Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik techniki szpiegowania i kierowania frakcją


hophop8

Dalsza część  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na czym si? obecnie bardziej skupi??

    • Na rozwijaniu tematyki szpiegowania
      10
    • Na rozwijaniu tematyki kierowania frakcj?
      15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dóżo napisane :///

Ty chyba piszesz posty tylko po to aby zdobyć jakąś range!

Pisze się je w tematach w których masz coś do powiedzenia a nie masowo i bez sensu!

 

Tak, jest troszkę napisane, i to nawet nie jest połowa, lecz przez to że nie mam możliwości edytowania poradnika to jest tylko tyle.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Zapraszam do oglądania poradnika.

Proszę pisać jeżeli coś nie pasuje bądź jeżeli chcecie coś nowego zobaczyć w moim poradniku.

Za dobre pomysły i udaną dyskusję plusiki ^_^

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

a

Dziękuje za tak rozwinięty komentarz ^_^

 

Nie bójcie się komentować, nie gryzę

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Coś nie widzę tych wszystkich obiecanych plusów :P

Jednak i tak dziękuje wielce za pozytywne opinie, tak mnie usatysfakcjonowały że zapisałem w moim notesiku całą stronę kontynuacji poradnika.

Ale niestety coś się popsuło w poradniku.

Nie mogę nic w nim zmienić (nawet usunąć), pisze mi że nie mogę zapisać grafiki o takim rozszerzeniu.

Ale ludzie ja nie chce dodać żadnej grafiki...

 

Dziękuję Wam serdecznie, bez Was ten poradnik nie dostał by odznaki "popularny" ^_^

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Dzięki KidModeratorowi SyberianHusky mogę kontynuować poradnik (dziękuje bardzo :) )

Niedługo zobaczycie tego efekt.

Ale jak na razie to zapraszam do głosowania

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Ponownie zapraszam do komentowania.

Co za społeczeństwo. Ludzie wchodzą, oglądają, a nawet nie podzielą się swoim zdaniem.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Grałem na serwerze z factions. Nie wypaliło by tam. W ciągu 24 godzin, złośliwi, 12 letni gracze siedzieli już nam w bazie z zapisanymi /home chwalili się tekstami "ktUry wyjdzie na PVP.", "mUj kolega jest tutaj adminem, znam go w realu". Ale na ogarniętych serwerach świetne. Masz plusa.

Opublikowano

Chyba coś trzeba bardziej promować poddział tutoriale, dużo osób to tu raczej nie zagląda...

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Już bliżej niżeli dalej od wielkiej kontynuacji.

Pierwsze 3 bądź 2 podpunkty z ankiety będą opublikowane (wyjątek to podpunkt "Wszystko", jak przeważająca ilość głosów będzie na owy podpunkt to wszystko opublikuje)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Zapraszam do oglądania i komentowania

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Poradnik nadal aktualny

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...