Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<<< Lixium IndustrialTech >>>[Nieograniczone Cuboidy] [Mody] [IndustrialCraft] [GregTech] [ThaumCraft] [2 TYS NOWYCH ITEMÓW] [60Slotów] [Non-Premium]


MaxiTris

Serwer  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcieliby?cie pvp na serwerze (na cuboidach off)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer fajny lecz administracja śmieszna. Dostałem bana za "kopiowanie" a nawet nie wiem jak się kopiuje. Admin popatrzał do skrzynek i dostałem bana bo? miałem 2x sety diaxowe? śmieszne.. już nawet ze znajomymi sobie pograć nie można.. NIE POLECAM

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Serwer fajny lecz administracja śmieszna. Dostałem bana za "kopiowanie" a nawet nie wiem jak się kopiuje. Admin popatrzał do skrzynek i dostałem bana bo? miałem 2x sety diaxowe? śmieszne.. już nawet ze znajomymi sobie pograć nie można.. NIE POLECAM

Ty dobrze wiesz o co chodzi ... ; ] nie sciemniaj bo Cie obserwowalem mam ci powiedziec o ktorej kopiowales ? Nawet mamy autorski plugin ktory to zapisuje wiec loga tez moge ci dac ; ] . Sam pisales jeszcze ze umiesz kopiowac to Cb sprawdzilem . Ja jestem czujny i pilnuje porzadku na serwerze

Serwer to jest FB czy SURV?

Survival z odrobina fb . Jest tylko spawn + targ no i oczywiscie cuboidy

 

 

@up wszystkie mody sa przedstawione w prezentacji

Opublikowano

Ty dobrze wiesz o co chodzi ... ; ] nie sciemniaj bo Cie obserwowalem mam ci powiedziec o ktorej kopiowales ? Nawet mamy autorski plugin ktory to zapisuje wiec loga tez moge ci dac ; ] . Sam pisales jeszcze ze umiesz kopiowac to Cb sprawdzilem . Ja jestem czujny i pilnuje porzadku na serwerze

 

Survival z odrobina fb . Jest tylko spawn + targ no i oczywiscie cuboidy

 

 

@up wszystkie mody sa przedstawione w prezentacji

 

 

Ok. Proszę o podanie tego wszystkiego. Nie potrafie kopiować, nawet nie wiem jak więc mu tu kitu nie wciskaj... a pisałem, że potrafie kopiować dla beki, tyle w temacie.

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Na serwerze gram już spory okres czasu. Z administracją można się bez problemowo dogadać. Nie ma bugów, a są, to od razu zostają zablokowane. Na serwerze są bardzo często organizowane miłe eventy np. 1 czerwca każdy gracz dostał specjalną rangę, która pozwalała mu otrzymać specjalny ekwipunek z okazji dnia dziecka. Dzisiaj <02.06.2013> organizowany jest event parkour. Ogólną pracę serwera i administracji jako stały gracz oceniam na bardzo dobrą. Pomagają graczom, starają się odpowiadać na każde pytanie, o ile posiadają wiedzę na temat pytania. Serwer polecam każdemu !!

Z pozdrowieniami dla wszystkich czytających stały gracz Kanciasty ;)

Opublikowano

Ok. Proszę o podanie tego wszystkiego. Nie potrafie kopiować, nawet nie wiem jak więc mu tu kitu nie wciskaj... a pisałem, że potrafie kopiować dla beki, tyle w temacie.

 

Nie ma problemu zaraz dodam ; D

 

 

Jednak mysle ze nie bede dodawal bo zaraz kazdego bede musial zbanowac za kopiowanie i sie to rozejdzie szybko ; D . Obserwowalem cie i to kopiowales 05.19 gdybys nic mi nie powiedzial bym cie nie zbanowal ze umiesz kopiowac , bo juz tego loga bym nie sprawdzil ; D

Opublikowano

Nie ma problemu zaraz dodam ; D

 

 

Jednak mysle ze nie bede dodawal bo zaraz kazdego bede musial zbanowac za kopiowanie i sie to rozejdzie szybko ; D . Obserwowalem cie i to kopiowales 05.19 gdybys nic mi nie powiedzial bym cie nie zbanowal ze umiesz kopiowac , bo juz tego loga bym nie sprawdzil ; D

 

Nie masz na mnie nic, tyle w temacie. Więc proszę o unbana, gdyż nie bugowałem niczego.. tylko pisałem, że wiem jak sie buguje w formie żartu... >.<

A po 2 skąd możesz wiedzieć, że niby bugowałem? masz jakieś ss'y? Jeżeli tak to proszę o przedstawienie ich..

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Poczytaj sobie o logblocku do czego jest ten plugin i co notuje wiec mam na Ciebie duzo .

 

 

 

 

Wszystko czego uzywasz zapisuje w logu wiec nie wmawiaj mi ze nie kopiowales , bo kopiowales

Opublikowano

Poczytaj sobie o logblocku do czego jest ten plugin i co notuje wiec mam na Ciebie duzo .

 

 

 

 

Wszystko czego uzywasz zapisuje w logu wiec nie wmawiaj mi ze nie kopiowales , bo kopiowales

 

 

Dzisiaj co robiłem? Aż jestem sam ciekaw co kopiowałem. Czekam aż wysuniesz dowody, gdyz jak na razie to sama gadka jest.

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Dzisiaj co robiłem? Aż jestem sam ciekaw co kopiowałem. Czekam aż wysuniesz dowody, gdyz jak na razie to sama gadka jest.

Dzisiaj nic nie robiles mowie ci ze z dnia 19.05 . Mowie ci ze na serwerze jest logblock i ze wszystko loguje -.- logow nie wysle , poprostu bym musial wiekszosc logow zakreslic na co bys pewnie powiedzial ze edytowalem to i nie ma dowodow .

Opublikowano

Któryś z adminów zamiast na perma zbanował Cię na 2dni i tyle. Rozumiesz już wszystko ? Niestety tak bywa, że za swoje czyny trzeba ponosić konsekwencję ;s

Opublikowano

jak zobacze ze malo itemow na kopiowales to dostaniesz ub .. Ja nie mam zamiaru banowac ale czasami trzeba. Wole zeby duzo osob gralo i byla fajna zabawa , dlatego serwer zostal stworzony . Staramy sie jak najbardziej rozwijac serwer btw. ale czasami trzeba zbanowac .

Opublikowano

Naprawic buga ? niemozliwe .Nasz technik musialby miec kod thaumcrafta oraz przerabiac calego moda do tego jeszcze caly kod musialby miec a raczej autor nie udostepni. Rowniez jest duzo roboty i to bardzo aby usunac bug. Jedynie wywalic moda , ale wtedy gra traci sens . Od 1.6 powinnien developer moda zablokowac juz ten bug na 1.5.1 prawdopodobnie zablokowany jest , lecz brakuje nam redpowera .

Opublikowano

Mam pytanie czy możecie dodać Factions ponieważ cuboid jest trochę zwalony ponieważ admistracja musi latać chyba że jest inaczej wejdę zobacze i doadm up

Opublikowano

@up hmmm ... ja myślałem aby mozna claimy kupowac tak jak w factions i kazdy mialby max 10 claimow po 15x15 a vipy i wyzsze rangi moglby robic np 20 claimow.




Serwer fajny lecz administracja śmieszna. Dostałem bana za "kopiowanie" a nawet nie wiem jak się kopiuje. Admin popatrzał do skrzynek i dostałem bana bo? miałem 2x sety diaxowe? śmieszne.. już nawet ze znajomymi sobie pograć nie można.. NIE POLECAM

Ok. Proszę o podanie tego wszystkiego. Nie potrafie kopiować, nawet nie wiem jak więc mu tu kitu nie wciskaj... a pisałem, że potrafie kopiować dla beki, tyle w temacie.

Nie masz na mnie nic, tyle w temacie. Więc proszę o unbana, gdyż nie bugowałem niczego.. tylko pisałem, że wiem jak sie buguje w formie żartu... >.<

A po 2 skąd możesz wiedzieć, że niby bugowałem? masz jakieś ss'y? Jeżeli tak to proszę o przedstawienie ich..

Dzisiaj co robiłem? Aż jestem sam ciekaw co kopiowałem. Czekam aż wysuniesz dowody, gdyz jak na razie to sama gadka jest.

Za tamto coś dostałem bana na 2dni chyba wiec nie rozumiem za co jest teraz ten ban...

Tak to już bywa jak ktoś stawia serwer a nie wie jak zablokować bugowanie.

Zamiast banować tyle osób możecie po prostu wywalić to, co powoduje bugowanie tych przedmiotów i byłby spokój.


na 1.5+ działa.


Ziomuś teraz sam sie nawet przyznaleś ze wiesz jak sie kopiuje w pierwszym poscie napisales "ja nawet nie wiem jak sie kopiuje . W ostatnim ze bug na 1.5.+ dziala

Opublikowano

@ up dzieki , sprawdzilem twoja dzialke i tak duzo itemow nie masz na kopiowanych mozna powiedziec ze wcale ale jednak logblock zalogowal ze kopiowales . Podaj nick bo nie pamietam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...