Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reaktywacja "Kwadratowe Życie" [Kwadratowa Masakra 4] [LogBlock , LifeMC] [24/7 40 slotow]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wzor dodania do WL

Nick - Major_Rabarbar

Wiek - 13

Ile grasz w Minecrafta - od 1.5

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie

Czy bedziesz greifował - Nie
  • Odpowiedzi 366
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick -Vermi

Wiek -14

Ile grasz w Minecrafta -od wersji 1.5 beta

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Nie, ale może kiedyś będę miał :>

Czy bedziesz greifował -Nie
Opublikowano
Wzor dodania do WL

Nick - MrMakos18

Wiek - 18

Ile grasz w Minecrafta - 2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie nagrywam

Czy bedziesz greifował - Nie
Opublikowano

Nick : Tomek .
Poziom mojego języka 9/10 .
Wiek to 18 lat .
Coś o sobie : jestem nudzącym się nałogowym palaczem w internecie.
Jestem w stanie końcowym stworzenia serweru rpg :-)
Posiadam Ts3/Skype/GG ;3 Wiec kontakt z moja osobo jest prawie 24/h ;3
W pluginach jaki i w grze oficjalnie moge pomoc .
Co do griffu : nie robię nic z tych rzeczy . Ale także nienawidzę trollowania.


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano
Wzor dodania do WL

Nick -KoKoXu

Wiek -16

Ile grasz w Minecrafta -2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Tak

Czy bedziesz greifował -Nie

siema daj Like jeśli mnie popierasz w Jakiś np Komentarzu Itp

Mam serwer Minecraft Start już nie długo .....wejdz na profil i wejdz w Temat: SerwerZ Magią :D znajdziesz mnie na steam itp masz problemik zapytaj się mnie Postaram się pomóc piszcie na pw jeśli szukasz kogoś na serwer jest szansa że się zgodzę :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...