Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Valheim v2- Dążymy do perfekcji![Frakcje|Modyfikacje|DoświadczonaAdministracja|Launcher]


chaosserver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stara, bo mam tam zajeb*stą farmę i znalazłem niedaleko mojej farmy portal do endu, powiem jeszcze ze sprzedam seedy za onyx eq. :D

Opublikowano

Może mi ktoś pomóc otóż mam problem, bo jak włączam launcher Valheim to wyskakuje mi takie coś. Przedtem tego nie miałem, a teraz nagle wyskoczyło. O co chodzi zależy mi, bo chcę grać na tym serwerze.

 

post-319688-0-88645700-1367441327.png

Opublikowano

Może mi ktoś pomóc otóż mam problem, bo jak włączam launcher Valheim to wyskakuje mi takie coś. Przedtem tego nie miałem, a teraz nagle wyskoczyło. O co chodzi zależy mi, bo chcę grać na tym serwerze.

Też miałem taki błąd gdy nie miałem internetu. :) Włącz moze jeszcze raz. :)

Opublikowano

Launcher będzie nowy, napisany w javie, aby nie było problemów z tym, że komuś nie działa. Już prawie jest gotowy! :)

Pozdrawiam wszystkich, Carl

A serwer będzie gdzieś o 18-20? :)

Czyli nie, a będzie dziś serwer?

//Tommy_Wolves

Opublikowano

Mam pytanie. Czy na serwerze jest wgrany, a może będzie wgrana modyfikacja na tą książkę ze wszystkimi recepturami. Dokładnie nie wiem jak nazywa się ta modyfikacja, ale z pewnością wy wiecie ?

Opublikowano

Mam pytanie. Czy na serwerze jest wgrany, a może będzie wgrana modyfikacja na tą książkę ze wszystkimi recepturami. Dokładnie nie wiem jak nazywa się ta modyfikacja, ale z pewnością wy wiecie ?

Chodzi ci o Recipe Book?

Opublikowano

Podczas odpalania launchera wyskakuje error z tym NET Frameworkiem daje kontynuuj i nie do końca rozumiem czy jest to serwer premium czy nie? Ja bym radził zrobić zwykłą paczke a nie kombinować z jakimiś launcherami...

:>>

Opublikowano

Czytałes temat? Nie zauważyłeś, że new launcher bedzie? ;o

Ogarniasz co napisałem? radziłbym zrobić zwykłą paczke i wtedy każdy mógłby wejść bez żadnych problemów, a nie kombinować z launcherem...

:>>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...