Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War Two Castles - Typu kwadratowa masakra ! Zapraszamy do składania podań


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 13

Mikro: Tak

TeamSpeak3: Tak

Opisz siebie w 4 zdaniach: Lubie grac na serwerach typu kwadratowa masakra. Interesuje sie informatyka. Lubie grac w piłkę. Moje hobby to wszechświat

Staż w minecraft: 3lata ;p

Drużyna?[Red lub Blue]: Blue



Ile mam czekać na odpowiedz?

Zapraszam s3.hostmc.pl:20336

Opublikowano

Nick w minecraft: Recconet


Wiek: 14


Mikro: TAK


TeamSpeak3: TAK


Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Damian, lubie grać w cs'a i mc ! Grywam na ps3 i w piłkę nożną.


Staż w minecraft: od 1.7.3 !: d


Drużyna : BLUE






Mogę być kapitanem jakieś drużyny ?


Opublikowano

 

Wiek: 14

Mikro: TAK

TeamSpeak3: TAK

Opisz siebie w 4 zdaniach: Mam na imię Damian, lubie grać w cs'a i mc ! Grywam na ps3 i w piłkę nożną.

Staż w minecraft: od 1.7.3 !: d

Mogę być kapitanem jakieś drużyny ?

Ty będziesz czerwonych, ja niebieskich :D, jak się dostaniemy :). Może :P

Zapraszam s3.hostmc.pl:20336

Opublikowano

@EDIT proszę o dopisanie nowych danych w podaniu, a na odpowiedź proszę czekać do 20 lub 21. Pozdrawiam

Już dopisałem do podania. :)

 

Czekam już na odpowiedz 1h... :P

Zapraszam s3.hostmc.pl:20336

Opublikowano

Nick w minecraft:FireONgame


Wiek: 13


Mikro: Posiadam oraz głos na na 15-18lat :)


TeamSpeak3:Posiadam (PS.mam mumble i skype)


Opisz siebie w 4 zdaniach:Mam na imię Paweł.Gram w BF3,cs'a,MC,Dote 2,metina 2 oraz LoL'a.Nienawidze dzieci neo,hakerów oraz griefy.Interesuje się Gaming'iem.PS.Grałem i gadałem z MinecraftPolska (Patrykiem) na jego serwie :)


Staż w minecraft:Od wersji 1.7.3


Drużyna?[Red lub Blue]:Red



Można być kapitanem drużyny?


PS.Dodam jeszcze podania kolegów :)


Opublikowano

Nick w minecraft:


Wiek:14

Mikro: Tak posiadam :)

TeamSpeak3:Tak

Opisz siebie w 4 zdaniach:Lubię grać w nogę.Moje hobby to informatyka.

Chciałbym w przyszłości zostać grafikiem.Chcę dostać się na ten serwer ponieważ

lubię tego typu serwery i nie wbijają noobki po to zeby zgriefowac :)

Staż w minecraft:od 1.2.5 ale bardzo dużo wiem o mc :D


Drużyna?[Red lub Blue]:Hmm wydaje mi się ze wolę drużynę Red :)

Opublikowano

Nick w minecraft:RegeMan


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3: tak


Opisz siebie w 4 zdaniach: Lubię grafikę oraz motoryzjację. Minecraft jest do sposób dla mnie na wyluzowanie się ewentualnie wkurzenie gdy creeper nadchodzi....


Staż w minecraft: od bety 1.4


Drużyna?[Red lub Blue]:Blue


Opublikowano

Nick w minecraft: ShadowGameSs

Wiek: 16 Niedługo 17;)

Mikro: jasne

TeamSpeak3: ta

Opisz siebie w 4 zdaniach:Lubie piłke. Gram czesto na XBoxie w fife;p. Lubie stare gry. Dobrze sie ucze;)


Drużyna?[Red lub Blue]:Blue

Opublikowano

Nick w minecraft: LoLThunder

 

Wiek: W październiku będzie 15 :P

'

Mikro: Ta

 

TeamSpeak3:Jeśli trza to używam

 

Staż: Od starego 1.2 :) Bez łóżek i psów.

 

4 Zdania o sobie: Lubię minecrafta. Ciekawię się czołgami. Jestem fajny. Opowiadam suche suchary ;p

Drużyna: Blue

Opublikowano

Nick w minecraft: Ic3m4n2u



Wiek: 16


'


Mikro: Ta



TeamSpeak3: Tak mam



Staż: 1.4 beta



4 Zdania o sobie: Na imię Mam kacper, Intreresuje sie piłką koszykową


Drużyna: Blue

Opublikowano

Nick w minecraft: Blomy95

Wiek: 13

Mikro: Jasne

TeamSpeak3: Tak, mam.

Opisz siebie w 4 zdaniach: Interesuję się informatyką i motoryzacją. Lubię koszykówkę i piłkę nożną. Gram w minecrafta i czasami Counter-Stike. Mam na imię Tomek :D

Staż w minecraft: Ponad rok czasu.

Drużyna:BLUE

Opublikowano

Nick w minecraft: MrNicePig


Wiek: 14


Mikro: Tak


TeamSpeak3:tak


Opisz siebie w 4 zdaniach:JEstem ogarniety i zachowauje sie kulturalnie


Staż w minecraft: 2 lata


Drużyna?[Red lub Blue]: RED


Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

Nick w minecraft:MalaOwieczka


Wiek: 15


Mikro: Posiadam jak najbardziej ;3


TeamSpeak3:Mam


Opisz siebie w 4 zdaniach:Nazywam się Damian.Gram w Piłkę nożną , interesuje się sportem oraz grami komputerowymi.Jestem miły i lubie PVP w Minecrafcie


Staż w minecraft:3 lata


Drużyna?[Red lub Blue]:Blue


Opublikowano

Nick w minecraft:parulek99


Wiek: 15


Mikro: Dobre


TeamSpeak3: Posiadam


Opisz siebie w 4 zdaniach: Potrafię współpracować. Świetnie się biję. Umiem budować fortece. Nie zachowuję się jak większość tzw. "gimbusów" :D


Staż w minecraft: od beta 1.3 czyli 2-3 lata


Drużyna?[Red lub Blue]: Bez znaczenia


Opublikowano

Nick w minecraft: PivotJr


Wiek: 13


Mikro: Mam

TeamSpeak3: Mam


Opisz siebie w 4 zdaniach: Jestem miły.

Ogarnięty.

Nie kradne.

Czasem przeklne ale to rzadko.


Staż w minecraft: Z 3 lata?


Drużyna?[Red lub Blue]: Red ;)

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

Nick w minecraft: felini


Wiek: 18


Mikro: jest

TeamSpeak3: jest


Opisz siebie w 4 zdaniach: jestem lukasz chodze do 2kl technik mechatronik gram w pilke nozna i siatkowa, lubie plywac i imprezowac

Staż w minecraft: 1.4


Drużyna?[Red lub Blue]: blue

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Nick w minecraft:Schorel

Wiek:15

Mikro:tak

TeamSpeak3:tak

Opisz siebie w 4 zdaniach:Jestem bardzo mądry i inteligentny. Uwielbiam sport.Kocham Wszystkie ladne dziewczyny. Lubie Kupe.

Staż w minecraft:4-5lat

Drużyna?[Red lub Blue]:Red

Opublikowano

Iż z powodu tego że tworzymy własną serverownie chciałbym wam zaproponować server Hardcore 150 slotów na autorskich pluginach. Jeżeli uważacie że to lepszy pomysł proszę pisać komentarze na ten temat. A jeżeli uważacie że lepiej kontynuować ten projekt servera proszę się wypowiadać.

Opublikowano

Tworzyłem ponieważ mam chęć taki server postawić gdzie można sobie naprawdę fajnie pograć. Ale pytam się tylko czy wolicie taki czy publiczny na 150 slotów HardCore..

Opublikowano

Nick w minecraft:Schorel

 

Wiek:15

 

Mikro:tak

 

TeamSpeak3:tak

 

Opisz siebie w 4 zdaniach:Jestem bardzo mądry i inteligentny. Uwielbiam sport.Kocham Wszystkie ladne dziewczyny. Lubie Kupe.

 

Staż w minecraft:4-5lat

 

Drużyna?[Red lub Blue]:Red

Classic: 17 maja 2009 , 4-5 lat ? :)

Wersja Alpha: 28 czerwca 2010 :/ :DDD

Opublikowano

Nick w minecraft:BLacky12


Wiek: 16


Mikro: Ta


TeamSpeak3:Ta


Opisz siebie w 4 zdaniach:Jestem ogarniety i inteligentny. Jestem spokojny,przestrzegam zasad. Lubie grać w mc.


Staż w minecraft:od 1.5_01 Bety


Drużyna?[Red lub Blue]:Blue

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...