Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][100 SLOTÓW][16GB RAM][3 EDYCJA][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY][NOWY SYSTEM GILDII] |=| GuildCraft |=| Serwer o którym marzysz! :3


.: Madzia ;* :.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagram pięć minut i się okaże czy fajny czy dalej hejtować :P

 

Moj nick to LoLThunder, i zrob mi range hejter i daj takie same uprawnienia jak gracz :P

Opublikowano

@Troler : Masz jakiś problem, to zapraszam - przyjedź do mnie.

W ryj byś mi pewnie nie powiedział "matka cie bije". ;**

 

Nick : Madzia ?

Chłopak + Babka = obojniak <hgaha>

Według mnie taki hejt poszedł z początku do góry że chuj.

Powiem że jak się patrzy na zachowanie jednego z adminów (madzia) to można od razu stwierdzić że coś nie kulturalny ten admin, myśle że ty poprostu wywyższasz się i uważasz się za chuj wie kogo.

 

Podsumowując mogę powiedzieć tyle że serwa nie polecam 3<

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

ile widzów na Yt ?

Czytałeś w ogóle o jaką range chodzi ? Bosz, osobiście już 3 razy wysyłałem skargę ba support, moderatorów itp. no i oczywiście wszystko zostało odrzucone haha, dlaczego skoro każdy rodzący się człowiek ma takie samo prawo do "wszystkiego" jak każdy inny prezydent czy chuj wie kto !?!

 

To jest wręcz irytujące ! Ogarnijcie to o czym piszecie proszę was ! Nie róbcie "hańby" naszemu krajowi.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Ja to tam chętnie bym hejtował jego serwer, a potem śmiał mu się w twarz jak będzie mnie groził DDOS'ami na Skype, lub gdziekolwiek.

Ale tu hejtować nie ma co:
- Kolejny serwer opanowany przez dzieci, nawet nie na poziomie Gimbazy
- Kolejny "super" serwer Avaterysa (Madzi), czy sam nie wiem jak cie nazywać, a zapewne jak wszystkie zaraz padnie.
- Wyciąganie kasy od graczy? Na start serwera "Chce ktoś założyć gildie bez itemek?", "Chcesz ChatModa? 12zł SMS"... Porażka
- Kolejne konto Avaterysa/Risena/Madzi...
- Chamskie zachowanie Administratora serwera... A te odzywki o czyjejś rodzinie są poniżej, tego poziomu do którego może się ktokolwiek zniżyć, ale co Avaterys/Risen/Madzia to nie wiadomo co... On może niżej.
- Kłamstwa w reklamie np. "Autorskie Pluginy"... Taaa jasneee! Gówno prawda!
- Avaterys zgrywasz takiego kozaczka, a zaczynasz sobie często do osób po 20 lata... Takie nie wiadomo co jak ty (13-15), bo na 100% nie wiecej, możesz takiej osobie Loda zrobić, a nie wpierdolić, to powodzenia!
- Bezsensowny SPAM

[3/29/2013 11:01:42 PM] Risen.: ASLD"KDL"SAK[3/29/2013 11:01:42 PM] Risen.: 'lk[3/29/2013 11:01:42 PM] Risen.: aslkda[3/29/2013 11:01:42 PM] Risen.: s"Ldkas[3/29/2013 11:01:42 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:43 PM] Risen.: 'dklas[3/29/2013 11:01:43 PM] Risen.: dkas;[3/29/2013 11:01:43 PM] Risen.: dkas[3/29/2013 11:01:43 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:43 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:44 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:44 PM] Risen.: dkas[3/29/2013 11:01:44 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:44 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:44 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:44 PM] Risen.: ;dkas[3/29/2013 11:01:44 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:45 PM] Risen.: ;dkas[3/29/2013 11:01:45 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:45 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:45 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:45 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:46 PM] Risen.: ldksa[3/29/2013 11:01:46 PM] Risen.: lkd[3/29/2013 11:01:46 PM] Risen.: aslkdsa[3/29/2013 11:01:46 PM] Risen.: ;ldka[3/29/2013 11:01:46 PM] Risen.: skda[3/29/2013 11:01:46 PM] Risen.: ;slkdsa[3/29/2013 11:01:47 PM] Risen.: lkda[3/29/2013 11:01:47 PM] Risen.: slkdsa[3/29/2013 11:01:47 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:47 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:47 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:47 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:48 PM] Risen.: dlkas[3/29/2013 11:01:48 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:48 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:48 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:48 PM] Risen.: ;dkas;ldkas[3/29/2013 11:01:49 PM] Risen.: lkdsa[3/29/2013 11:01:49 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:49 PM] Risen.: ;dkas[3/29/2013 11:01:50 PM] Risen.: ;ldkas;ldkas;ldkasldka[3/29/2013 11:01:50 PM] Risen.: ;ldka[3/29/2013 11:01:50 PM] Risen.: s;ldkas[3/29/2013 11:01:51 PM] Risen.: ;dlkas[3/29/2013 11:01:51 PM] Risen.: ;kdas[3/29/2013 11:01:51 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:51 PM] Risen.: ldkas[3/29/2013 11:01:51 PM] Risen.: ;ldka[3/29/2013 11:01:51 PM] Risen.: s;ldkas[3/29/2013 11:01:51 PM] Risen.: l;dka[3/29/2013 11:01:51 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:52 PM] Risen.: sldkas;[3/29/2013 11:01:52 PM] Risen.: ldkaslkdas[3/29/2013 11:01:52 PM] Risen.: ldk[3/29/2013 11:01:53 PM] Risen.: asdkas[3/29/2013 11:01:54 PM] Aperture / PodUPadzien: aha ale spamowac nie musiales[3/29/2013 11:01:54 PM] Risen.: ;ldkasldkas[3/29/2013 11:01:54 PM] Risen.: ;lkd[3/29/2013 11:01:54 PM] Risen.: asdka[3/29/2013 11:01:54 PM] Risen.: s;ldkas[3/29/2013 11:01:54 PM] Risen.: ;dkasldkas[3/29/2013 11:01:54 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:54 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:54 PM] Risen.: ;ldka[3/29/2013 11:01:55 PM] Risen.: s;ldkas;ldkasl;dkas;ldkasldk;[3/29/2013 11:01:56 PM] Risen.: aslkdasldka[3/29/2013 11:01:56 PM] Risen.: sldkas[3/29/2013 11:01:56 PM] Risen.: dkas[3/29/2013 11:01:56 PM] Risen.: ;ldkas[3/29/2013 11:01:58 PM] Risen.: ldkasdlkas[3/29/2013 11:01:58 PM] Risen.: dlkas[3/29/2013 11:01:58 PM] Risen.: dlksd[3/29/2013 11:01:58 PM] Risen.: ;laksd[3/29/2013 11:01:58 PM] Risen.: ;alsk[3/29/2013 11:01:58 PM] Risen.: sldka[3/29/2013 11:01:58 PM] Risen.: s;ldk[3/29/2013 11:02:00 PM] Risen.: siema

- Liczne Podszywki.

[4/1/2013 6:04:51 PM] Risen.: Zapraszam na serwer hardcore by skkf no-premium! Autorskie pluginy, ogarnięci admini! IP : hardcraft.srvmc.pl 
[4/3/2013 7:21:42 PM] Risen.: Hejo! Mój nowy Skajpaj : xCubixPL. 


Serdecznie NIE polecam ten serwer...

Opublikowano

Nie polecę, znam administrację, wiem co złego potrafią robić, serwer upada, wstaje, upada, wstaje, i tak w kółko, szkoda tracić czasu, więcej go nie ma niż jest.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Madzia myślisz że nie wiemy że ty to chłopak co ?, ja już wiem kim ty jesteś tak naprawdę (homo) jesteś chłopakiem !, Steve ma racje polać mu !.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Jednak myliłem się co do serwera, Faktycznie ci "Hejterzy" Mają racje... i całkowicie się z nimi zgadzam. Chociaż wyrażają swoje opinie w sposób niestosowny,Ale mniejsza z tym, Chcę napisać co mi się nie spodobało na serwerze.A więc zacznę od lagów.Które są nie ziemskie...Na czacie non-stop spam, Ogarnąć lagi itp. Drugą rzeczą są nodusy...Dosłownie co 3 osoba na serwerze go ma...A trzecią rzeczą jest kłamstwo, Powiedz mi proszę jakie są tu autorskie pluginy? Żadne... Plugin na gildie to zwykły factions + Jakiś plugin na gildie za itemki...

 

Nie polecam!

Opublikowano

Pograłam trochę i wnioskuje, że naprawde nie warto tracić czasu na ten serwer :) Admini dają przywileje różnym graczą brak ochrony = Jakiś koleś latał z op usuwał gildie itd.

Co do przywilejów to :

 

1372082249-U710218.jpg

 

 

1372082375-U710218.jpg

 

 

1372082460-U710218.jpg

 

 

 

Dowód iz Pan 'IntelCore ' ma nodusa :

 

1372082616-U710218.jpg

 

 

 

 

 

Może w 100% nie widać, ale mam od chuja takich SS. DZIĘKUJE DO WIDZENIA.

 

 

 

@Edit

 

Oj przepraszam zapomniałam dodać informacji o bugach :D ( Debilizm administracji :) )

 

 

Załączam SS na których widać, że można mieć od chuja kasy w kilkadziesiąt minutek :3

 

 

Tu widać sklepik na żelazo :

1372083193-U710218.jpg

 

 

Tu widać sklepik na kowadło

 

1372083276-U710218.jpg

 

 

Jeżeli się przypatrzymy widać, że kupując żelazo i sprzedając je w postaci kowadła możemy dość dużo zarobić.. :)

To nie żaden bug lecz 'debilizm' adminów którzy nie potrafią nawet dobrze zrobić sklepu.

 

 

Myślę iż to tyle z mojej strony, Do widzenia po raz 2 ;D

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

Serwer bardzo dobry, polecam. Administracja się postarała. Co do kolegi UP. Ja nie biore czynnego udziału w rozgrywce, pobiłem się z trzy razy, i nie mam zamiaru więcej. Ponieważ pomagam koledze, ogarnąć czat. Serwer naprawde polecam, miło się gra. Dużo ludzi, serwer dopracowany w 100%

Opublikowano

Dojebałeś xD HAH.. 'Dopracowany w 100%' już widać jaki dopracowany po samym sklepie ;_; Więc sie nie wypowiadaj jak to serwer kolegi. Pobiłeś sie kilka razy ? To powinieneś nie mieć wgl dostępu do bicia sie i jakąś range :) Bo z nodusem to kazdy umie.

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

Pograłam trochę i wnioskuje, że naprawde nie warto tracić czasu na ten serwer :) Admini dają przywileje różnym graczą brak ochrony = Jakiś koleś latał z op usuwał gildie itd.

Co do przywilejów to :

 

1372082249-U710218.jpg

 

 

1372082375-U710218.jpg

 

 

1372082460-U710218.jpg

 

 

 

Dowód iz Pan 'IntelCore ' ma nodusa :

 

1372082616-U710218.jpg

 

 

 

 

 

Może w 100% nie widać, ale mam od chuja takich SS. DZIĘKUJE DO WIDZENIA.

 

 

 

@Edit

 

Oj przepraszam zapomniałam dodać informacji o bugach :D ( Debilizm administracji :) )

 

 

Załączam SS na których widać, że można mieć od chuja kasy w kilkadziesiąt minutek :3

 

 

Tu widać sklepik na żelazo :

1372083193-U710218.jpg

 

 

Tu widać sklepik na kowadło

 

1372083276-U710218.jpg

 

 

Jeżeli się przypatrzymy widać, że kupując żelazo i sprzedając je w postaci kowadła możemy dość dużo zarobić.. :)

To nie żaden bug lecz 'debilizm' adminów którzy nie potrafią nawet dobrze zrobić sklepu.

 

 

Myślę iż to tyle z mojej strony, Do widzenia po raz 2 ;D

Nodusista ;/

Siemanko

robie

serwery

minecraft

na zamowienie

 

 

 

 

 

PW

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up Połowa serwera ma nodusa, A wiesz co jest najgorsze? Że admini nic z tym nie robią... Sądzę że szkoda czasu na grę na takim serwerze, Skoro jutro padnie, Albo zrobią nową edycję... hah :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...