolo medium/hard.

Oferuje: - postawie serwer na swoim komputerze z okolo 4gb ramu .

- wgrywanie nowosci edycja clienta , plikow .

- rangi w grze , ts , forum .

- swietny kontakt

Oczekuje :

-dobrego kontaktu

-kreatywnych osob

-umiejetnosc pracy w zespole

-osoby ktora bedzie pomagac mi w jakis usprawnieniach , ktora pisze dobrze questy przyznam nie najlepiej se z tym radze

-osoby od ts forum

- ale takze sumiennych gmow.

Mam na imie Oskar , 15lat potrafie pracowac w zespole .

Pw: sorrka ze nie estetycznie napisane lecz jestem na wakacjach wracam za 2 tyg i pisane z fona .

Kontakt gg: 2898561

Opublikowano

....

 

 

....

podanie-n_nnwqxpx.png

COS O SOBIE

Na imię mi Dawid, skończyłem 18 lat.

Interesuję się głównie informatyką, chodzę do Technikum o profilu Informatyk.

Jestem kreatywną i dojrzałą osobą, która umiejętnie odnajduje się w dzisiejszym świecie.


Chciałbym zostać Pomocnikiem przy serwerze dedykowanym Metin2.

Nie ze względu na sam znaczek GM, lecz z czystej chęci pomagania innym.

Mam za sobą juz 6 lat związanych z Metin2, opanowałem go w calosci, a teraz

chciałbym pomóc innym którzy zaczynaja swoją przygodę z Metinem.

CO OFERUJĘ ?


Mógłbym pomóc w takich aspektach jakimi są:

-Grafika komputerowa;

-Support pomiędzy graczem, a adminem;

-Organizowane eventów itp.

-Pisanie newsów na stronę lub forum

-Pilnowanie porządku w grze (Wulgaryzmy, hacki itp)

- Pomoc innym graczom, (odpowiadanie na PW - pytania itd.)

- Jakieś wsparcie finansowe.



DOŚWIADCZENIE


Moje doświadczenie i rozpoczęcie interesowania się serwerami sięga kilku lat wstecz.

Grałem na PL'u osiągnałem tam 90 Lv (SZWECU)

Zawitałem też na serwerach prywatnych m.in:

- DiamondMT2 (Byłem moderatorem forum),

- PandoraMT2

- DragonMT2.

Posiadałem swój własny serwer Hamachi, pózniej zrezygnowałem z braku czasu.

Jednak dzięki niemu ogarnąłem cała strukture Metina i wszystkie komendy.

KONTAKT

GG - 44840752

TeamSpeak 3 - podajesz IP, ja wchodze i rozmawiamy.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII



CZEGO OCZEKUJE:


-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów


-Dużo wolnego czasu


-Uczciwość



Co Oferuje:


- Range [HA] w grze i na forum


-Miłą współprace



Kontakt:


GG:47482037


Sieć hamachi


AntishMT2-1


hasło: 123

Opublikowano

Szukam osoby umiejącej dodawać rzeczy.

 

 

Do wgrania: Mapy oraz NPC

 

 

Kontakt:

 

 

GG: 44128025

 

Proszę szybko pisać, nawet jak jestem Offline :)

 

 

AKTUALNE

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Witam wszystkich uzytkownikow mpcforum, w ostatnim czasie wiele myslelismy nad serwerem hamachi i tak sie zlozylo, ze mamy chec na pokazaniu Polsce, iz serwery hamachi potrafia byc lepsze niz aktualne dedyki!!




Co od siebie oferujemy?



* Dodawanie itemow, broni, zbrojek na serwer jak i do clienta



* Pisanie roznych questow, fabularnych, rozrywkowych dungeonow



* Dodawaniu bajerow do clienta.



*Zmienianie calego clienta, interface itp





Kto sie czym zajmuje i ile ma lat?




Dexter - link do profilu

http://www.mpcforum.pl/user/958589-dexter/
:


Osoba ma 16 lat i jest bardzo dobrze obeznana w plikach serwerowych, cliencie itp!



* Dodawanie itemow na serwer, broni, zbrojek etc.



*Dodawanie bajerow do clienta



*Edycja game



*Pomyslodawca etc.



VinoxeQ - link do profilu

http://www.mpcforum.pl/user/973021-vinoxeq/


osoba ma 14 lat, pracuje ponad rok nad serwerami hamachi, questami. Dobrze zna pliki serwerowe, odrobine sie bawi w cliencie itp.



* Dodawanie itemow do clienta i na serwer tak samo bronie etc.



* Pisanie questow - dungeony ( nie perfekcyjne ) Fabularne - Potrafie wymyslic dosc smieszna, jak i ciekawa fabule , Rozrywkowe - Potrafie napisac ciekawe questy umacniajace postacie, pocieszajace graczy, zabijajace nude, pomocne do gry



* Zabawa w game



* Amatorski grafik




Kontakt tym czasowo na pw, potem sie przeniesiemy na hamaka / ts-a







My osobiscie oferujemy :




* Milej atmosfery



*Wyrozumialosci



*Sporej ilosci czasu



*No i wszystkiego co dobre:>




Oczekujemy :



*Dobrego sprzetu



*Sporej ilosci czasu



*Znajomosci podstaw



*Wyrozumialosci



*I t P! :>




Kontakt tymczasowo na forum, potem ts / hamachi

Spokój nastał w moim sercu, wszystko znowu jest na miejscu. Odnalazłem w sobie spokój, wyrzuciłem wręcz niepokój. Pokazałem silną wolę i od teraz mam swobode... ;o

Opublikowano

zostanę gm lub jako technik nei dużo umiem lub sponsorem ale do od 20% do 50% sponosrem pracuje więc mogę dołozyć się do serwera dobrego teamu zaufanego !

 

 

Opublikowano

 

img-Szukam%20Sponsora.png

Witajcie, nazywam się Dawid i pochodzę z Częstochowy. Jestem programistą, znam C++, Lua (Uczę się), PHP, HTML 5, CSS 3 oraz umiem posługiwać się biblioteką JQuerry.

Jestem właścicielem Telewizji On-Line FileSerwer jak i też generatorów prezentacji dla MPCforum. (Planuję wydać kolejne).

Wykładam ogromny kapitał w postaci plików i narzędzi potrzebne do stworzenia prywatnego serwera Metin2.

Nie interesują mnie tacy sponsorzy którzy oferują tak "SIemka, masz tu dane i wgrywaj pliki"
Nie raz zostałem oszukany więc oczekuję najlepiej spotkana na terenie Częstochowy i maszyny na mnie...

Oferuję:
Gotową stronę: Monaris.pl

Hosting wykupiony na rok

Fanpage 333like: https://www.facebook.com/MonarisPL

Forum ala IP.B

Gotowe pliki: opis na fanpage+ http://www.mpcforum.pl/topic/986982-zapowiedzmonaris/

Zabezpieczenie serwera FW 10Gb w bardzo małym koszcie...

Postawienie porządnego TeamSpeak3

Patchera napisanego w C++

Oczekuję:

Sponsora przy kasie który zaoferuje serwer dedykowany + licencję IP.Board.

Dlaczego sam siebie nie za sponsoruje? Niestety miałem to zrobić lecz są ważniejsze wydatki od tego...

Kontakt:
GG: 2343702

Koszty są nie wielkie, na pewno nie potrzebuje takiej maszyny jak 64gb ram itp za 1500zł...

Wystarczy mi maszyna za 200-300zł + kapitał 100zł na tunele które obronią serwer przez atakami ddos

Opis maszyny która mi wystarczy:
Procesor i5 16gb ram łącze 100mb/s

Dlaczego łącze 100mb/s? Dlatego że wykorzystam tunel który sam ma wartość łącza 1Gb/s więc transfer między bramą a maszyną starczy 100mb/s

Nadal aktualne, przed napisaniem proszę przeczytać 2 razy... Dziękuje za takich sponsorów co kradną pliki...
Ps. Spotkanie się to tylko propozycja nie mus...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...