Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 5!] [Hawajska Kraina ~ Nowy sezon!] [WHITE LIST ONLINE - SZYBKIE DODAWANIE DO SERWERA!] [JUŻ ONLINE!] [IDZIEMY PEŁNĄ PARĄ] [PL]


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa użytkownika: xavierxminecraft

Wiek:16

Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Jestem ogarnięty . Nie griefuje , nie kradne , nie przeklinam , nie groże itp . - Lubię serwery tego typu . Zawsze staram się pomóc innym oraz im coś dać :) .


Zabijanie celowo?:Nie


Griefowanie? NIE

//

Opublikowano

Nie polecam !. Uzbierałem sobie set kamienny, trochę żelaza, złoto. Po chwili 0 inv, i ban od Xawierka. Pozdrawiam ;*

Nie moja wina że kłamiesz... po co wogóle wchodziłeś na serwer jak nie wiesz co to jest Kwadratowa Masakra? Gdybyś nie pyskował to bym Cie nie zbanował ^^ Więc masz problem bo głownie jest to twoja wina.

 

DisterPL dodany.

Opublikowano

Nazwa użytkownika: bartik246


Wiek: 12 (rocznikowo 13)


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Bo lubię takie serwery.


Zabijanie celowo?: Jeśli to jest server pvp, survival games to tak. Na innych serwerach nie.

Griefowanie?: NIE

Opublikowano

Nazwa użytkownika: Manna
Wiek: 19
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: bo jestem fajny, dobry na pvp, itp
Zabijanie celowo?: nie, tylko jak mam powód chyba, że wrogowie ;D
Griefowanie?: NOPE

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

Nazwa użytkownika:Modini

Wiek:12

Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Lubie KM i jestem przyjacielski

Zabijanie celowo?:O ile dobrze wiem km5 to wojna,ale jak coś to dostosuje się :)

Griefowanie?:po co? żeby niszczyć sobie zabawe?

Opublikowano

Nazwa użytkownika:Vermi
Wiek:Mam 14 lat
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Sam nie wiem... może dlatego że ja lubię zabawę z innymi ludźmi i pracę zespołową a inni tylko czity i wnerwianie innych.
Zabijanie celowo?:Nie
Griefowanie?:Stanowczo nie.

Pozdraawiam

Piszę jeszcze raz bo tamten temat został zamknięty :>

Opublikowano

Nazwa użytkownika: ciamajda1092


Wiek:13


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Dladeto, ze jestem ogarnięty, ogarniam ortografie, i jestem przyjazny dla innych :)


Zabijanie celowo?:NIE!


Griefowanie?: nie, to dla dzieci

Opublikowano

Nazwa użytkownika: RedziQ


Wiek:14


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Ponieważ lubię pracę zespołową i uwielbiam Pvp :)


Zabijanie celowo?: Jeżeli pokój to Nie jeżeli wojna Tak :P


Griefowanie?: Nie mam zamiaru.

#teams4bal

Opublikowano

Nazwa użytkownika: fajeczek00


Wiek:13


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:bo chcę tu grać


Zabijanie celowo?:tylko w ramach zemsty


Griefowanie?:nie

JESTEŚ GŁUPI BO :

 

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

1.jezykiem niemozesz dotknąc kazdego zeba

2.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...