Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAWIESZONY][1.5.2][24/7][Prison] JailBreakers od craftek.pl - ZAWIESZONY - ZAPRASZAMY!


ISIpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie może trochę zrozumienia ?? wiem że i tak połowa ludzi nie ma pojęcia ile to jest roboty przy takim serwerze a się wypowiadają jako znawcy od tego. Radził bym wam odejść od kompa "bo cały dzień przy komputerze" wam już chyba mózgi zlasowało od tego serwer został wyłączony na pewien okres a wy już płaczecie jak byście pod mostem wylądowali....

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ludzie już chyba koniec servera , bo nie wiem jak , to jest kompletnie nie możliwe , ale jednak.ukraldi im poprostu server i oni juz go nie maja.nie wiem jak to jest możliwe.Po prosru zajebali i koniec :(((

Opublikowano

 

up

blagam cie

oni zrobili prosty trolling

sciagneli pliki z craftki.pl

wrzucili je na swoja maszyne

A WY MYSLELISCIE ,ZE TO JEST SERWER ISI

GRATULACJE I BRAWA

Opublikowano

Oby wam się udało , ponieważ nigdy jeszcze nie grałem na tak bardzo zajebisty JAilU , no i oczywiscie dzis kupiłem svipa i kasy by szkoda było :D

Opublikowano

Dogadaliśmy się z panami z konkurencji. Jutro się dowiecie wszystkiego....

 

Umiesz czytać ?

 

A właśnie, co wam przeszkadza że konkurencja ma pliki? :D

Opublikowano

Jutro się dowiecie co i jak będzie dalej z serwerem tak jak pisał "ISI" i proszę nie spamić nie na temat


Opublikowano

 

Server ON Będzie jutro tak jak pisał "ISI" a resztę dowiecie się jutro i proszę nie spamić nie na temat

Nie napisałem, że będzie on jutro, napisałoem, że jutro się dowiecie wszystkiego..

Opublikowano

Aktualnie przebudowujemy pliki serwerowe i zabezpieczamy maszynę.



Przybliżoną godziną / datę startu podamy już niedługo.


Opublikowano

up

po uj ci dostep do ts adminow

Proszę nie twórz spamu w tym temacie :] Tak jak napisał Nakamitsu przebudowujemy pliki i zabezpieczamy maszynę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...