Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 5!] [Hawajska Kraina ~ Nowy sezon!] [WHITE LIST ONLINE - SZYBKIE DODAWANIE DO SERWERA!] [JUŻ ONLINE!] [IDZIEMY PEŁNĄ PARĄ] [PL]


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa użytkownika: Keerok


Wiek: 14


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: bo mam ogromny zapał do gry ;)


Zabijanie celowo?: Nie.


Griefowanie?: Oczywiście. że nie.



Opublikowano

Nazwa użytkownika: YoMadaFaka


Wiek: 13


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Jestem ogarnięty lubię spędzić sobie czas przed minecraftem .


Zabijanie celowo?: Raczej nie ale jeśli mnie ktoś okradnie albo usunie mi dom albo spali to tak.


Griefowanie?: Nigdy w życiu.

Opublikowano

Nazwa użytkownika: BlackFacePL


Wiek:16


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Jestem ogarnięty, potrafię wbić sie między ludzi z dobrym humorem, Lubie grać w mc .:D

 

Zabijanie celowo?: Nigdy, chybą ze dana osoba będzie mnie natarczywie zabijać

 

Griefowanie?: Nigdy

Opublikowano

Nazwa użytkownika: julogg2


Wiek: 13


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Jestem oryginalny w budowach, umiem współpracować i nie drę mordki przy rozmowach :3


Zabijanie celowo?: Nie...


Griefowanie?: Nie...

Opublikowano

Wiek:15
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Ponieważ jestem miły i ogarnięty
Zabijanie celowo?:Nie
Griefowanie?:Nie

 

Nick:Dragon3552

Opublikowano

Podanie na Hawajską Krainę:



Nazwa użytkownika: _RaQu_


Wiek: 16


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Zawsze chciałem zagrać na tego typu serverze


Zabijanie celowo?: Nie, chodzi tu o współpracę


Griefowanie?: Nie , nie griffuje. Za to ban ;D

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

@all dodani!



F5



Nowości na serwerze:

 

Powiększony drop z Stone:

 

Diament - 0,80%

Zelazo - 1%

Zloto - 1%

Wegiel - 2,5%

 

TreeAsist - w fazie beta.



f5



f5



f5



zapraszamy.



zapraszamy.

Opublikowano

Nazwa użytkownika: Radekasa


Wiek: 14-15


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Ponieważ mam dużo czasu znam sie na minecrafcie i niebede griefowal :D


Zabijanie celowo?: Tylko gdy zostane okradniety :P


Griefowanie?: Nigdy ;)

Opublikowano

Nazwa użytkownika: DisterPL

 

Wiek:15

 

Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Znam się na minecraft garm od niego od 1 roku jestę spokojny nie wkużam się jak ktoś mnie zabije

 

Zabijanie celowo?:Zabijam celowo tylko na serwerach WojnaGildii


Griefowanie?:Nie

272521459542159815554.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...