Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineRPG [1.5.1] [DEDYK] [256 slotow] [FullRPG] [Krolestwa] [Klasy] [Questy] [Gildie] [Skile] [Bossy] [EpickieEQ] [Dodatki jak w RPG]


Paper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minerpg.png

IP: 188.165.254.147

WWW oraz IS:

http://czarekart.pl/MineRPG/

Texture pack:

http://bdcraft.net/d...ft-texturepacks

TS3:

178.217.184.28:2999

 

Polecam wyłączyć Serwerowy texture pack, wgrać ten, 3x więcej fps gwarantowane (bugi minecrafta)...

Polecam również wersje 64x64.



Witam serdecznie!

Chciałbym przedstawić Wam już praktycznie gotowy, innowacyjny serwer MineRPG !

Znudziły Ci się ciągle takie same serwery, ktore padają po krótkim czasie? Mamy dla Ciebie coś nowego!
MineRPG to projekt, który łączy w sobie wszystkie zalety Minecrafta i przenosi Cię do mistycznego świata gier MMORPG!

Serwer stać będzie na DEDYKOWANEJ maszynie 16GB RAMu z potężnym procesorem na najlepszym hostingu w Polsce!
Więc jak widać żartów sobie nie robimy. Startujemy z grubej rury z ciekawym i innowacyjnym testowanym ciągle serwerem!
Co bardzo ważne, serwer używa tylko pluginów, nie potrzeba instalować śmieciowych instalek!


systemrpg.png

Każdy z nas chyba choć raz grał w grę MMORPG, więc szybko się można domyśleć co znajdziemy na serwerze.

Podstawą serwera jest system LVLi na którym wszystko się opiera.
Z każdym kolejnym poziomem nasza postać staję się co raz silniejsza, a ja umiejętności naszej klasy postaci (SKILE) co raz dłuższe, celniejsze i mocniejsze!


Po wbiciu pewnych poziomów zmienia nam się też ranga na serwerze! Każda kolejna ranga ma więcej uprawnień,
a my dostajemy co raz więcej permisji!

Na serwerze wszystko zostało edytowane i przemyślane. Drop, nasza siła, siła mobów,
a nawet ilość HP mobów została dostosowana do obecnego poziomu, który posiadamy!

Jak to w RPG istnieją też gildie, bossy oraz misje do wykonywania, ale o tym w dalszej części prezentacji!


krolestwa.png

Już na samym początku naszej przygody, jesteśmy postawieni przed pierwszą, bardzo ważną decyzją,

albowiem zdecydować musimy po której stronie chemy walczyć.

Do wyboru mamy dwa królestwa:

BLUE - Żywioł wody

RED- Żywioł ognia

Organizowane będą także, co najmniej raz w tygodniu, eventy, polegające na wojnie królestw.

Królestwo, które wygra te wojne, będzie dominowało przez najbliższy tydzień.

Co daje dominacja? Różnego rodzaju bonusy, takie jak większa odporność, większe dmg, itd...

Jak widać na zdjęciach zamieszczonych niżej, przynależność do królestwa rozpoznawana jest poprzez kolor nicku,

co na prawde ciekawie i bardzo estetycznie wygląda.

redkpz.jpg

blueel.jpg

klasypostaci.png

Bardzo ciekawym elementem naszego serwera są w pełni funkcjonalne i w 100% działające klasy postaci!

Do wyboru mamy w tej chwili cztery klasy:

- Łucznik ( do walki używa łuku, ma z niego bardzo duże dmg, ciekawe skile, świetny w pvp )

- Rycerz ( atakuje mieczem, posiada skile atakujące z bliska, podstawowa klasa )

- Morderca ( chyba najciekawsza klasa, do walki używa siekierek, ma bardzo mocne skile )

- Bokser ( klasa postaci 4fun, aczkolwiek grywalna, posiada ogromne dmg z dloni)

O klasach postaci więcej dowiecie się na serwerze ;)

morderca.jpg

archerv.jpg

gildie.png

MMORPG bez gildii? Przecież to podstawa!

U nas gildie to jeden z podstawowych elemntow. Dzięki zbgranemu zespołowi wszystko szybciej i łatwiej można osiągnąć.

GIldie oprate są o najlepszy moim zdaniem plugin do tego: Factions.


Przy okazji wspomnę, że możliwe jest założenie także grupy (party) do wspólnego expienia!

Party daje Ci dużo więcej zdobywanego doświadczenia!


Istanieje także możliwość wykupienia kawałka mapy w m1 jako teren Gildii!

mapyc.png

Map do expienia jest około dziesięć, a każda z nich wyjątkowa i przystosowana!

Na każdej z map znajdują się inne potwory, misje oraz drop, a na niektórych występują nawet BOSSy.

Przykłady kilku map:

lodowa.jpg

opuszczony.jpg

grotab.jpg

bossy.png

Co to byłaby za zabawa, gdyby nie było czegoś specjalnego!

Na naszym serwerze spotkać można kilka różnych bossów!

Oczywiście są one potężne i niektóre z nich ubić można tylko zgraną gildią!

Przy tym jest na prawdę super zabawa!

Oto jedne z Bossów:

bosssmok.jpg

bosswither.jpg

questys.png

Na serwerze do zrobienia mamy około 50 misji! Każa jest inna i napisane przeze mnie.

Za misje otrzymujemy wyjątkowe nagrody, które pomagają nam w grze!

questn.jpg

eventy.png

Eventy robione będą bardzo często, gdyż np Ja będę miał dla Was bardzo dużo wolnego czasu,

gdyż obecnie ani nie pracuję ani nie chodzę do szkoły.

Eventy:

- OX

- Bossy i moby do expa w m1

- Turnieje 1vs1 PVP

- Turnieje PVP gildii

- Wojny królestw

- exp 50% większy na pewien czas

- drop 100% większy na pewnien czas

- Quest, który wykonać będzie mogła tylko pierwsza osoba. Nagroda to np. Konto VIP na 7dni.

- wiele, na prawdę wiele więcej!

45326633.jpg

eventg.jpg

epickieeq.png

A teraz coś specjalnego! Coś, co ja widzę pierwszy raz na oczy!

Epickie EQ, to fantastyczna diamentowa zbroja (buty, spodnie itd) z wspaniałym bonusami!


Zdobyć takie eq jest bardzo ciężko, potzreba do tego diamentowego itemka oraz jednej z płyt, która dropi na ostatniej mapie!


Każda płyta jest bardzo ciężka do zdobycia i daje nam inne bonusy!

Rodzaje bonusów w epickim EQ:

- Szybkość

- Wysoki skok

- Potwory nie są wobec nas agresywane i nie podchodzą do nas

- Wampir ( po uderzeniu w kogoś, coś, rośnie nam HP!!!

- Odpornośc na lawę i ogień

epikm.jpg

Ostatnio dodałem także dwa epickie łuki !

Pierwszy z nich ma bonus ''explosion'', co oznacza, że strzała po uderzeniu w kogoś/coś wycucha, co dodaje nam dużo DMG.

Drugi łuk ma bonus otruwający. Coś w stylu zatrutych strzał, które otruwaja trafionego przeciwnika. Coś fantastycznego!

epicluk.jpg

wielewiecej.png

Więcej do zobaczenia na naszym serwerze!

Myślę, że wszystko ruszy jeszcze w tym miesiącu!

Pozdrawiam

Paper

  • Odpowiedzi 608
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakby ktoś był chętnych na beta testy, to proszę o zapisy do mnie na pw:)

Kilka miejsc sie na pewno ejszcze znajdzie ;)

 

Dziekuje za branie udzialu w ankiecie!

Opublikowano

Zapowiada sie swietnie. Wszystko jest pieknie zrobione. To bedzie cos czego jeszcze nie bylo. jest wszystko dokladne. U mnie macie Plusa. :) Pozdrawiam Zagram na 100%

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Dzięki Joker, nie zawiedziesz sie, zbieraj ekipe i zapraszam :)

 

Mam drobne ogloszesznie. Szukam osoby, ktora moglaby dla mnie zbudowac model armaty ozdobnej, o wymiarach 8 szer., 20 dlug. 10 wys. :)

 

Nagroda budowniczego nie minie !

Opublikowano

piszę się na beta testy mój nick to LabreS

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Oczywiście, że dodałem jeszcze kilka ciekawych, podstawowych moim zdaniem rzeczy:

 

- Nie tracimy nigdy naszego eq po zgonie

 

- Nie tracimy expa (tego do enchantu) po smierci

 

- Nasze itemki nigdy nie ulegaja zniszczeniu ( jak wytrzymalosc zejdzie do 0, od razu wzrasta do max. )

 

 

Reszte zobaczycie na serwerze :)

 

 

A co do beta testow, to prosze przysylajcie mi po prostu swoje nicki na pw, albo piszcie je tutaj :)

Otwarte Beta testy prawdopodobnie odbeda sie jutro,

Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie.

Opublikowano

Dzięki wielkie za pozytywne komentarze i branie udziału w ankietach ;)

 

Ok Blacky12 zapisałem juz Twoj nick, jutro sie odezwe ;)

 

 

W tej chwile trwaja zamkniete Beta Testy, serwer nei sprawia zadnych problemow, nie ma zadnych bugow ;)

Opublikowano

Kozacko to wyglada :P Taki minecraft z elementami metina xD

Oczywiscie jak bedzie oficial to zawitam z kolega :P

 

Pozdrawiam i czekam :D

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Dzieki wielkie ;)

 

No wlasnie, zapraszajcie znajomych, jak juz serwer wystartuje, bedzie nas wiecej, bedzie sie lepiej gralo :) Wyobrazie sobie takie wojne krolestw 50 na 50 osob :D

 

Jak, z moim modelem armaty, o ktorym wczesniej psialem ?

Opublikowano

Ok Dawid, zapisze tez brata ;)

 

Mamy juz blisko 20 osob chetnych na beta testy, dlatego postanowilem juz ostatecznie, ze odbeda sie od jutra, az do srody/czwartku ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...