Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 5!] [Hawajska Kraina ~ Nowy sezon!] [WHITE LIST ONLINE - SZYBKIE DODAWANIE DO SERWERA!] [JUŻ ONLINE!] [IDZIEMY PEŁNĄ PARĄ] [PL]


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa użytkownika: VanBen


Wiek:16


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Ogarniam,jestem miły i pomocny


Zabijanie celowo?:Nie


Griefowanie?:Nigdy.

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa użytkownika: KociaKula

Wiek:14

Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:poniewz zachowoje sie godnie :D i nie kradne

Zabijanie celowo?:raczej nie

Griefowanie?:NIE

 

 

Opublikowano

Nazwa użytkownika: Archerowy


Wiek: 12


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Uwielbiam serwery KM, a że to 5 złapał mnie taki "Awesome" mam nadzieję, że się dostanę. Pozdrawiam!


Zabijanie celowo?: Nie.


Griefowanie?: Nie jestem taki. :)

Opublikowano

...

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Nie polecam serwera.Uzasadnienie? Prosze bardzo: Na serwerze jest lwc i cuboidy, tym samym wyklucza się to z KM i przechodzi na FB+SV+Hardcore...

 

To chyba wszystko

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Nie polecam serwera.Uzasadnienie? Prosze bardzo: Na serwerze jest lwc i cuboidy, tym samym wyklucza się to z KM i przechodzi na FB+SV+Hardcore...

 

To chyba wszystko

Gdyby nie było by LWC to by kradli.

Opublikowano

Nazwa użytkownika: PanRasta

 

Wiek:15

 

Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Myślę że jestem ogarniętym graczem i lepiej mnie dodać ogarniętą , kulturalną osobę niż jakieś dziecko co będzie klnęło na chacie i bóg wie co


Zabijanie celowo?: Według mnie zabijanie celowo jest bez sęsu wolę się zaprzyjaźnić z graczem niż mieć z nim wojnę :)

 

Griefowanie?:Poco niszczyć mapkę ? ^^Nigdy

Opublikowano

Nazwa użytkownika: KevN


Wiek: 16


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Byłoby niezmiernym błędem, nie przyjąć tak chętnej do współpracy, jakże i miłej osoby.


Zabijanie celowo?: Absolutnie


Griefowanie?: A w życiu

Opublikowano

Nazwa użytkownika: Zkumeru


Wiek: 14


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Szczerze? Dodajesz każdego.


Zabijanie celowo?: Nie przychodzę tutaj po to.


Griefowanie?: Nie griefuje


Oddawaj Fatrucha , Oddawaj like !

Opublikowano

Nazwa użytkownika:JeBeKtv


Wiek:13


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Dlatrego , ze umiem sie zachowac , nie griefuje i pomagam jak trzeba :D


Zabijanie celowo?:Nie u mnie


Griefowanie?:Nie

Opublikowano

Nazwa użytkownika: Dowciapny

 

Wiek:14

 

Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Ponieważ gram w minecraft od bety

 

Zabijanie celowo?:Tylko jeśli ktoś zasłuży

 

Griefowanie?:Nigdy

Opublikowano

Nazwa użytkownika: Gromek


Wiek:16


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Lubie grać z innymi nie kradne i lubie budować


Zabijanie celowo?:jak mnie ktoś okradnie albo obrazi


Griefowanie?:Nie

Bez_nazwy.gif

 

Opublikowano

Nazwa użytkownika: MrManaskal


Wiek: 13lat


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Dlatego że złożyłem podanie :D


Zabijanie celowo?: Tylko gdy sam zostane zaatakowany/zabity.


Griefowanie?: Nigdy

akcUvvb.png

 

Opublikowano

Nick: Kafciu4


Wiek:13


Dlaczego ty?- Bo jestem wyjątkowy xD a trak na serio to: Lubię grać z innymi, współpracować, pomagam.


Zabijanie celowo- Raczej nie chyba że ktoś mnie mocno wkurzy.


Griefowanie - Nie


Opublikowano

Nazwa użytkownika: GibbonQUQ


Wiek: 13


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Ponieważ ładnie buduję,jestem ogarnięty i nie cheatuje itp.


Zabijanie celowo?: Nie,ja nie z tych :D


Griefowanie?: Nie.

Opublikowano

Nazwa użytkownika: Hardkox


Wiek: 15


Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Jestem sprawiedliwy i uczciwy, bez wyzwisk i FULL ogar ;)


Zabijanie celowo?: Zależy od sytuacji jeżeli będę do tego zmuszony to tak.


Griefowanie?: Nigdy w życiu :P

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...