Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego zawsze jak trafie na Polaków jest DEFEAT?


pedroanglia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co 2 gra jaką gram spotykam obcokrajowców którzy wyzywają polaków. np. ,,Omg Poland in my team, leave pls'' itd.

Ale niestety oni mają troche racji. Polacy nie potrafią pracować drużynowo (a przynajmniej większość), wyzywają innych za własne błędy, afkują gdy im nie idzie.

 

Jednak nie tylko polacy tak grają.. ja sam w prawie wielu grach doświadczam afkerów/feederów/idiotów. Jednak nic z tym nie zrobisz.

 

Serio? Weź wyjdz. Ile ty masz lat? Trzeba być kompletnym idiotą, żeby hejtować samego siebie. Powinni zrobić jakieś ograniczenia wiekowe na tym forum, i w lolu wsumie też.

Ja Hejtuję Siebię? Ja jestem Polakiem nie Polaczkiem to lekka roznica . Jesli chodzi o wiek to napewno nie masz wiecej latek ode Mnie .

 

 

coś z tymi polaczkami jest ;dja objąłem taktyke że nie przyznaje sie że jestem polakiem , i myśle że niektórzy ogarzy też tak robią dlatego trafiasz na polaczków-tardów xD

Tak , Lepiej udawac RUSKA ...
Opublikowano

Hehe ja wam powiem tyle ze dobry polak sie nie przyzna do swojej narodowosci, sorry ale taka prawda.

 

Moge sie zalozyc ze w ostatnim czasie kilka twoich gier wycarrowal polak/cy a ty nawet o tym nie wiesz

PitekKC_eune_58_4_logo.png

Opublikowano

Przez samego siebie, to powstały syndrom, uświadamiasz sobie regułki ustanowione przez kretynów i w głębi duszy przez samego siebie grasz jak piz*a ;) (wiadomość ogólna nie do Twojej osoby usuwając () bluzgi w mą stronę.)


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

To zależy czy polaczek ma 9 czy 16 lat. Ostatnio grałem mecz full team polaczków, trochę było śmiechu, bo taric miał gej skina, ale jakoś nie było spiny. Ci co feedują to w 85% dzieci z podstawówki. Taka jest prawda

graphic.png

Opublikowano

Dlaczego przegrywasz z polakami ? Prosta odpowiedz bo z polakami umiesz sie dobrze porozumiec czyli jesli ci ktos "schrzani" to ladwo ci jest na niego powyzywac i wiesz ze ta osoba bedzie wiedziec co ty do niej mowisz poprzez takie zachowanie czesto dochodzi do konfliktow w druzynie przez co zazwyczaj gra konczy sie przegrana bo ktos pomysli "a co bede pomagac temu nobowi"

 

 

Rada. Jesli padniesz pisz "sorki moja wina" a jesli ktos feduje to nie gneb go tylko pisz ze nic sie nie stalo. To na prawde pomaga i mialem pare razy sytuacje ze strasznie moja druzyna przegrywala bo jeden gosciu feedowal. Okazalo sie ze te slowa otuchy tak podzialaly na tym kolesiu ze zaczol sluchac to co do niego mowie i mimo ze nie gral najlepiej stal sie przydatny w naszej druzynie no i udalo sie wygrac:)

u1lc.png
Opublikowano

@up
przeszedlem z eune (ping 37) na NA to ping mam srednio 189 ale juz sie przyzwyczailem i nie widze roznicy ;))

Jest różnica i to spora. Ale dopiero jak grasz Akali, Lee Sinem, postacie które decydują dosłownie o milisekundach. Dla przykładu Alistar który, żeby użyć combo musi się bardziej postarać.

 

Co do tematu rozpiszę się, ale pewnie nikt tego i tak nie przeczyta. To nie jest ważne.

Jeden z Panów na górze napisał:

 

Hehe ja wam powiem tyle ze dobry polak sie nie przyzna do swojej narodowosci, sorry ale taka prawda.

 

Moge sie zalozyc ze w ostatnim czasie kilka twoich gier wycarrowal polak/cy a ty nawet o tym nie wiesz

Tak, zdecydowanie to jest prawdą. Dzisiaj mnie ktoś zapytał skąd jestem, odpowiedziałem, że lepiej, żeby nie wiedział.

Linię wygraliśmy bez problemu, no ale grę przegraliśmy. Jak zapytał mnie ponownie: "Poland." no i nie spodziewałem się takiej reakcji. Odpowiedział, że grałem sporo i byłem jako JEDEN Z NIELICZNYCH POLAKÓW KTÓRZY NIE WYKLINALI.

 

POLACY nie są tacy źli.

Widzicie, w każdej grze jest tak, że jeżeli popełnimy jakiś błąd. Zwalamy to na kogoś lub na coś. A bo siorbałeś, a to przeszkadzałeś, a to lag itd. Ale naprawdę nie dostrzegacie tego, że Polacy naprawdę nie są tacy źli? Każdy kraj wiadomo, że ma lepszych i gorszych. Niestety u nas w Polsce jeżeli jest coś popularne, wszystkie dzieciaki w to grają i muszą mieć najlepsze wszystko, gdy ktoś napisze "BR" to od razu wrzucacie go do jednego i tego samego worka? Nie jesteśmy wcale inni. Naszym problemem jest to, że w grach są dzieci które chcą się wyżywić, bo mama mu tego tamtego nie pozwoliła. Ale sami zapracowaliśmy sobie na taką opinię.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Pewna storia, pokażę Wam jak to działa w praktyce.

Wybaczcie moje braki w języku angielskim.

------------------------------------------------------------------------------------------

"Accept!" - Klik. Czas zagrać pomyślałem, w końcu nie tak dużo mi brakuje do tego Złota. Ah, jak chciałbym mieć już to złoto. Mieć spokój od tych wszystkich noobów. Pieprzeni feederzy.
- O-ho, znowu się zaczyna. Dopiero Lobby i już wszystkie linie zajęte. Last pick chce mida? Pojebawszy?
[5: MId

[3: Top or feed.

[4: Everything but support.

[1 się nie odzywa, bo oczywiście bany zabierają zbyt dużo namysłu.

[Ja: Sorry Bro, but i'm gonna take mid. I have to win my serie games.

[5: Trust me, I will won lane, I wont dissapoint you.

- Hmm, oddać mu czy nie. W sumie co z tego, że ostatni. Ostatni nie znaczy taki zły. I co wybierzesz Panie NieMogęBoBanuję?

| Pick Lux |

[1: Mid.

[5: Gesh. Okay, fuck it. I'm gonna troll.

- Zaczyna się, ostatnia gra w seriach i już miałbym złoto... ehh, żeby ktoś wyszedł. [Mija 5 minut]

- W sumie, nie jest tak źle, tylko dlaczego wziąłem Supporta... dobrze, że chociaż ten troll wziął coś konkretnego.

First blood!

[Jungler: OMG, FUCKING MID, WHY YOU DONT COVER ME.

[Top: DC probably.

1:55

[Mid: Sorry, afk. Huh? We lost fb already?

[Jungler: ...No ganks since 4lv

- Pojawia się pytanie, zignorować to czy dodać oliwy do ognia? A, nie będzie okej.

[ ADC: Kill them, stun her.
[ Support: Wait for my 3 level. I ne...

GDZIE SIĘ KUR*A WBIJASZ IDIOTO, PISAŁEM, ŻE NA 3 DOPIERO!

Ally has been slain!

[ ADC: Really... what a shitty Support.

[ Jungler: gg
[ Support: THE FUCK? I TOLD YOU WAIT FOR MY 3
- Kur*a oczywiście. Wszystko moja wina. Świetnie, jeszcze ja padam.

You have been slain.
[ Support: Can we just farm ? -.- - Po szóstym będę w stanie coś z nim zrobić.
20:00 statystyki: 6-14

[ Jungler: Seriously MID, 0/4 at 20min? Y U NO LET ME MID.
[ Mid: Y U NO GANK MID? HUH? Thier jungler has been 40 times. Fuck you!

[ ADC: They doing dragon, asap!

Świetnie, mają smoka, nasz ADC ma 90 farmy w 20 minucie, a ich prawie 150, po prostu kur*a świetnie. Je*ać to, lepiej zacznę od nowa wbijać.
[ Top: Dont surrender, we can win ! - Jasne, wygrać. Z nimi. Jako jedyny ma 5 fragów, bo ich top był afk przez dłuższa chwile. Każdy kretyn umie naścisnać Dariusem R i zabić, jak ich top ma 6 poziomów niżej. W sumie to gra 5vs4 ale mają jeszcze pare smoków. Jednak GG.
/ff 3:1
[ Top: Kurwa... - O proszę, Polak.
[ Top: Listen. Support, ward for me. ADC keep farming, you need this. Jungle: Babysit Mid from now. I'm fine, bot also.
[ Support: Naprawdę sądzisz, że to wygramy?
[ Top: Nie kurwa, będę czekał na cud. Po prostu stawiaj wardy wszędzie dla mnie i Ci to sam wygram.

[ Mid: Poles everywhere, only can crying.
Sam zabrał Mida, feeduje i jeszcze narzeka, że ktoś chcę go wycarrować. Kurwa, jak ja nienawidzę takich ludzi.
[ Jungler: Nie mów mi co mam robić umiem grać, a z resztą nie mam zamiaru grać z tymi noobem midem. - Player has quit. -
[ Top: ...

No i po moim złocie.
[ MId <All>: Report jungler. Ty.

- No i co ty mój pro zrobisz? Nadal chcesz carrować?
[ Top: JSDOIFGSAJDFOIAOSIDFJIOASDIJFIOESRJIOJSDFIODSAJOIFIOJAERIERIASO
Pośmieje się, zagram najlepiej jak potrafię.
45:00 4vs4 kończymy grę.
[ Top: ...

[ Team: GG

Lobby:

[ Support: Woah, dzięki. Mam wreszcie złoto.

[ TOP: Widzisz, polacy nie są wcale tacy źli, tylko oni chcą, żeby nas tak postrzegali. Troll rodzi trolla. Jeżeli chcesz im coś powiedzieć, to od razu się plują, że wiedzą to lepiej niż przyjąć krytykę. Najgorsi są tacy, co tylko wytykają błędy innych, a w ogóle nie potrafią sami grać. Wszystko da się wygrać, tylko jak długo WYSTARCZY TYLKO URUCHOMIĆ MÓZG, ALE NAWET KILKU OSOBOM JEST GO CIĘŻKO UŻYĆ. [ Support: Ale gdy ktoś ma 0/30 nie da się wygrać na tym elo.
[ Top: Pierdolenie, jeżeli ktoś będzie afk 10 minut, a potem wróci i napiszę "Sorry" to mu wybaczasz? Nie. Gówno Cię to obchodzi, ważne jest, żeby się postarał, żeby wygrać. Widzisz, wszyscy traktują grę jakby była czymś wielkim. Jeżeli ten AFK przyjdzie po 10 minutach i zrobi wszytko, żeby wygrać i nawet jak przegramy, to trudno. Bywa. Też pare razy miałem DC ALE W PRZECIWIEŃSTWIE DO INNYCH PAMIĘTAM O TYM. Naprawdę, tak ciężko być miłym dla innych podczas gry? MUSISZ KAŻDĄ WYGRYWAĆ? MUSICIE KLNĄĆ NA KAŻDEGO KTO ZRUJNOWAŁ WAM GRĘ? TO TYLKO GRA. Tak często zapominacie o tym... no nic, spadam. Dobranoc.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

1.Nie ma gry której sie nie da wygrać, nie ma takiej :) Skoro przegrywasz oznacza to że ty jesteś słaby i ty poćwicz na botach a nie na innych zwalasz. TYLE

2. Skoro trafiają Ci się słabi gracze to oznacza że jesteś często honorowany w sposób "słaby gracz" przez co umieszcza Cie to z noobkami w grach:)

 

1. Mylisz się! Przypuśćmy, że gra na Twojej linii poszła Ci dobrze, wygrywałeś, dobra farma, statystyki... a reszta Twojego zespołu aka wszechmogące polaczki lat 13, idą na jednym pierdolonym fragiem, aby zginąć i oddać 4 asysty. SAM meczu nie wygrasz.

 

2. Znów nie prawda. Niektórzy robią to nawet z nienawiści (np. jak mama zacznie bić dzieciaka kotletem), musi się wyżyć na Tobie. Poza tym. Miałem bardzo nieprzyjemną sytuację. Mianowicie spadłem z pierwszej dywizji srebra. Aktualnie znajduję się w piątej. Czemu? Odpowiedź jest prosta - Team. To, że Twoja drużyna przegra, nie znaczy, że akurat Ty musiałeś wszystko spierniczyć. Oczywiście i tak się zdarza. Mi natomiast przypadło takie nieszczęście, że za każdym razem miałem jakiegoś pierdolonego 12 latka, który tak zdążył wszystkich nafeedować, że przeciwnik był na tyle mocny, że nie dało rady go rozwalić. Ja z dobrymi statystykami, nie dam rady piątce. Nie liczę oczywiście afkerów, którzy poszli się pociąć, bo zginęli w jungli od Blue. Nadal uważasz, że każdy mecz da się wygrać?

 

Najbardziej mnie jednak rozwala to:

 

*Ekran wybierania postaci*

 

[First pick] adas1998: MID

adas1998: MID

adas1998: MID

adas1998: MID

Tabacashi: First pick mid, rly? If you took champ-mid, they now counter you.

adas1998: Me 1 pick. I pick what i wan't

 

*bierze postać na midzie*

 

Myślę sobie. Okej jak tak bardzo chce mida, niech idzie, tylko niech tego nie zepsuje.

 

*Wszyscy wybrani, ekran ładowania - przechodzimy do gry"

First blood!

adas1998: OMG DAT DMG OMG! OMG! omg!!111

 

20 minut później

- Przeciwnik jest legendą! *oczywiście ten co był z nim na midzie*

 

adas1998 przywoływacz się rozłączył!

 

adas1998

Ryze 0/12/0

 

Bye, bye złoto.

Opublikowano

po pierwsze nie kazdy polak to noob i nie umie grac. a po drugie to zgadzam sie ze osoby ktore np: ich wspolczynik zabic do zgonow wynosi mniej wiecej 1/2 to powinny grac z osobami na swoim poziomi a nie daja graczy co maja podobna ilosc win-ow bo to nic nie znaczy jak ktos gra. Ja np: zed-em mialem staty 16/2/9 a mam zaledwie 300 win-ow a gralem z kolesiami co maja po 600/700+ i mieli np staty 3/11/6 albo 5/9/9 . Pamietajcie liczba win-ow na profilu to jest tylko liczba liczy sie umijetnosc grania dana postacia a nie ilosc wygranych rundek bo to nic nie da.

Opublikowano

Az smutno sie czyta niektore posty.

 

Skoro Polacy graja slabo, czemu uwazasz ze grasz dobrze / lepiej od innych?

Pytanie kierowane glownie do osob twierdzacych ze Polacy sa slabi. Jestesmy tu wszyscy Polakami, jedni graja lepiej drudzy gorzej a narodowosc nie ma nic do tego jak dobrze gra pojedyncza osoba.

 

Ja mam zawsze staty xx/x/xx a inni 0/xx/x, niech tacy graja z botami albo z ludzmi na swoim poziomie.

Bzdura, tak smutna ze az zalosna. Kazdemu zdarza sie gorsza gra, brak skupienia, brak motywacji czy gorszy dzien, psychika ma spory wplyw na nasza gre. To ze komus pojdzie dana gra slabo, zostanie zwyzywany przez team, problem w tym ze to nie pomoze a wrecz przeciwnie. Zaczniecie pisac, wyzywac sie, marnowac czas i zapewne w koncu ktos zostanie zlapany, wtedy bedzie placz "to nie moja wina, zagadales mnie...". Jakby tego bylo malo ten gracz moze okazac sie lepszy od ciebie tylko w tej jednej grze poszlo mu zle ale to juz nieistone.

 

Placzacy Polak na innego "Polaczka".

Jak wiadomo forum jest duze i sporo osob tu gra w lola, nawet jesli nie mpc to np polskie forum lola, graczy jest tam wiele i ludzie tak samo jak na tu zakladaja placz tematy. Problem ten nie jest powodowany tym ze Polacy sa slabi, a za wysokim ego. Kazdy ma sie za najlepszego, nikt nie widzi swoich bledow a nawet zgania wlasna wine na innych (np nieudany dive i odrazu szukanie winny u kolegi z teamu).

Jestem naprawde ciekawy ilu z tych "placzacych" Polakow na forum spotkalo sie w grze i jeden plakal na drugiego, ale tu na forum zaden z nich nie jest winny.

 

Pozdrawiam i zycze zmiany podejscia jak i powodzenia w braniu sie za siebie zamiast plakac na forum.

Opublikowano

Polaczek, polaczki? Jak mogles takie cos napisac to jest chyba jedna z najwiekszych obraz -,-
Wina za przegrana lezy po stronie calego teamu, jezeli Ty jestes taka gwiazda to czemu sam meczu nie wygrasz?
Ja nie zwracam uwagi na to z kim gram, gram swoje i daje info o ssach i innych waznych rzeczach w grze a nie wdaje sie w jakies dziecinne gadki.

charizard.gif

 

 


Zagraj ze mną w POKéMONY już dziś! :3

Opublikowano

Wiec tak co mecz na nordicu jezeli trafie na polakow zawsze defeat -,- zaczelem nawet wychodzic z gier jak widzialem jakiegos ale nie wszyscy maja polskie nicki... Dzisiaj przegralem 8 meczy i w kazdym gdzie byl polak bylo 0/15/3 -,- albo i wiecej. To juz jakas plaga jest. Moim zdaniem powinni takich uwiezic na botach dopoki nie przegraja conajmniej z 200 meczy -,- wygranych oczywiscie. Po 2 kazdy polaczek z ktorym gralem zaczynal feedem od 1 lvl-a. Rozumiem ok zfeedowalem ok pisze sorry i tyle a nie wyzywam caly team od noobow bo ide sam na 3 .... Moim zdaniem powinno sie ich pousuwac na dobre z tej gry. Oczywiscie raporty ciagle pisze z ss-ami ale nic nie pomaga.

 

Bez hejtow prosze bo to co napisalem spotyka wiekszosc moich znajomych.

 

P.S. Bede dodawal SS-y z gier :)

 

1.Sam jesteś polaczkiem więc stul pysk

2.Sam pewnie feed robisz więc stul pysk

3.Jeżeli masz jakiś problem To graj na SI

4.Jeżeli nie podoba ci się to to nie graj w lola

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

Polacy mają zbyt duże mniemanie o sobie i chcą do niego przekonać drużyne która się z nim nie zgadza i cała dobra atmosfera leci w pizdu - zaczynają się kłótnie i wyzwiska. Gdyby istniał polski serwer to szybko byłby przeciążony tekstami które doskonale już znamy.

lJ70wyh.jpg

Opublikowano

Ja zazwyczaj jak widzę polaka to nie zaczynam srania itp. bo ludzie gdy wiedzą kogo mają w team od razu stawiają na przegraną = mniejsze skupienie na grze. jak wycaruje gre czy coś to dopiero jakieś trolle na czacie czy coś :D

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Wiec tak co mecz na nordicu jezeli trafie na polakow zawsze defeat -,- zaczelem nawet wychodzic z gier jak widzialem jakiegos ale nie wszyscy maja polskie nicki... Dzisiaj przegralem 8 meczy i w kazdym gdzie byl polak bylo 0/15/3 -,- albo i wiecej. To juz jakas plaga jest. Moim zdaniem powinni takich uwiezic na botach dopoki nie przegraja conajmniej z 200 meczy -,- wygranych oczywiscie. Po 2 kazdy polaczek z ktorym gralem zaczynal feedem od 1 lvl-a. Rozumiem ok zfeedowalem ok pisze sorry i tyle a nie wyzywam caly team od noobow bo ide sam na 3 .... Moim zdaniem powinno sie ich pousuwac na dobre z tej gry. Oczywiscie raporty ciagle pisze z ss-ami ale nic nie pomaga.

 

Bez hejtow prosze bo to co napisalem spotyka wiekszosc moich znajomych.

 

P.S. Bede dodawal SS-y z gier :)

 

huhuhuhuhuu, no dokładnie dzisiaj na takiego polaczka trafiłem miał taki nick jak ty to pewnie ty miał 0/15 i przegrałem.

 

polacy jak polacy trafi się taki jak ty i gre mi przegrywa, ale jak każdy zresztą kto grac nie umie.

Opublikowano

Ja dziś gralem Vayne na jungli staty 7/7/7.

Zrobilem kosturek, ganki bdb ze stunem co gank praktycznie double kill bot.

I wyzywali mnie "fucking polaks" a ja sobie spokojenie robilem jungle do 6 lvl'v :p

by-hftdfwbpylxtcbyqzazs.jpg
[00:45] Landiago: mam tłuste ręce

Opublikowano

Akurat vayne jungle to nie jakiś hiper troll, tak samo jak kaktus.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Akurat vayne jungle to nie jakiś hiper troll, tak samo jak kaktus.

 

No nie zgodzę się z tobą ,mój kumpel gra kartusem na jungle i wychodzi ze statami 15-3

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

No nie zgodzę się z tobą ,mój kumpel gra kartusem na jungle i wychodzi ze statami 15-3

ja nie umiem czytać, czy Ty?

<>

Opublikowano

Niestety ale większość dzieciaczków z polski co się spotyka nie umieją grać teamowo, tylko wyzywają. Szczerze to ogółem za brak komunikacji z temame to bym banował, a to u polaków praktycnzie nonstop spotykam.

Opublikowano

Gorsi od polakow sa ruskowie, przeraza mnie niektorych gra. Warto tez sobie sprawdzic kazdego gracza czy dobrze gra na danej pozycji. Polak jest jak kazdy inny gracz, trzeba podejsc z luzem i bez flejmu jak np. przegra linie(chociaz jak ma 0/5 w 10minucie to smialo mozecie go wyzywac).

sstwc.jpg

Opublikowano

No nie zgodzę się z tobą ,mój kumpel gra kartusem na jungle i wychodzi ze statami 15-3

Przecież nie powiedziałem, że to zły pick, przeczytaj sobie z kilka razy, lol.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...