Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro]GalaxySRO - FornaX // Cap-Skills 140//Special Server//


Nagi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wyjaśni mi ktoś ocb? po całym bagdadzie(nie wiem jak inne spoty) latają elite i jakieś fornax stony co to jest?

Opublikowano

jezeli ubijesz fornax stona wypada z niego ston ktory mozesz wymienic u npc tam gdzie wymienialo sie do tej pory literki 1 ston = 150 arena coins :)

579571423327107377857.png


Opublikowano

a te elity to spawni to cos? bo jak tak to troche przegięcie.. cały spot jest tym gównem zawalony..

Opublikowano

a te elity to spawni to cos? bo jak tak to troche przegięcie.. cały spot jest tym gównem zawalony..

 

To było źle pomyślane ! Słabsi gracze maja prz... w bagdad z tymi elite z stonów ehh

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

To było źle pomyślane ! Słabsi gracze maja prz... w bagdad z tymi elite z stonów ehh

 

Str char akurat jako tako da rade 1-2, ale int po 1 strzale nie ma hp -_-

 

Jeszcze jedno pytanko jak tu sie ma sprawa z + w itemach? Średni set by sie coś pobić + ile musi byc?

Opublikowano

@UP

 

Średni set +7 som, bron refuj mocniej... Alchemia na tym serwie jest toporna !

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

mają zamiar coś zrobić z tymi elitami? bo na dzień dzisiejszy ludzie zamiast siedzieć na mobach 123+ bija moby 121 i 122(mając np 127 lvl) i czasami spot jest tak zawalony że na moba przypada 3 ludzi.

Więc 130 troche bd wbijał coś czuje.

Opublikowano

ja wlasnie sciagam demonroad :D wbije na chara i zobaczymy co tam sie dzieje jeszcze a ty jaki Nick na fornax miales?

579571423327107377857.png


Opublikowano

Next Patch

- 2 new avatars(Jade avatar, Ghost Captain)

- IMPROVE THE D14 Type1-2 / Som Weapons ! (Type2 incr. dmg)

- Improve warrior skill (cry) [inc.]

- China room

- China Key Quest

- China Room teleport

Galaxy-Team

kroko9115679.jpg

Opublikowano

Check xD

 

Netiv nie odwalaj takich akcji i nie oszukuj ludzi ! Jak Gm nie zbalansuje w tym patchu legend i skili warriora ja też odchodzę !

 

 

GM właśnie robi Patcha widzę po stronie :) Zobaczymy co zrobi ! Ma ostatnia szanse na zmianę !

 

 

Hehehehe nie zrobił nic 0 patcha !

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Ludzie poszukajcie trochę info a nie od razu krytyka.

Next Patch

Date: 05.18

 

A teraz coś 4FUN:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/935630_495285367205978_1628322599_n.jpg

 

Nie wiedziałem, że ktoś ss trzaska xD Najlepsza pompa była z tego, że wtedy biłem gm na pk xD i się zbulwersował chłopak xD

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

@UP

 

Zostajemy GM naprawi Legend bronie i skill warriora :)

 

 

RetroX DDOSuje ? Czy Gm robi patcha ?

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...