Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Serwer oparty na kwadratowej masakrze 4] [Logblock,LifeMC] [Dedyk 24/7] [0 lagow]


mamjh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Imie: Daniel

2.Wiek: 14

3.Dlaczego to Ciebie mamy przyjąć na nasz serwer : Gdyż chciałbym pograc z normalnymi ludzmi którzy są ogarnieci

4.Czy masz skype? (jeżeli masz to zapros arturswiatek1) : Dobrze Zaposze

5.Nick z minecraft: ForeverLife17

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Imie:Eryk


2.Wiek:14


3.Dlaczego to Ciebie mamy przyjąć na nasz serwer :Poniewaz ogarniam lubie takie servery i umiem sie zachowac :)


4.Czy masz skype? (jeżeli masz to zapros arturswiatek1) :Mam :D dobra zaprosze xD


5.Nick z minecraft:Baxio

mca.png
Opublikowano

1.Imie: Łukasz

2.Wiek: 13

3.Dlaczego to Ciebie mamy przyjąć na nasz serwer : Nie wiem, po prostu chcę sobie pograć, a serwer wydaje się być spoko. ;)

4.Czy masz skype? (jeżeli masz to zapros arturswiatek1) : Mam, dodam Cie zaraz, ale tez nie gadam, wole ts3.

5.Nick z minecraft: Luriix

Opublikowano

1.Imie:Maciek

 

2.Wiek:16

 

3.Dlaczego to Ciebie mamy przyjąć na nasz serwer :Nie griferuje, potrafie budować, zachowuje kulturę przy innych

 

4.Czy masz skype? (jeżeli masz to zapros arturswiatek1) : tak mam

 

5.Nick z minecraft:_RaQu_

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

===========================================================================

1.Imie: Bartek

2.Wiek: 19

3.Dlaczego to Ciebie mamy przyjąć na nasz serwer : Bo szukam normalnego serwer na ktorym mozna pograc i sa ogarniete osoby :) Pozdrawiam

4.Czy masz skype? (jeżeli masz to podaj) : mam ale wole Team Speak 3 :) a skype to : bartek00041 PS: na skype nie gadam

5.Nick z minecraft: tirowiec51

======================================================================================

Opublikowano

1.Imie:Krzysiek


2.Wiek:14


3.Dlaczego to Ciebie mamy przyjąć na nasz serwer :Lubię budować , łatwo się komunikuje z innymi i lubię servery typu km


4.Czy masz skype? (jeżeli masz to zapros arturswiatek1) :Tak mam.


5.Nick z minecraft:Kajrex

 

Post za kolege bo pisze mu TEMAT ZAMKNIĘTY

 

 

1.Imie:Czarek


2.Wiek:15


3.Dlaczego to Ciebie mamy przyjąć na nasz serwer :Lubię budować , łatwo się komunikuje z innymi i lubię servery typu km


4.Czy masz skype? (jeżeli masz to zapros arturswiatek1) :Tak mam.


5.Nick z minecraft:Czar1x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...