Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam profesjonalnego ClientMaster'a na serwer hamachi :-). Gdy już skończymy serwer na hamachi byc może przejdziemy na vps. Jestem wstanie zaoferowac ranę GM z all prawami. Chętni pisac PW !!!

 

 

Pozdrawiam !!! :D

76989123606991442937.png


Opublikowano

Pozostane technikiem/pomocnikiem technika/questerem na serwerze hamachi, iz na dedyka nie mam czasu. Jesli bedziesz chcial wiedziec czemu to napisz na gg.

Przechodzac do sedna sprawy

Zostane technikiem/pomocnikiem/questerem

Jako quester moge napisac:

  • Dungeony

  • Fabularne Questy( Misje glowne i poboczne

  • Jak i roznego rodzaju Quizy

Oczywiscie zdarzaja mi sie bledy wiec czasem beda potrzebne poprawki.

Jako technik

To raczej wiekszosc jedynie nie moge dodawac broni, iz do 19 maja mi na to net nie pozwala.

Wiecej info na :

Kontakt :

gg : 45748846

Skype: Podam na gg

Pw: : Odpisuje lecz po godzinie/2 zalezy od szczescia.

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Witam,


zostanę technikiem od strony maszyny BSD na serwerze VPS/Dedyk



Co oferuje ?


-Instalacje i konfiguracje pików na vps/dedyku


-Pomoc od strony technicznej


-Szybka naprawa błędów


-Zabezpieczenia FW (wew i zew)


-Pomoc z mysql



Czego oczekuje?


-Zakupionej już maszyny


-Miłego teamu


-Kultury


-Rangi w grze noi mały %



KONTAKT:


-Priv wiadomość


-GG:24829269

Opublikowano

Witam



Potrafisz Takie Rzeczy Jak:



Dodać Do Clienta Gry:



System Petów Wraz Z Bonami ?



System Energii ?



System Kostiumów ?



Zielarstwo Wraz Z Questami ?



Pierścień Anty Expa ?



Napisz Na GG - 42625999


Opublikowano

Poszukuję teamu między innymi :

 

*Web-Master - musi zrobic www lub jak ma swoją .

 

* Client master musi zrobić :



*System Energii



*Zielarstwo Wraz Z Questami i Petami .



*Technik musi już mieć własne pliki :)

KONTAKT :

 

 

GG 4459352

Lub

PW :)

478.jpg

Opublikowano

WITAM


Osoby ktore chca robic z nami nowa wersje metina,


cos typu "Metin3",



Kontakt:



IIC13 (Wlasciciel wszystkiego co wspolne z tym serwem)


skype: itiscoming13


GG: 43234547



Zastepca (Moja prawa reka)


GG: 21300995





Nasz dedyk to:


CPU: 1x 1.6Ghz


Ram: 2GB


HDD: 1000GB



Faza druga start serwera:


CPU: 4x2,93Ghz


Ram: 24GB lub 64GB


2x 2000GB SATA2


Lacze: 200mb/s


Filtry DDoS: do 1GB/s Flood.



Faza Finalna:


CPU: 2x (4x2,53Ghz)


Ram: 256 GB DDR3 ECC


HDD: 2x 600GB SAS


Lacze: 300mb/s


Filtry DDoS 7Gb/s+ Flood.



Szukamy:


Grafika


- Grafika na forum, ikony, sygny itp.



Client Mastera


- Edytowanie Clienta


- Ustawiane bonusow


- Edycja Dropu, Expa itp



Map Mastera


- Opiekowanie sie mapami czyli spawny itp.



Map Creatora


- Place za kazda mapke odzielnie.


- Rozmiary mapek od: 8x8 do 16x16



Oferuje:


-% z ISa (nie dotyczy Map Creatora)


- TS3


- Team work


- Wyrozumialosc



Oczekuje:


- Respekt i Szacunek


- Znajomosc jezyka Angielskiego


- Prawidlowa polszczyzne


- Nie udawanie gangstera "co to nie ja"


- Team work


- Dostepnosc


- Nie walenie se w ch!@



Pozdrawiam


IIC13



AKTUALNE


20.05.2013



bede aktualizowal date co 1-2 tygodnie


by bylo widac iz post jest aktualny.


Opublikowano

Witam !


Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.


Troszkę o mnie:


Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]





Czym się zajmę:


- Eventy


- Ogarnięcie całego serwera


- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej


Jeśli forum:


- Opanowanie całego forum


i nie tylko



Kontakt:


PW


gg: 35116843


e-mail: [email protected]



Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.



Proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć z jakiego serwera pochodzicie ;] Pozdrawiam.

Opublikowano

WITAM!



Jestem zainteresowany stworzeniem profesjonalnego serwera metin2.



Potrafię:



Pisać questy (poziom zaawansowany);


Programować w pythonie (poziom zaawansowany);


Tworzę także autorskie zabezpieczenia clienta.



Oczekuję:



Profesjonalności w swojej branży;


Chęci do pracy;


Dużego wkładu w pracę na serwerze;



Szukam:



Webmastera;


Grafika;


Technika FreeBSD;


Sponsora;


Modelarza 3D;



WSPÓŁPRACUJĘ TYLKO Z PROFESJONALNYMI OSOBAMI,


KONTAKT:



GG: 28952858



POZDRAWIAM


#guwno.


Nowicjusz
Opublikowano

 

Zostanę Game Masterem na serwerze dedykowanym Metin2.

Witajcie jestem Patryk na chwile obecną posiadam 19 lat pochodzę z Warszawy.

Grę w Metina rozpocząłem ładne kilka lat temu ok. 5 lat.

Jestem osobą odpowiedzialną staram się nie popełniać błędów dążę do pełnego profesjonalizmu.

Z mojej strony nikt nie odczuje prowizorycznych zachowań na serwerze.

Ponadto przez swoją "kadencję" stworzyłem nie jeden serwer Metin2 na vps-ie czy też dedyku mam w tym pełne doświadczenie.

Jestem rygorystyczny oraz w pełni trzymam się wytyczonych mi celów.

Łatwo nawiązuje kontakt i praktycznie zawsze jestem rozmownym osobnikiem.

Oferuję :

10+ godzin dziennie spędzonych na serwerze

Pomysłowość podczas tworzenia eventów

Pomoc graczom z każdym problemem

Pomoc online poprzez serwer głosowy TeamSpeak3

Reklamę serwera na wielu stronach internetowych

Pomoc administracji w każdy sposób od rady aż po pomoc przy wprowadzaniu nowości

Pomoc na forum jako moderator, administrator etc...

Pomoc przy stronie internetowej * znam pełną gamę języków skryptowych.

Kontakt poprzez Prywatną Wiadomość tutaj bądź gadu-gadu 885786

Pozdrawiam

AKTUALNE

Opublikowano

Poszukuję teamu między innymi :

 

*Web-Master - musi zrobic www lub jak ma swoją .

 

* Client master musi zrobić :

 

 

 

*System Energii

 

 

*Zielarstwo Wraz Z Questami i Petami .

 

 

*Technik musi już mieć własne pliki :)

KONTAKT :

 

 

GG 4459352

 

Lub

 

PW :)

478.jpg

Opublikowano

POSZUKIWANY:




CLIENT MASTER !




Wymagania:



- dużo wolnego czasu


- umiejętność dodania mobów/zbroi/broni/metinów/ikon/ulepszaczy (ogólnie to, co związane jest z klientem)


- zainteresowanie serwerem


- brak słomianego zapału


- zaufanie i dyscyplina


- umiejętność pracy w zespole




Oczywiście oferujemy za ową robotę posadę na nowo powstającym serwerze (póki co hamachi).



Mamy już w teamie 3 osoby, głównie grafik i technicy. Potrzebujemy ostatniej osoby - clientmastera!






Jeśli czujesz się na siłach - napisz do mnie na PW! Chętnie dogadamy się oraz pokażesz mi co potrafisz:)


727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

53095154571003032526.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam , poszukujemy sponsora na server Trenaria.

Typ Servera Hard : max 99.

 

Posiadamy w teamie

 

*webmastera

*grafika

*2 technikow

*zarzadzadce do spraw servera

*technika ts3

 

*team letsplayerów stała ekipa nagrywajaca z servera ( wiecej info gg )

 

 

Jest to konkretny projekt mianowicie , server roku wiec jezeli masz pisac z nie przymyslonymi scenariuszami nie pisz.

 

Pełen Profesjonalizm i poważne podejście,znamy sie na rzeczy,pełny kontakt i zaangażowanie.

 

GG 41916333

Opublikowano

Szukam Webmastera. Który podłączy stronę WWW z Serwerem. Serwer Hamachi na razie do zabawy. Strona zrobiona pod dedyka;p

 

Teamspeak3 : ts3-polska.pl

lub

Gadu-Gadu : 3285836

Opublikowano

POSZUKIWANY:




CLIENT MASTER !




Wymagania:



- dużo wolnego czasu


- umiejętność dodania mobów/zbroi/broni/metinów/ikon/ulepszaczy (ogólnie to, co związane jest z klientem)


- zainteresowanie serwerem


- brak słomianego zapału


- zaufanie i dyscyplina


- umiejętność pracy w zespole




Oczywiście oferujemy za ową robotę posadę na nowo powstającym serwerze (póki co hamachi).



Mamy już w teamie 2 osoby, grafik i technik. Potrzebujemy ostatniej osoby - clientmastera!






Jeśli czujesz się na siłach - napisz do mnie na PW!

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

Pilnie szukam ogarniętego technika na serwer hamachi, pod easy, mam znakomitą fabułe do stworzenia serwera jednak nie ogarniam w 100%

Hamachi - HexiaMT2-1 hasło 123456d pisać szybko, dziś zaczynamy prace(:

Opublikowano

Witam !


Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.


Troszkę o mnie:


Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]





Czym się zajmę:


- Eventy


- Ogarnięcie całego serwera


- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej


Jeśli forum:


- Opanowanie całego forum


i nie tylko



Kontakt:


PW


gg: 35116843


e-mail: [email protected]



Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.



Proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć z jakiego serwera pochodzicie ;] Pozdrawiam.

Opublikowano

Poszukiwany grafik, niekoniecznie profesjonalista, jedyne czego wymagam to pojęcie o wykonywanej pracy i umiejętność tworzenia layoutów pod strony internetowe (zgodnie ze standardami).

Zainteresowani proszeni są o pisanie na PW, tam podam gg itp.

1377371138-U1002370.png

Opublikowano

Witam , poszukuję osób do stworzenia serwera projektu metin2 .



 



Oczekuję:



Technika



WebMastera



Grafika



 



Oferuję:



Forum IPB z licką.



TeamSpeak3 512 slotów.


Ogarniam jako GM VideoMaster.



Pomysłodawca.


Kontakt PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...