Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Survival+Gildie by MasterPepcio [Autorskie Pluginy/Skrypty] [Gildie] [JEDEN Z NAJLEPSZYCH SERWERÓW Z GILDIAMI, ZOBACZ TEMAT]!


MrPepcio

Gra  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Napewno!
      25
    • Raczej Tak..
      8
    • Mo?e ;)
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

e

k

l

a

m

a

Serwer Survival+Gildie by MasterPepcio

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siema!

Hej przestawię wam mój serwer nad którym aktualnie pracuje...

Serwer Survival+Gildie

Zapiszcie nasze IP: 46.29.20.175:26982

System Gildii

gildia.png

Gdy zdobędziesz itemy na gildie, otrzymujesz cuboid 50x50,

za dodanie gracza do gildii płacisz 2 diaxami

Rozdzka teleportująca na spawn

rozdzka.png

Aby nie było tak łatwo, stworzyliśmy takie coś,

że na spawna dostaniesz się na pieszo lub gdy stworzysz różdzke

Inny Drop z Stona


DROP2.png

Nie Posiadamy Byle jakiegoś OtherDropsa...

Na naszym serwerze Działa Fortune

Dodatkowo z kamienia wypada: Proch, Redstone, Wiegiel, Lapis...

Cieeeeekawe Pluginy

zamiana.png


EXP.png

hp.png

Inne Informacje

Na serwerze został zablokowany Pot Sily II!

Dlaczego?

Ten Pot daje więcej niż kox jabłko, aby PvP było w miarę wyrównane ten pot został zablokowany...

POSZUKUJEMY HELPERA

PODAJ POD POSTEM

nIck:

wiek:

itp.

Zapraszam do dyskusji... Zagracie?

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP To jest zapowiedź... Użyszkodniku...

Czekam na serwer, na pewno wbije z moją bandą rozjebać system ;33 A tak wgl. Na kiedy przewidywany jest start?

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Jeszcze małe poprawki z gildiami, i czekamy na bukkit 1.6.2

Myśle że Wtorek, Sroda ;)

Zapiszcie już sobie nasze IP: 46.29.20.175:26982

Opublikowano

Serwer zapowiada się fajnie :) Ciesze się że podzielasz moje zdanie i nie robisz serwera Survival + Factions ponieważ jest to gówno :) Na twoim serwerze zagram na 100% nie moge już doczekać się otwarcia !

Opublikowano

Ten Pot jakie więcej niż kox jabłko, aby PvP było w miarę wyrównane ten pot został zablokowany...

 

Nie rozumiem tego zdania.

Opublikowano

Poszukujemy Helpera

Schamat

 

Wiek:

Nick:

Ortografia:

Byłeś już helperem/modem?:

Ile bd poświęcał czasu?:

Opublikowano

Wbije na 100%.

 

Podanie na Helpera

Wiek: 15

Nick: Graihia
Ortografia: Jestem w gimbazie :) teraz ide do 3 gimbazy, ortografie mam dobrą :)
Byłeś już helperem/modem?: . Zawsze to albo jestem Adminem albo Moderatorem
Ile bd poświęcał czasu?: Dużo



Nie mogę się doczekać tego serwera. Szkoda że on będzie na 1.6.2 ;(



Hmmm... ja mam propozycje na pluginy tylko nwm jakie masz xD. Dodaj mnie na skype: minecraftgraihia.

Opublikowano

Jeszcze małe poprawki w pluginach, czekamy na bukkita 1.6.2 (w 1.6.1 nie rośnie trzcina ;<)

Myśle że wyrobimy się do wtorku/środy wszystko napisze na forum lub w motd serwera

 

Ps. Zapisz sobie ip...

Opublikowano

W 1.6.1 rosnie trzcina, przeciez gram na serwie 1.6.1 >.< Chyba masz jakies zle info ....

Opublikowano

Hmmm... Koni na serwerze bd malutko ;)

Dlaczego?

Jeśli widzileś live dnku to wiesz ;) (Zadają za dużo damage i walki pvp bd za bardzo nierówne)



Czekam na dalsze propozycje/opinie..

Opublikowano

Wiek:15


Nick:Ciasnyy


Ortografia:Bardzo dobrze sprawuję się ortografią. Lubię język polski i dobrze się nim sprawuję.


Byłeś już helperem/modem?:Zwykle Admin lub Technik z dostępem do FTP :).


Ile bd poświęcał czasu?: Oj bardzo dużo, w wakacje 4h dziennie albo i więcej xD


Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...