Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski][Wsparcie MySQL] yHardcore v0.3 - zaawansowany plugin hardcore


Yscad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy w dalszym ciągu jest potrzebna baza danych MySQL? :<

MySQL nigdy nie był wymagany. Wystarczy, że w konfiguracji zostawisz SQLite i stworzy ci bazę danych w głównym folderze z serwerem.

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego, gdy zabiłem się, to już siebie nie mogę odbanować? Pomóżcie! ;c

Jeśli Ci pomogłem daj lajka.


"Przynajmniej tak mi się odwdzięcz" ; ) Pozdrowionka.


Opublikowano

Dlaczego, gdy zabiłem się, to już siebie nie mogę odbanować? Pomóżcie! ;c

Napisz więcej np. czy pojawiły się jakieś błędy.

Opublikowano

Dlaczego, gdy zabiłem się, to już siebie nie mogę odbanować? Pomóżcie! ;c

Założę się że w Serwer.propories ustawiłeś Hardocore włączone...

Opublikowano

Jak dostanę bana to po kicku znów mogę wejść....

To pewnie przez błąd, który wysłałeś mi na pw. Jest to spowodowane błędem przy tworzeniu tabeli w MySQL. Później wydam poprawkę.

Opublikowano

Dziękuję.

Poroponuję dodać permissje dla np, VIPÓW, która ma więcej żyć na start =)

Myślę, że dam radę coś takiego zrobić.

 

Ps. Jeśli ktoś ma problem z bazą danych to niech zmieni w konfiguracji autosave: true na autosave: false

Opublikowano

Tak, oddawanie życ! =))

Ok postaram się dodać to w następnej aktualizacji. Możliwe jest też, że wcześniej wydam jeszcze jakieś poprawki.

Opublikowano

Powiem Ci szczerze, jestem pod wrażeniem. Jeszcze mySQL - miodzio.

The past is just data. I only see the future. - Ayrton Senna

Opublikowano

Ok postaram się dodać to w następnej aktualizacji. Możliwe jest też, że wcześniej wydam jeszcze jakieś poprawki.

 

To postaraj się jak najszybciej^ ;))

Opublikowano

To postaraj się jak najszybciej^ ;))

Obecnie robię plugin SurvivalGames w ramach ćwiczeń dlatego zwolniłem z pracami nad yHardcore ale postaram się w sobotę lub niedzielę wydać już kolejną większą aktualizację. ;)

Opublikowano

Ustaw w config aby można było regulowac maksymalną ilość żyć oraz żeby dało się do wskrzeszania skonfigurować ile będzie zabierać. Przydała by się też komenda życia.

Opublikowano

Ustaw w config aby można było regulowac maksymalną ilość żyć oraz żeby dało się do wskrzeszania skonfigurować ile będzie zabierać. Przydała by się też komenda życia.

Postaram się dodać maksymalną ilość żyć w następnej aktualizacji. Komenda na życia to /yh life. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to przeczytaj "Komendy i uprawnienia".

Opublikowano

Plugin nie dziala poprawnie. Nie zabija graczy na serwerze

i jak jest ktos juz zbanowany i probuje wpisac /yh unban pisze "gracz nie jest zbanowany"

Wyskakują jakieś błędy w konsoli?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...