Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reaktywacja "Kwadratowe Życie" [Kwadratowa Masakra 4] [LogBlock , LifeMC] [24/7 40 slotow]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to będą takie zwykłe sezony czy np 2 drużyny czy coś ? - jeśli na zasadzie oryginalnej kwadratowej to ja jestem za * ;>

  • Odpowiedzi 366
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick - TheYankesss

Wiek - 13

Ile grasz w Minecrafta - 2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - nie .

Czy bedziesz greifował - nie

DAJ LIKE T0 NIE BOLI :D :D

Opublikowano

Uwaga koniec SONDY !

Zostaje sezon 4 .

Przykro mi tym osoba ktore stawialy na sezon 4 , mam nadzieje ze nas nie opuszcza.

Jutro a najpozniej w wtorek otworze serwer o godzinie 20 : 00.

Kiedy bede otwieral to dam wam znac kilka godzisz szybciej.

Opublikowano

Start odbedzie sie dzis o godzinie 20:00 !

Mam nadzieje ze bedzie pelny serwer :D



Wszielkie pytania prosze kierowac na nasze GG 46047855

Opublikowano

Uwaga z racji ze sponsor sie wycofal a hositng jest tylko jeszcze na 5 dni z przykroscia informuje ze zamykam serwer .

Chyba ze znajdzie sie osoba ktora by chciala zasponsorowac serwer na 20 slotow (hosting obojetnie jaki).

Przykro mi bardzo mam nadzieje ze znajdzie sie osoba ktora chce aby ten serwer istniał dalej i zasponsoruje go.

Opublikowano

Byc moze za miesiac 2 nasz byly sponsor bedzie mial fundusze ale narazie to nie ma hostingu.

Nasz serwer miesiecznie kosztowal 100 zl wiec malo to nie bylo.

Ale czego sie nie robi dla graczy :D



Serwer pod wzgledem technicznym jest prawie gotowy jak tylko znajdzie sie sponsor dam wam znac i otwieram serwer.



Temat do zamkniecia !

Nadal poszukuje sponsora.

Opublikowano
Nick -LookAtMyDoog

Wiek -14

Ile grasz w Minecrafta -od samego początku :)

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie

Czy bedziesz greifował - Jasne , że nie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...