Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano






Witam

Chciałbym zostać Game Masterem na prywatnym
serwerze Metin2.

Nie
jest dla mnie ważne
czy to hamachi, czy dedyk.

Cos o mnie:

-
Mam 15lat

-
Gram prawie 6lat w metina

-
Jestem osoba kulturalna

-
Jestem często
na grze prawie 7h

-
Jestem Cierpliwy ,staranny i dokładny

-
Mam dobra znajomość metin2

-
Znam trochę komend

Kontakt

GG:40492800

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Wykonam grafikę do prezentacji serwera lub stronę.

Przykładowe prace.
Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/831651-zapowied-restheaeu/
http://www.mpcforum.pl/topic/908428-newearth-dedyk/

 

Strony internetowe(Bez kodowania):

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2013/059/1/1/newstylewebmetin2_by_vatahar-d5wh0fp.png
http://img850.imageshack.us/img850/7144/restasmetin2web.png

 

 

Nie drogo biorę :D

Kontakt:
Najpierw PW forum a potem podam gg jak będzie potrzeba, żeby nie było spamu zbędnego.

Opublikowano

 

Szukam kogoś kto umie dobrze zrobić system ulepszeń na każdą klasę

Ofertuję:

GM na dedyku który już niedługo startuję :D może mały % z is :D pozdrawiam

Pliki są pod pvp ale jak ktoś pomoże zrobić system wgrać troche mapek zrobić ulepszaczę czyli od jakiego itemu bedzie np dropić jakiś tam klucz albo coś i żeby to drobiło z bossów i dodać żeby bossy się same respiły to naprawdę wyjdzie zajefajny serwer tylko musisz mieć TeamViewer bo przez to bedziemy robili.. Nprawde opłaca się nawet możesz zostać spółwłaścicielem :) Pozdrawiam !

​FAST ​FAST​ FAST ​FAST ​FAST ​FAST ​FAST​ FAST

Poszukuje jeszcze kogoś kto zakupi domene .pl za to ofertuje GM na dedyku i mały % z is

Pw

Skype: normuss11

GG: profilek

Pomóż Nam Postawić SystemowyMT2 tylko teraz was potrzebujemy ja już zdziałałem co umiałem !

Zostanę hosterem
Oczekuje:
Zrobienie plików serwerowych pod serwer exp, medium/easy dodane nowe eq, zbr, miecze i jakieś dodadki
Nie hostuje żadnych gotowców pliki muszą być zrobione z Terenzo albo inne w tym stylu. co innego jak ktoś już ma pliki
Wiecej informacji zdobędziecie pod kontaktem czyli ile mam ramu itp :
Pw
Skype: normuss11
GG: 46796204
Ps nie jestem typem któremu chodzi tylko o pliki poprostu chcę dobrej zabawy zapraszam

Ofertuję też pliki Valaria + Client

http://www.mpcforum.pl/topic/826597-valariaeudedyk/
, i Dużo stronek Oskryptowanych, działających Odrazu na dedyka !. ! Zapraszam

GG: 46796204

Skype: normuss11

albo PW

ZAPRASZAM SERDECZNIE :D

AKTUALNE

Opublikowano

 

 

 

 

Witam przyjmę posade [GM] Na Dedyku

 

 

Może coś o sobie:

Mam na imię Piotrek mam 15lat. J

Chciałbym zostać GM,ponieważ lubię pomagać ludziom i znam już dobrze grę Metin2.Grałemna wielu prywatnych serwerach, po informacje zapraszam na GG.Dlaczego możesz wybrać akurat mnie?Jestem cierpliwy i wyrozumiały.Ze stanowiskiem GM'a spotkałem sie dwa razy na serwerachHamachi typu PvP. Zawsze byłem lubianym organizatorem eventów oraz osobą do której można było pisać pytania dotyczące gry.Lubie pomagać innym i cechuję mnie dobra pisownia ortograficznaoraz wielka cierpliwość i szacunek do innych graczy bez względu na rozwój ich postaci.Nie jest łatwo mnie zdenerwować i nie używam wulgaryzmów bo wychodzę z założenia że jest to bezcelowe .Po więcej informacji zapraszam na:- GG 44346169
Opublikowano

Witam



MrocznaDolina.pl szukam osoby co postawi server metin2 i bedzie jego adminstatorem opiekunem




Dane Server Dedykowanego



Procesor Intel Core i5 Quad Core


3.4 GHz



Watki 4



Ram 16 16 GB RAM DDR3



dyski 2x1 TB



Lacze 100 Mb/s



sytem operacyjny FreeBSD 9.1 64 bit



wiencej informacji na gg 9502175 lub email [email protected]



lub ts ts3mroczna.pl:9988 (prosze kierowac wysztkie zapytania do Mario)

Opublikowano

Chciałbym zostać GM

Mam na imie damian i mam 14 lat

Ogarniam komendy i inne jestem miły

dla graczy i dla innych użytkowników gry

kontakt do mnie przez gg: 32524217

Pozdro ALL

Opublikowano
Witam zajmuję się tworzeniem serwerów ts3 oraz profesjonalną administracją
oferuję
- pliki ts3 z zrobionymi kanałami rangami i regulaminami
- obsługę techniczną na ts3
- dobry kontakt z team ( telefon gg skype ts3 )
- załatwiam licęcje na 512
oczekuję
- maszyny która utrzyma ts3
- zabespieczenia przed ddos
- posady admina
ps. dostęp do query mam ja + 1 osoba z team

 

PROSZĘ O PISANIE NA GG: 45137273

1.75712087973575495918.jpg
2.09491778297857633645.jpg
3.09491778297857633645.jpg
4.27350387331003776382.jpg
5.96952580487658524361.jpg
6.44422518888812779551.jpg
7.30182795417722407066.jpg
8.46488821297570058544.jpg
9.17478032556122877749.jpg
10.31871334343125799972.jpg
11.14742851737692959392.jpg
12.04777745078060795545.jpg
13.34265814880111006043.jpg
14.05266254249626555318.jpg
15.68738063817078799681.jpg

02393685168849339719.png

Opublikowano

 

Zostan-GM_nhshnqw.png

Oferujpng_nhsherx.png

-wieloletnie doświadczenie,

-codziennie minimum 2 godziny czasu poświęconego na pilnowanie serwera,

-sprawiedliwość, kulturalność, spokój oraz cierpliwość,

-porady dotyczące grafiki, serwera, forum, strony,

-chęć niesienia pomocy graczom w każdej sytuacji.

Oczekujpn_nhsheer.png

-zrozumienia i kultury,

-rangę na serwerze/forum,

-kontakt z administracją,

-zgranego teamu.

O-sobiepn_nhshews.png

Jestem Kamil i mam 14 lat. Interesuję się informatyką, grafiką komputerową oraz motoryzacją.

Jestem osobą kulturalną, sprawiedliwą, opanowaną i cierpliwą.

Byłem już wiele razy GM na serwerach hamachi. Potrafię także sam postawić taki serwer i go edytować.

Pewnie większość myśli, "gówniarz 14 lat i ma niby wieloletnie doświadczenie", bo w tych czasach liczy się tylko wiek +16...

A jakby tak spojrzeć na niektóre serwery, to niby administracja ma po 16-18 lat, ale tak naprawdę są niemili, niekulturalni w stosunku do graczy.

Także, jeżeli masz problem z moim wiekiem, to się zastanów, co się bardziej liczy - jaką jest się osobą, czy jakaś liczba.

Kontaktpn_nhshwpa.png

GG 46985650

Uczeń
Opublikowano

Witam nazywam się Patryk mam 16 lat i Testuje servery mam duże doświadczenie z metin2 . W metina gram już od 4 lat swoją pomoc bycia Game Master oferuje każdemu serverowi nie ważne kiedy powstał . Komunikacja ze mną to GG bądź ts jak kto woli adres ts oraz gg podaje pocztą PW

w PW należy w pisać nazwę servera oraz nick [GM] , [HA] , [sGM]

Opublikowano

Zostanę Game Masterem/Technikem

Witam. Mam na imię Arek.

Mam 13 lat.

Nie kaleczę j. polskiego oraz posiadam kulturę.

Potrafię obsługiwać Navicat, ewentualnie zmieniać pliki w FTP.

Zaczynam uczyć się jak robić Questy.

 

Oferuję:

 

- Dobrą obsługę Navicat

- Kulturę

- Dużo czasu na serwerze

- Znajomość komend

 

Oczekuję:

 

- Miłych współpracowników (również ogarniętych)

 

 

 

 

 

Kontakt: PW na forum. Potem mogę podać GG.

 

AKTUALNE

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Witam Serdecznie

Poszukuje Osoby Która Wykona Profesjonalną Prezentacje Serwera Dedykowanego Na MPC Forum

 

Osoby Zainteresowane Zrobieniem Prezentacji Są Proszone o Kontakt Pod Nr GG - 42625999

Podstawa Posiadanie Komunikatora Team Speak 3

Nagroda Za Wykonanie Prezentacji Do Omówienia Ze Mną Na GG

Pozdrawiam SGM Nico

Opublikowano

Oddam w dobre ręcę:

1. Pliki serwerowe grayst/almantia (baza, germany, foldery game- jednym słowem wszystko+klient)
2. Poszczególne duperele z Emperiusa (strona, questy których nie było na mpc itd.)
3. Pliki serwerowe Rescaria (baza+germany+klient)
4. Zelazny Helm+9 10blyski 20regpz 20diably 6dt 15magia na S23-Kronos
GG:44769192

 

 

TO NIE HANDEL WIEC PROSZE O NIE WARNOWANIE ZE STRONY ADMINOW :)

Jeśli Ci się nudzi to zapraszam do sprawdzenia mojej strony: http://pokemongohack.pl

Opublikowano

Zostanę grafikiem (prezentacja, sygnatury, grafika z poziomu gry (znaczek GM), layoty) + WebMasterem (PHP, JS, CSS).

Oferuję również umiejętności pisarskie (fabuła etc.)

Tłumacz ( trzy języki: niemiecki, polski i angielski).

GG: 40598120

 

Oczekuję odpowiedzi tylko i wyłącznie dotyczącego poważnego projektu.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

ZMRaLeU.png

Witam Serdecznie, w moim poście wszystkich użytkowników, reprezentujemy się jako osoby z dużą gamą

umiejętności począwszy od stawiania do wykańczania serwerów metin2. Preferujemy też zajmowanie się projektami,

uzupełnianiem ich luk oraz innych rzeczy niezbędnych do stworzenia serwera metin2.

Tworzysz Serwer metin2? Ten Post jest dla Ciebie, przeczytaj go Uważnie!

05m4rPB.png

Jako poważne osoby, potrafimy zaoferować poważne rozwiązania oraz profesjonalną pomoc.

Oferujemy szeroką gamę umiejętności tj.

  • Stawianie Serwera Metin2 od Podstaw na Stabilnych Autorskich plikach serwerowych
  • Autorskie Pisanie Questów / Rajdów / Dungeonów oraz innych ciekawych funkcji
  • Odbugowywanie Plików Serwerowych oraz sprawdzanie wszystkich ich błędów
  • Profesjonalne Tworzenie Map Serwerowych Metin2™
  • Profesjonalną Edycję Map Metin2™
  • Tworzenie Nowych Obiektów do Gry
  • Tworzenie Nowych Broni / Zbroi do Gry
  • Edycja Klienta Meitn2
  • Tworzenie Interfejsu do Gry Metin2
  • Profesjonalne Utworzenie Strony Metin2
  • Stworzenie Nowego Projektu Metin2 z całkowicie nowym wymiarem
  • Szeroka Gama umiejętności od A do Z , wystarczy napisać !

nOtdaSr.png

Gadu Gadu : 44934972

TeamSpeak3 - Jest

Wiek : Ekipa posiada ponad Dwadzieścia Lat!

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Poszukujemy na serwer hamachi:

-Hostera

-Webmastera(obecnie nieaktualne)



Oczekujemy od Hostera:

- Dobrą maszyne

- Jak najwięcej godzin online

- Umiejętnośc postawienia serwera


Oferujemy:
- Miłą współprace

- Range [HA] na serwerze oraz range na forum

GG-46540284

PW na MPCforum

Opublikowano

Poszukujemy na serwer hamachi:


-Hostera

 

 

Wymagania :

 

TeamSpeak3

Dobra maszyna

16Lat+

Spora ilosc czasu

 

Kontakt PW oraz

TeamSpeak3 IP: 80.72.43.206:2

1377863814-U611928.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...