Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][100 SLOTÓW][16GB RAM][3 EDYCJA][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY][NOWY SYSTEM GILDII] |=| GuildCraft |=| Serwer o którym marzysz! :3


.: Madzia ;* :.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-----» GuildCraft «-----

< > ADRES IP : 46.29.20.232

< > ADRES IP SERWERA TeamSpeak 3 : 46.29.20.232

21357252915162551764.png

< > ADRES IP : 46.29.20.232

< > Typ : Survival/Gildie

< > 100 slotów,

< > Wersja 1.5.2,

< > No-Premium.

66961936987197853286.png

Właściciel -- KoMaR1911

Właściciel -- Merajur

Moderator -- Natka1100

---------------------------------------------------------------------------------------------------

41463181704665100085.png

-- Na serwerze jest 200 slotów przeznaczonych dla Was,

także dla nikogo nie zabraknie miejsca. ;)

-- Serwer stoi na dedykowanej maszynie z 16GB RAM, tak więc

nigdy nie występują opóźnienia (lagi),

-- Dla urozmaicenia rozgrywki dodane są m.in. areny

SurvivalGames, automatyczne Parkoury i wiele więcej Mini-Game

-- Autorskie pluginy? Oczywiście! Nasi technicy przygotowali dla Was

znakomite, w pełni autorskie skrypty oraz pluginy, które dodają na

nasz serwer coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej!

-- Nasi budowniczy dołożyli wszelkich starań, aby

mapa wyglądała idealnie, wszystkie budowle tworzone były

z największą starannością.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Więcej informacji o serwerze już wkrótce! ;-)



asdsdds



asdss



asdsdsd

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagrałbym, Gdyby nie to że poprzednia edycja nie potrwała nawet 2 tygodni...

Opublikowano

A ja pogram bo mi się nudzi :D

AfgFire dla ciebie nie będą zmieniać "całego" serwera żebyś ty grał... Fajnie że masz w Steam wpisane "Nie Posiadam" bot

Opublikowano

@tka : Była to testowa edycja, ta będzie do sierpnia. ;-)

Mamy full, 150 osób, dzięki! ;-)

Możesz wbić na Ts kanał publik 2 ?

battlefield3wallpaperhdf.jpg
Opublikowano

A ja pogram bo mi się nudzi :D

AfgFire dla ciebie nie będą zmieniać "całego" serwera żebyś ty grał... Fajnie że masz w Steam wpisane "Nie Posiadam" bot

YY bo nie posiadam Steam lol ?? jakaś spruta o to ? ile masz lat ciekawe 13 12 ??

 

Nie mogę aktualnie. :)

można PW popisać odpisujesz jakieś gg skype ?

battlefield3wallpaperhdf.jpg
Opublikowano

A więc tak:

- konto na mpc forum zostało założone komercyjne, prawdopodobnie przez pleć męską no i tylko i na wyłącznie reklamy serwera.

- brak autorskich pluginów. (ew. specjalnej troski)

- brak nowego systemu gildii.

- brak nowych dropów.

- spawn jest brzydki, ale bynajmniej zasługuję na autorów.

- czat jest tak zaśmiecony że można oczopląsu dostać :(

- do tego 3 edycja (w ciągu 2 tygodni ?)

 

Skończy z tym populizmem proszę. Nie polecam tej cienkiej produkcji !

Opublikowano

@Steve : Pisaliśmy o tym na Skype, hejtuj dalej, mam na Ciebie wyjebane. ;)

Sam nic nie potrafisz dobrego stworzyć, gdzie gra sporo osób a przychodzisz tu i pierdzielisz głupoty.

Opublikowano

@Up przepraszam ale zgadzam się ze stevem, Serwery avaterysa miały milion edycji i każdy padł...

Opublikowano

@Steve : Pisaliśmy o tym na Skype, hejtuj dalej, mam na Ciebie wyjebane. ;)

Sam nic nie potrafisz dobrego stworzyć, gdzie gra sporo osób a przychodzisz tu i pierdzielisz głupoty.

Pierdol pierdol. Wykorzystujesz biedne dzieci...które się w dodatku powinny uczyć żeby mieli komu służyć, zastanów się trochę nad sobą na prawdę.

 

 

 

 

 

A więc tak:

- konto na mpc forum zostało założone komercyjne, prawdopodobnie przez pleć męską no i tylko i na wyłącznie reklamy serwera.

- brak autorskich pluginów. (ew. specjalnej troski)

- brak nowego systemu gildii.

- brak nowych dropów.

- spawn jest brzydki, ale bynajmniej zasługuję na autorów.

- czat jest tak zaśmiecony że można oczopląsu dostać :(

- do tego 3 edycja (w ciągu 2 tygodni ?)

 

Skończy z tym populizmem proszę. Nie polecam tej cienkiej produkcji !

Dobrze gada polać mu !

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

zobaczymy ja ogarniam trochę serwery jeżeli zachcą mojej pomocy pomogę serwerowi wyjść na prosto jak nie widzę za 4 dni nową edycje

podeślij Skype pw to pomogę ...

battlefield3wallpaperhdf.jpg
Opublikowano

Zachowanie administracji jest strasznie nie moralne i tyle. No ja osobiście nie polecam i nie mam więcej tutaj śmiecić, bo fakt faktem za twarde dyski też serwerowni trzeba zapłacić, no a spamu w kosmos nie wyślemy? Życzę powodzenia z serwerem.

Opublikowano

Już ci pisałem lewa szmato żebyś się kurwa ogarnął bo mnie wkurwiasz . . . Wypierdalaj się dalej cwelić tam gdzie twoje miejsce !

 

Kolorów używam bo w porównaniu do ciebie nie choruję na "daltonizm" ...

 

Pozdrawiam wszystkich pojętych ludzi którzy wiedzą kim on jest i się przekonali czy warto .

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

To tak nawiasem to macie jeszcze wszystkie wiadomości które pisał do mnie na skype, no i stwierdźcie czy jego serwer jest równie zdrowy jak i on ? :?

 

[20:14:20] AvaterysCebulaczek: Kacper w moim temacie na MPCforum :G

[20:14:36] kacper ; ): co jets ?
[20:14:37] kacper ; ): jest ?
[20:14:49] AvaterysCebulaczek: w moim temcaie byles ;d
[20:14:50] AvaterysCebulaczek: tak btw
[20:14:52] AvaterysCebulaczek: to Twoj serw
[20:14:54] AvaterysCebulaczek: teno
[20:14:55] AvaterysCebulaczek: oldcraft
[20:14:57] AvaterysCebulaczek: ?
[20:15:07] kacper ; ): nie
[20:15:09] kacper ; ): to twój.
[20:15:23] AvaterysCebulaczek: co taki
[20:15:24] AvaterysCebulaczek: wkurwiony
[20:15:25] AvaterysCebulaczek: jests?
[20:15:31] AvaterysCebulaczek: weź idź sie przewietrz albo cos
[20:15:33] kacper ; ): chujowa produkcja ..
[20:15:36] AvaterysCebulaczek: jaka
[20:15:37] AvaterysCebulaczek: produkcja
[20:15:38] kacper ; ): juz pisze posta na mpc
[20:15:42] kacper ; ): guild craft
[20:15:43] AvaterysCebulaczek: moj serwer chujowy? :)
[20:15:45] AvaterysCebulaczek: haha xD
[20:15:49] AvaterysCebulaczek: 150/150 a ten mowi, ze chujowy.
[20:15:59] AvaterysCebulaczek: Twoja matka jest chujowa, chujowo mi pałe opierdala.
[20:16:00] kacper ; ): no same dzieci które nie wiem co w tym widza ?
[20:16:20] AvaterysCebulaczek: dobra, wypierdalaj. idź szorować kule ojcu .
[20:17:52] kacper ; ): ej no napisałem
[20:17:54] kacper ; ): prawde
[20:17:55] kacper ; ): ..
[20:18:12] kacper ; ): jestes tak komercyjny ze az cie nie ma
[20:18:28] AvaterysCebulaczek: Twoja matka jest komercyjna, na Brazzersie z łysym występuje.
[20:18:44] kacper ; ): wypierdalaj lewy kutasie jeany w dupe !
[20:19:06] AvaterysCebulaczek: na lewo to Twoją matke urodzili cwelu.
[20:19:13] AvaterysCebulaczek: jebana kurwa prostytutka ukraińska
[20:19:36] kacper ; ): weź wypierdalaj. ; ) bo ty sobie w zyciu nie poradzisz ..
[20:20:40] AvaterysCebulaczek: a Ty niby sobie radzisz? tylko pały obciągasz, zeby na zycie zarobić pierdolony flamingu.
[20:23:10] kacper ; ): skoncz prosze.
[20:23:35] AvaterysCebulaczek: skonczyc, to mi moze Twoja matka ciągnąć. pod biurkiem mi caly czas siedzi
[20:23:46] AvaterysCebulaczek: wczoraj taka napalona byla, ze mi meble pogryzła suka pierdolona

 

Wpadłeś lewa pało, i nikt z tobą już nie chce mieć żadnych do czynień bo jesteś złodziejem i krętaczem !

Opublikowano

Frostuu masz jakiś problem, to zapraszam do mnie, do Cieszyna.

W ryj byś mi tego nie powiedział. ;*

 

asdsd

Nie znasz mnie to nie pierdol mi głupot.. bo to nie randka w ciemno jesteś kurwa dzieckiem czternastoletnim i się nie oszukujmy. Co mam kurwa pasek wziąc i Ci wpierdolić żebyś się uspokoił czy klaps wystarczy ?

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Ja ci po Polsku ładnie piszę co jest pięć itp. że słaby serwer itp. a ty mi wyskakujesz z jakimś cygańskim tekstem o "mojej Mamie" człowieku zastanów się, naprawdę .. Ty na prawdę masz jakiś problem psychiczny, możemy Ci jakoś pomóc ? Jeżeli nie to nie pisz tutaj więcej... Proszę Cię bardzo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...