Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rise-Online/110Cap/StabllnyServer/DzienneEventy/NoweAreny/Quest system


xpinekkryyx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP
strona sciemnia z tym pokazywaniem ilosci graczy na servie.. wczoraj w nocy tez padl poszedlem spac, wstaje i dalej off.. fajna niedziela, sloneczko za oknem :)

!!!! Grozisz MI !!!!

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Nie padł tylko jest off... Jeżeli nie kupią ochrony przeciwko ddos to na pewno padnie.

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Strona serwera jest podkręcona o 100 graczy, nawet przy inspekcji pokazuje stówkę, pis joł.

Opublikowano

Co do stron. Jeżeli login server i gameserver zostaną wyłączone to strona będzie pokazywać ostatnie dane. Dopiero to się zmieni jak server będzie Check.

 

Edit:

 

W00t. Ta strona faktycznie wali w ch*ja ^^

Opublikowano

Co do stron. Jeżeli login server i gameserver zostaną wyłączone to strona będzie pokazywać ostatnie dane. Dopiero to się zmieni jak server będzie Check.

 

Edit:

 

W00t. Ta strona faktycznie wali w ch*ja ^^

 

Na tym serwerze wszystko "wali w chuja". Marnujecie tylko swój czas na tę grę, zapraszam http://www.mpcforum.pl/topic/964912-koveea90capchinskie-buildysilk-na-godzine-i-wiecej-start-2013-06-09-2000-gmt1/.

 

@Down

To jebnij się w beret i zacznij myśleć. Mnóstwo bugów, zero naprawy, można by wymieniać tutaj jeszcze setki wad. To siedź na dupie i czekaj, aż Ci serwer otworzą : )

  • 1 rok później...
Opublikowano

Serwer działa już długo, polecam, coin system - zajeb*sty :). Jak coś pisać w grze do Konrado_Di o gildię/ plvl czy o pomoc :). Pozdro

 

Link: vehalla-sro.com

baner3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...