Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Valheim v2- Dążymy do perfekcji![Frakcje|Modyfikacje|DoświadczonaAdministracja|Launcher]


chaosserver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up znowu się dołączam;d

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

@Ilivier serwerem dydkowanym, rożni się on tym od vps ze mamy całą maszynę dla nas a vps jest tak, ze jedna matka jest podzielona na kilka innych
a co do serwa problem z clientem jak nie jedno to drugie arr.

Opublikowano

BetaTesty? Realy? Nie no proszę! Ile można czekać, już zaczął się wtorek jest ok. 1.25, a serwer miał być w poniedziałek. Chętnie bym sobie zagrał w wolnym czasie tak dla rozluźnienia, ale no... Na ts'a wchodzę prawie 5 razy dziennie i albo ktoś siedzi na zablokowanym kanale i nie odpisuje, albo nikogo nie ma... Chyba się nigdy nie doczekamy.

 

Jak patrząc na zorganizowanie administacji i całego serwa to nie wygląda to zachwycająco, lecz ja chce zobaczyć sam serwer! Budowle jakie na nim są! Chce zagrać, a nie patrzeć w posty!

Opublikowano

Zorganizowanie .. Hm. Mieliśmy już z 10 dobrych serwerów pełnych graczy.... Gdybyśmy chcieli, żebyście grali na takich zwisach i restartach serwera to serwer byłby już przedwczoraj .. Z dniem wczorajszym otrzymaliśmy nową maszyną, uważasz że w ciągu kilkunastu godzin jesteś w stanie :

a) Zainstalować składniki systemu + jave + aktualizacje + konfiguracja + specjalne porty

B) Przenieść prawie 500 GB danych ze starej maszyny na nową
c) I jeszcze przeportować modyfikację pod 1.5.1, zoptymalizowac działanie serwera o prawie 70% i jeszcze przekierować dnsy.

I to wszystko w ok. 12h to na prawdę szacunek!
Postaramy się dzisiaj już wszystko skończyć.. :) // jucu

Opublikowano

Czekam już kilka dni i chyba na darmo:/

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Nie musisz wątpić, ponieważ na pewno serwer będzie. Prace się przedłużają również przez sprawy prywatne, na przykład wczoraj ja robiłem sam dzisiaj JuCu robił sam, więc prosimy o wyrozumiałość. Pamiętajcie administratorzy też mają własne życie. /CarlVX0

Opublikowano

Nie chodzi tu o sam kod, chodzi o to, ze mamy błędy z jednej modyfikacji (nie zdradzę jakiej) a chcemy aby wszystko ładnie działało + muszę napisać parę skryptów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...