Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Assassin's Creed IV: Black Flag - temat zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiecie może coś o Desmondzie jak to się będzie odgrywało? Wiem tyle że mają być fragmenty ale nadal nie wiem jak będzie dział świat czyli został ocalony czy jak? :D

Opublikowano

Niby Ubi twierdzi, że to koniec historii Desmonda, chociaz niby mają wyjaśnic co się z nim stało po AC3, niby wyglląda na to, że umarł, ale AC: Initiates tak nie do końca to potwierdza.

 

 

5SaM7qB.png

 

 

A tu kolejny filmik:

 

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Gra zapowiada się fajnie ale jestem trochę rozczarowany zakończeniem 3 co po tylu latach zniechęciło mnie do tej serii ;/

49yxrs.png

Opublikowano

Ta gra jest ZAJEBISTA ! Niektórzy po pojawieniu się traileru IV zaczeli mówić :

 

-AC to jest gra w której biega sie po blokach a nie pływa statkami ! -.-

 

BŁĄD !! AC jest to gra w której wykonuje sie misje itp. Niby Ezio jest b ohaterem tejże gry , lecz Edward także może nim się stać :)

 

Jak dla mnie zanosi się na zajebistą dalszą serie <3

Opublikowano

Ehhh... ocalą go i będą w Animusie podtrzymywać jego funkcje życiowe, bo z życia Edwarda muszą się dowiedzieć bardzo ważnych rzeczy...

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Nadal szukam na zagranicznych stronach firmy Ubisoft Montreal informacji o tym co stało się z Desmondem , niestety bezowocnie. Czekam do tej daty do 29.10.13 r. Jak każdy miłośnik tej Gry. Oby okazała się dużo bardziej fascynująca, oraz sama gra mogła by być dłuższa by pograć w nią troche czasu, sądzac po tej rewelacyjnej grafice wnioskuję że będzie się grało na najwyższym poziomie. Wymagania Gry niektórych mogą przestraszyć. Ktoś tam wspomniał o AC V. Jeżeli chodzi o moje zdanie to na stronach Ubisoft nic nie było nawet w zapowiedziach, więc na razie nastawiam się na IV gdyż pieniądze na kupno przed premierą już są odłożone. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Nadal szukam na zagranicznych stronach firmy Ubisoft Montreal informacji o tym co stało się z Desmondem , niestety bezowocnie. Czekam do tej daty do 29.10.13 r. Jak każdy miłośnik tej Gry. Oby okazała się dużo bardziej fascynująca, oraz sama gra mogła by być dłuższa by pograć w nią troche czasu, sądzac po tej rewelacyjnej grafice wnioskuję że będzie się grało na najwyższym poziomie. Wymagania Gry niektórych mogą przestraszyć. Ktoś tam wspomniał o AC V. Jeżeli chodzi o moje zdanie to na stronach Ubisoft nic nie było nawet w zapowiedziach, więc na razie nastawiam się na IV gdyż pieniądze na kupno przed premierą już są odłożone. Pozdrawiam :)

 

Ashraf Ismail wspomniał, że Abstergo niby ma nową wersję Animusa, który działa na podstawie DNA danej osoby z próbki krwi i dopóki ma się krew danej osobie w maszynie to można danej osoby wspomnienia przeżywać. Wątek Desmonda ma być zakończony.

+ ważna rzecz, mają pokazać wydarzenie w grze, z początku "kariery" Edwarda, dzięki któremu Templariusze w teraźniejszości mają przewagę.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Fajny filmik, nie moge sie juz doczekac nowego Assassyna. Uwazam, ze bedzie lepszy niz trojka ;p

Masz projekt graficzny? Moge zrobić strone! Napisz do mnie :-)

Opublikowano

Na mobilnych platformach z systemem Android lub iOS będzie wprowadzona aplikacja od AC IV BF na której będzie można częściowo zarządzać tym co mamy w grze, wiadomo jedynie że darmowe dla tych którzy połączą aplikację ze swoim kontem Uplay.

 

Kolejny trailer multiplayer:

 

Opublikowano

Oficjalnie już są znane wymagania sprzętowe:

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

System operacyjny: Windows Vista SP, Windows 7 SP1 lub Windows 8 (wersje 32*/64-bit)

Procesor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.6 GHz lub AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz

Pamięć operacyjna: 2 GB

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 260 lub AMD Radeon HD 4870 (512 MB, Shader Model 4.0 lub lepszy)

Dysk twardy: 30 GB

 

Zalecane wymagania sprzętowe:

 

System operacyjny: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1 lub Windows 8 (wersje 32*/64-bit)

Procesor: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz lub AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz lub lepszy

Pamięć operacyjna: 4 GB lub więcej

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 470 lub AMD Radeon HD 5850 (1024 MB, Shader Model 5.0 lub lepszy)

Dysk twardy: 30 GB

 

Lista wspieranych kart graficznych:

Nvidia GeForce GTX 260 lub lepsza

GT400

GT500

GT600

GT700

AMD Radeon HD4870 lub lepsza

HD5000

HD6000

HD7000 (wersje przeznaczone na laptopy mogą działać, ale nie są oficjalnie wspierane).

 

32-bitowe systemy nie mają potwierdzonego wsparcia.

 

@

 

Ubisoft wyjaśnił dlaczego wersje na pc mają taki poślizg. Zespół najpierw pracuje na jednej z konsol, później przechodzą na kolejną platformę a pc jest ostatnie bo potrzebują więcej czasu aby wydać grę na tą platformę iż chcą uzyskać najwyższą jakość i wprowadzić poprawki.

Opublikowano

@up luls wychodzi na to że mój staruszek pociągnie tą grę na zalecanych ^^

Oby IV była jak Far Cry 2 a 3 (< 3)

btw. 22 dni do premiery :)

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

Już pierwsze kroki dlc:

 

 

 

 

+

 

Skład przepustki sezonowej:

 

- dodatek fabularny Freedom Cry(wyżej filmik jest do tego), przejście jego powinno zająć kilka godzin według ubisoftu

- pakiet zdobień dla Jackdawa (będą tylko dostępne dla posiadaczy przepustki)

- dodatkowe misje, skórki, broń i przedmioty do kolekcji w trybie single

- dodatkowe postacie do trybu multi

 

Jego koszt to 79,99 zł jest to oszczędność 20%-owa w porównaniu do kupowania dodatków oddzielnie.

Opublikowano

Zamówione w wersji na X360 teraz tylko czekać.

Co do wielkości świata jestem pod wrażeniem i to nie małym ;)

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Tak w skrócie o multiplayer:

 

- samouczek będzie bardziej rozbudowany

- dodatkowe video prezentujące daną umiejętność

- maksymalny poziom będzie wynosił 55 a nie 50

- maksymalny poziom prestiżu będzie wynosił 99

- odblokowywanie następnych poziomów prestiżu będzie odblokowywało kolejne emblematy, tytuły, rzeczy dla postaci

- klany będzie można założyć w samej grze, będzie można nadawać uprawnienia do zapraszania osób

- powstanie ranking klanów

 

 

 

oraz trailer premierowy:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...