Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reaktywacja "Kwadratowe Życie" [Kwadratowa Masakra 4] [LogBlock , LifeMC] [24/7 40 slotow]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poczekajcie na ODP sponsora , jak wreszcie wejdzie na GG to z nim wszystko ustale.

A narazie to zbieram ludzi na WL i ogarniam sezon 5 na serwer.Mam nadzieje ze

jutro albo nawet jeszcze dzis wejdzie.

Opublikowano

Nick - Killem

Wiek - 14

Ile grasz w Minecrafta - Od wersji 1.2.7

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie

Czy bedziesz greifował - NIe

1370877904-U644589.jpg


Opublikowano

Nick - Recconet
Wiek - 14

Ile grasz w Minecrafta - Od wersji 1.7.3 coś w tym stylu ^^

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie

Czy bedziesz greifował - NIe

Opublikowano
Wzor dodania do WL

Nick - SkateSkill i McGhostPL12

Wiek - 14 i 14

Ile grasz w Minecrafta - od alphy

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - PSPNiszczyciel i GhostPlayGames

Czy bedziesz greifował - Nie I Nie

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

To powiedzcie mi dokladnie na czym polega sezon 5 , to zaraz wezme sie do pracy.

Bo nie ogladalem otwarcia serwera i nie wiem na czym to polega.



ref

Opublikowano

Dobra kochani piszcie jaki sezon bo z tego co widze to sezon 5 to podobny jest do 4 .

Jak chcecie mozecie mi opisac w 2 - 3 zdaniach roznice pomiedzy tymi sezonami.

Dezycja nalezy do was jaki chcecie sezon.



Mamy 199 graczy na WL , 200 osoba dostanie VIP'a na 2 tygodnie !

Opublikowano

Nick - Krzyszto09


Wiek - 14


Ile grasz w Minecrafta - Od wersji 1.7.3 :)


Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie


Czy bedziesz greifował - Nie :D

 

 

 

@EDIT

 

Na sezon 5 jak i 3 niestety jest za dużo graczy ale jakby miał być sezon 5 to można by podzielić na 4 drużyny żeby było po 50 osób w każdej :P.

Opublikowano

Sezon 4 byłby okey ;3

PODANIE KUZYNA



Nick: BlueGames

Wiek:13

Ile grasz w Minecraft: 2 lata

Mam kanał na yt: www.youtube.com/user/blueplaygamespl

Nie będę greifował.

Chciałbym 4 sezon :)

Opublikowano

Krzyszto09 - jestes 200 graczem ! dostales VIP'a na 2 tygodnie

BlueGames

Dodani

 

Opiszcie mi ten sezon 5 bo nie mam pojecia jak on wyglada :D

Opublikowano

Krzyszto09 - jestes 200 graczem ! dostales VIP'a na 2 tygodnie

BlueGames

Dodani

 

Opiszcie mi ten sezon 5 bo nie mam pojecia jak on wyglada :D

Sezon 5 czyli są 2 gildie niebieska i czerwona no i podobnie jak do 3 sezonu na gildie trzeba zdobyć materiały żeby ją założyć ( na prawdziwej masakrze to stak slimeballi , stak tnt , stak diaxow , stak szmaragdow , 16 ender perel , 64 grzybni :D.) no i te gildie to jak na hardcorze u skkf podobnie tylko że na wojne są zdejmowane cuboidy chyba :D.

Opublikowano
Nick - SkyMan407

Wiek - Już prawie 14Lat

Ile grasz w Minecrafta - od Bety 1.2

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Niestety nie ale planuje ;)

Czy bedziesz greifował - NIE




Na Kwadratowej 5 Nie ma żadnego Cuboida nic takiego to jest prawdziwa masakra można niszczyć i zabijać wszystko co stanie ci na drodze

i tak jak kolega up Są 2 Drużyny


Tak przy okazji Jakis co ty napisałeś ? : O Chyba pomylileś serwery

Opublikowano

Nick - IslandIcedZ

Wiek - 13

Ile grasz w Minecrafta - Rok

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Mam :> - /user/SprazzoPL ( to nie reklama bo i tak jest pusty :> )

Czy bedziesz greifował - Nie.

@INFO - grałem już na 2 edycjach tego servera :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...