Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bassilia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawać dawać bo ja tu czekam, jak chcecie ts-a to pisać pw.

Serwer wydaje sie fajny, jakiś 4fun w końcu do zabawy nie do expa... mam andzieje, ze ddosow nie bedzie i wystartujecie bez problemu i sie utrzymacie, nie widzialem innych serwerów waszej produkcji, macie jakies doswiadczenie jezeli chodzi o serwery i ich stabilnosc?

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Okej, ściągam clienta, za 16h wbiję :D

Ciekawi mnie ten serwer, widziałem już kiedyś podobny. .

Zobaczymy, czy nie będzie ddosów i problemów na starcie, oczywiście życzę, żeby wystartował jak najlepiej ;)


@Ma ktoś inny link do clienta ? Z tego się pobiera max 110 kb/s -_-

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Okej, ściągam clienta, za 16h wbiję :D

Ciekawi mnie ten serwer, widziałem już kiedyś podobny. .

Zobaczymy, czy nie będzie ddosów i problemów na starcie, oczywiście życzę, żeby wystartował jak najlepiej ;)

 

@Ma ktoś inny link do clienta ? Z tego się pobiera max 110 kb/s -_-

pobierz z ich strony mi pobierało po 2 mb/s

Opublikowano

Małe info od Admina :

Witam Wszystkich !



Mam dla Was bardzo ważną wiadomość !

Mamy niestety małe opóźnienie ze względu na problemy naszego

administratora z internetem i w związku z tym jesteśmy zmuszeni

przesunąć start z godziny 19:00 na godzinę 19:30.

Bardzo przepraszamy za problemy, mamy nadzieję że nie zmieni

to Waszej decyzji o wyborze naszego serwera !



Startujemy o 19:30 ! Na 100% !

Opublikowano

Witam Wszystkich !

Mam dla Was bardzo ważną wiadomość !
Mamy niestety małe opóźnienie ze względu na problemy naszego
administratora z internetem i w związku z tym jesteśmy zmuszeni
przesunąć start z godziny 19:00 na godzinę 19:30.
Bardzo przepraszamy za problemy, mamy nadzieję że nie zmieni
to Waszej decyzji o wyborze naszego serwera !


Startujemy o 19:30 ! Na 100% !

Opublikowano

Bassilia Kiedy TeamSpeak dokładnie kurde? Miał być o 18...

 

Spokojnie jak podamy to na pewno się o nim dowiesz.

Mamy teraz lekki młyn więc bądźcie wyrozumiali :)

Opublikowano

 

Małe info od Admina :

Witam Wszystkich !

 

 

 

Mam dla Was bardzo ważną wiadomość !

 

Mamy niestety małe opóźnienie ze względu na problemy naszego

 

administratora z internetem i w związku z tym jesteśmy zmuszeni

 

przesunąć start z godziny 19:00 na godzinę 19:30.

 

Bardzo przepraszamy za problemy, mamy nadzieję że nie zmieni

 

to Waszej decyzji o wyborze naszego serwera !

 

 

 

Startujemy o 19:30 ! Na 100% !

30 minut to nic sie nie stanie wazne ze jest informacja od admina , czekamy , mi client sie pobral w 10 minut wiec niewiem czemu macie taka mala predkosc. : )

Opublikowano

Z chęcią zagram ale za 1 pobieraniem wyskoczył mi błąd a za 2 zostały mi 4h -,-

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...