Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAWIESZONY][1.5.2][24/7][Prison] JailBreakers od craftek.pl - ZAWIESZONY - ZAPRASZAMY!


ISIpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postaramy się wystartować jutro. Dokładną godzinę jak coś podam. Niestety wszystko będzie od nowa, ale wszyscy co kupili u nas konto vip/svip otrzymają go z powrotem, niestety gracze którzy wygrali vipa będą musieli jeszcze raz się postarać o wygraną. Na start szykuje dosyć duży event podobny jak był wcześniej.

Mapka oraz pliki zostały trochę zmienione, czeka was parę niespodzianek. Przepraszamy oraz dziękujemy za cierpliwość

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ISI a można wiedzieć w których godzinach bendzie server on , i czy mamy gwarancje , że wystartuje jutro ?

Nie macie gwarancji, że wystartuje jutro tym bardziej, że ja jutro kończe 18 lat :] i mogę trochę źle skończyć :D

Opublikowano

To dokładnie kiedy wystartuje ?

Jejku, naprawdę nie mogę tego określić, chcemy się pozbyć wszystkich bugów, zrobić wszystko wmiare dokładnie, aby przyjemnie się wam grało ;]

Dziękujcie szanownej konkurencji, że musicie czekać i grać od nowa.

PS. Dziękuje wszystkim którzy są ze mną, a nie przeciwko mnie :]

Opublikowano

Wczoraj i przedwczoraj świętowałem swoją 18-stke i kolegi , więc trochę się obijaliśmy z serwerem, teraz jeszcze technik gdzieś do Krakowa pojechał, start się przedłuży ;c

Opublikowano

admin napisz po prostu czy to koniec servera czy nie , ponieważ wszyscy czekają , a wy juz napewno chyba nie wystartujecie :(

To na pewno nie wystartują czy chyba ?

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano

KIEDY TEN SERVER STARTUJE ????? JUZ CZEKAMY TYDZIEN

Trochę sobie daliśmy na luz. Poznałem dziewczynę, potem drugą, byłem chory i tak jakoś zeszło :c... Ale serwer jest praktycznie gotowy. Dam jutro znać

Opublikowano

Tym razem moze 5 anty cheatow bedzie ;d? Napewno nie bedzie cheatow :DxD

Opublikowano

Tym razem moze 5 anty cheatow bedzie ;d? Napewno nie bedzie cheatow :DxD

były 3 anty cheaty z tego 2 wyłączone geniusze nie wiem czego się czepiliście. Trzeba było nie kraść plików to byście nie wiedzieli ile jest.

Opublikowano

były 3 anty cheaty z tego 2 wyłączone geniusze nie wiem czego się czepiliście. Trzeba było nie kraść plików to byście nie wiedzieli ile jest.

 

My nic nie kradliśmy tylko pobraliśmy pliki ze strony które wstawiliście :)

 

Czekam na start :)

Opublikowano

My nic nie kradliśmy tylko pobraliśmy pliki ze strony które wstawiliście :)

 

Czekam na start :)

 

"Art. 267

§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego."

 

Pliki serwerowe są praktycznie na wykończeniu. Aktualnie oczekujemy na powrót ISIego.

Mogę również dodać, że dojdzie parę nowych sposobów na zarobek oraz nowe ciekawe zajęcia.

Opublikowano

@nakamitsu

 

Czytanie ze zrozumieniem Gdzie tutaj zlalismy przepisy skoro my chcielismy wejsc na strone a BACKUP AUTOMATYCZNIE NAM SIE POBRAL I TO NIE MY SZPERALISMY W PLIKACH ANI NIC NIE MY Moze ktos inny ale nie MY ! :)

 

 

Zeby nie bylo offtopu

 

Powiem ze czekam chetnie na serwer i mam nadzieje ze bedzie 6 anty cheatow :D

Opublikowano

@rarlon, uzyskując dostęp do plików, które nie były dla ciebie przeznaczone łamiesz prawo, mniej więcej tak samo np. działa posiadanie pornografii.

 

"Art. 267
§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.
§ 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.
§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.
§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego."

 

Job status of the server

30%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...