Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje PILNIE SPONSORA ! : ) . Nr. gg : 4459352

 

Sponsor musi tylko zapłacić 16 zł . Bo brakuje ! :) . Z góry bardzo dziękuję !

 

Witam szukam sponsora na server metin2 na nowy project hard bedzie duzo nowosci utrzyma sie bardzo dlugo nawed by wystartowal w 1dzien pliki ukonczone 100% gotowe do startu gg 4459352 : )

 

 

PISZ PILNE !

:) Daj lajka :D

Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like , Daj Like ,

Ten nr gg: 13259013 / Złodziej kont exone !. VPS rozwala UWAŻAĆ !

Opublikowano

Witaj, potrzebujesz nowych broni lub potworów na swój serwer? Bardzo dobrze trafiłeś. Posiadam sporo niepowtarzalnych potworów i bossów. Z brońmi też nie mam problemu. Mogę działać na tak zwaną "umowę zlecenie" Tutaj link do mojego fanpage'a jest tam parę moich prac :

http://www.facebook.com/pages/Mark/439864186061126

Zainteresowany?

 

Pisz:

Skype: marek.mark16

GG: 12409233

 

Użytkownik ten narusza prawa licencjonowania produktów.. Czyli innymi słowy, komu Venox się nie podoba, niech napisze do twórców np. Lineage lub Cabala, a będą mieli niemałe przyjemności :) Zgłaszam...

 

Do tematu..

Poszukuję Technika

Oferuję:

-pracę na VPS

-zysk z IS

-dedyk

Oczekuję:

-profesjonalności, terminowości

-dużo wolnego czasu

-dobrego kontaktu

Kontakt:

GG: 46951839

PW: Total_SpiN

Opublikowano

Witam, zostanę GM , Adminem forum lub Ts3, na serwerze metin2 , może być rozwinięty hamachi w przyszłości dedyk, lub serwer dedykowany który będzie startować, oczywiśćie o mnie mam na imię Bartek Lat 17 , GM Admina forum oraz Ts ogarniam do perfekcji także, w razie kontaktu Skype: slow.death6 oraz PW na Mpcforum.


Opublikowano

Witam. Serwer Antharis.pl poszukuje drugiego sponsora, do zakupienia tylko i wyłącznie licencji na IPB forum. Serwer jest tworzony pod Medium. Przewidywalny start w Maju. Serwer jest uniwersalny, nowe autorskie systemy oraz questy eventowe ktore jeszcze na zadnym serwerze metina nie wystepowaly. Caly projekt mogę przedstawic na GG lub TS3 oraz omowic dokladnie warunki. Cena licencji: $175 = ok. 560zł. Zapłata na forum jest jednorazowa ! Zapraszam do kontaktu w celu podania więcej informacji. Na prawde warto napisac ! ! !

 

GG: 46888856

 

Zapraszamy na nasze forum które jest w budowie: FORUM

Opublikowano

Szukam kogoś kto umie dobrze zrobić system ulepszeń na każdą klasę


Ofertuję:


GM na dedyku który już niedługo startuję :D może mały % z is :D pozdrawiam


Pliki są pod pvp ale jak ktoś pomoże zrobić system wgrać troche mapek zrobić ulepszaczę czyli od jakiego itemu bedzie np dropić jakiś tam klucz albo coś i żeby to drobiło z bossów i dodać żeby bossy się same respiły to naprawdę wyjdzie zajefajny serwer tylko musisz mieć TeamViewer bo przez to bedziemy robili.. Nprawde opłaca się nawet możesz zostać spółwłaścicielem :) Pozdrawiam !


Poszukuje jeszcze kogoś kto zakupi domene .pl za to ofertuje GM na dedyku i mały % z is


Pw


Skype: normuss11


GG: profilek


Pomóż Nam Postawić SystemowyMT2 tylko teraz was potrzebujemy ja już zdziałałem co umiałem !



Zostanę hosterem

Oczekuje:

Zrobienie plików serwerowych pod serwer exp, medium/easy dodane nowe eq, zbr, miecze i jakieś dodadki

Nie hostuje żadnych gotowców pliki muszą być zrobione z Terenzo albo inne w tym stylu. co innego jak ktoś już ma pliki

Wiecej informacji zdobędziecie pod kontaktem czyli ile mam ramu itp :

Pw

Skype: normuss11

GG: profilek

Ps nie jestem typem któremu chodzi tylko o pliki poprostu chcę dobrej zabawy zapraszam


Ofertuję też pliki Valaria + Client http://www.mpcforum.pl/topic/826597-valariaeudedyk/, i Dużo stronek Oskryptowanych, działających Odrazu na dedyka !. ! Zapraszam


GG: masz na profilku


Skype: normuss11


albo PW


ZAPRASZAM SERDECZNIE :D


AKTUALNE


tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Cześć !



Chciałbym zostać Game Masterem na prywatnym serwerze Metin2.

Dla mnie ważne jest jedyne że serwer jest dedykowany i stoi chociaż tydzień


Coś o sobie:


Mam 16 lat, uczę się na kierunku technik Informatyk, specjalizuje się w Administracji serwerami gier

Administratorem na serwerach Metin2 byłem przeszło 5 razy .Wszystko co kazał mi zrobić GA robiłem - eventy, OX`y, pomagałem graczom etc. i robiłem to prawidłowo.

Umiem zająć się serwerem, wiem co to porządek i jak go pilnować, jestem sumienny w swoich obowiązkach.


Do tego mam masę pomysłów na udoskonalenie, bądź polepszenie serwera ;)

kontakt:

GG: 6928736

lub PW na mpcforum.pl


Opublikowano

Zostanę GM na serwerze Metin2 Dedyku/ Hamachi



Ja :


Mam na Imię Adam mam 14 lat :D,Lubię Metina, Minecrafta, Cs'a i inne Gry, W metina Gram ok 4-5 Lat i mi Się nie nudzi.



Co Oferuję :


-Dużo wolego czasu


-Znam na pamięć prawie wszystkie komendy


-Potrafię robić konkursy/eventy


-Jestem miły opanowany


-Umiem przekonywać Graczy


-Pomagam graczom


-Będę reklamował serwer (fora, gp na yt itp...)


-Byłem GM'em na 1 serwerze :) Ok. 3 miesięcy potem serwer upadł ;/


-Mam poczucie Humoru




Co wymagam :


-Serwer Dedyk/Hamachi Z graczami (min. 15 dziennie )



Kontakt :


43971459


PW na forum

#JebacSygnatury

Opublikowano

Witam.
Pomogę przy stawianiu serwera dedykowanego lub hamachi .
Mogę edytować pliki , clienta , zrobić launchera , wgrać pliki ,skonfigurować maszynę itd. .
Zrobię forum , pliki na zamówienie .

Potrafię zrobić zapowiedź , prezentację , banery , loga , sygnatury , ( Grafika 2D )
Więcej info na gg .
Za pomoc chcę PLN w postaci przelewu .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam sponsora na serwer medium/hard !

Pliki skończone w 99,99% zostały małe poprawki .
Moje gg :41079510

Opublikowano

Szukam sponsora na forum o metin2 .







Sponsor musiał by zasponsorować :







-licencje IPB




-Szablon ( nie jest to konieczne )




-Domene/Hosting







W grę wchodzą tylko domeny .pl / eu / org / net /







Więcej info na gg 35653407

Opublikowano
Witam :)


Wykonam :

- Skrypty PHP wszelkiego typu (50 zł za skrypt)- czas realizacji projektu 1 dzień!

- Skrypty Pythonowe Metinowskie :)(Od skryptu 1-ego 50 zł)- czas realizacji projektu 1 dzień!

- Questy metin2 (za Quest 10 zł ,dungeon 30 zł)- czas realizacji projektu 1 dzień!

- Zabespieczenie całkowicie maszyny metin2 (400zł może to uledz zmianie)- czas realizacji projektu 2 dni!

- Zabespieczenie Binki klienta ,plików eix/epk (150zł)- czas realizacji projektu 1 dzień!

- Tfoczenie Difów (40 zł od difa)- czas realizacji projektu 1 dzień!

- Tworzenie map (2x2(50zł0, 4x4(70zł), 6x6 (100zł) 8x8(150zł) - czas realizacji projektu 2 dni!

- Zrobienie plików serverowych (Cena już do uzgodnienia) - czas realizacji projektu 2 tygodnie!


Zainteresowany ?!


Pisz na numer gg: 39731021 :)


Pozdrawiam !

Opublikowano

Niektualne


removerpl.png



Witam. Oferuję pomoc przy stawianiu serwera jako grafik. Zabawę z grafiką rozpocząłem rok temu.



Potrafię zrobić:



- Grafika do prezentacji


- Itemy 2d, takie jak ulepszacze, itemy do questów, buty, tarcze, hełmy i biżuteria


- Sygnatury dla graczy


- Grafika na stronę główną


- Tło logowania, wyboru postaci i ładowania


I dużo innych prac tego typu.



Nie pracuję dla serwerów które padają po miesiącu.



Kontakt:



Gg: 33233063



Proszę nie pisać na PW, ponieważ rzadko się loguję na forum.



Moje prace:



dafax.png


Oczywiście na gg dam je w pełnych wymiarach :)



Niektualne


Opublikowano

Witam. Serwer Antharis.pl poszukuje drugiego sponsora, do zakupienia tylko i wyłącznie licencji na IPB forum. Serwer jest tworzony pod Medium. Przewidywalny start w Maju. Serwer jest uniwersalny, nowe autorskie systemy oraz questy eventowe ktore jeszcze na zadnym serwerze metina nie wystepowaly. Caly projekt mogę przedstawic na GG lub TS3 oraz omowic dokladnie warunki. Cena licencji: $175 = ok. 560zł. Zapłata na forum jest jednorazowa ! Zapraszam do kontaktu w celu podania więcej informacji. Na prawde warto napisac ! ! !

 

GG: 46888856

 

Zapraszamy na nasze forum które jest w budowie: FORUM

Opublikowano

Siemka. Szukam kogos kto pomugłby postawić serwer. Mam wszystkie pliki pobrane tylko nieumiem go postawic a z poradnikami niepradze sobie. Prosze o PW na Mpc. !! @@ !!

Opublikowano

Witam, poszukuję zgranej ekipy do postawienia serwera metin2 hamachi

Oferuje

-pomoc przy navi/ftp

-dobrą zabawe

-TS3

-dużo wolnego czasu

______________________________

Oczekuje

-umiętności pracowania w ftp/navi

-TS3

-Dość sporo wolnego czasu

-Dużo ram w kompie gdzieś z 3 gb na serwer.

-Minimalnie 14 lat

__________________________________

Technik ?- napisz !

Grafik ? - napisz !

Moderator forum ? napisz!

46570067

Opublikowano

Witam, jestem technikiem serwerowym. Potrafie praktycznie wszystko. Mam 17 lat, pracuje tylko nad dedykami. Wiecej info na PW, bądż gg : 47242754

gh01.png
Opublikowano

Witam!

 

Poszukuję na serwer dedykowany:

 

-Quester/Technik, który ogarnia w 100% tworzenie questów/dungeonów i innych tego typu

-WebMaster, będzie potrafił gotową stronę podpiąć pod serwer, wraz z forum itp oraz ogarnąć itemshopa

 

Posiadam już serwer dedykowany, mam pliki do dokończenia, więcej info PW.

Oczywiście jeśli jesteś ogarniętą osobą otrzymasz wynagrodzenie.

 

Nie masz doświadczenia w tworzeniu serwerów dedykowanych? Nawet nie pisz

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuje do wspolpracy:

 

- !!! Specjaliste !!! od zabezpieczen maszyny przed atakami ddos. Place gotoweczka. Ewentualnie chce aby Spec objasnil mi pewne kwestie.

 

- Nie szukam technikow ani nic podobnego, szukam tylko i wylacznie Majstra od zabezpieczen !

 

Dziekuje, zapraszam PW

sygnatura.png


Opublikowano

Witam.

Poszukujesz ogarniętego GM'a ? Administratora lub Moderatora forum?.

Nic prostszego !

Napisz do mnie na PW, a na pewno odpiszę ! Fachowa pomoc graczom, dobrze przygotowane forum. Wszystko czego tylko chcesz. ! :).

Na imię mam Oskar, i mam 17 lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Pisz na PW.

Cenie sobie dokładność, i bezstronność.

Jestem sprawiedliwy wobec użytkowników, jak i dla administracji.

Kiedyś coś tu będzie.

<333

Opublikowano

Szukam sponsora na forum o metin2 .









Sponsor musiał by zasponsorować :









-licencje IPB





-Szablon ( nie jest to konieczne )





-Domene/Hosting









W grę wchodzą tylko domeny .pl / eu / org / net /









Więcej info na gg 35653407

Opublikowano

wez napisz post szukam sponsora i podj moj nr gg 4459352 Potrzeba jeszcze 8zl !!!!!!!!

 

Szukam sponsora moj nr gg 4459352 Potrzeba jeszcze 8zl !!!!!!!!

Opublikowano

Witam.

 

Szukam Sponsora, na serwer Metin2 o nazwie xxx (Na GG :))

Team to 2 Techników (Obaj po 17 Lat), którzy znają się na Tworzeniu i nie odstawiają fuszery.

 

PLIKÓW NIE MAMY WYKONANYCH. SĄ W TRAKCIE TWORZENIA!

 

Oferujemy :

 

- Dobrze wykonane pliki od 0,

- Dużo graczy (Będzie to serwer Easy a jak wiadomo dużo ludzi czeka na dobre Easy),

 

- OFERUJEMY LICENCJE IPB, Forum postawione z ładnym stylem,

 

- Oferujemy Dobrze wykonaną stronę WWW,

- Profesjonalnie wykonany Client,

- AUTORSKIE SYSTEMY NP: "System Monitoringu"

- Autorskie Ulepszacze,

- Ilość bugów zmniejszona do minimum,

- Lojalność, Szczerość, Uczciwość,

- Stałą posadę w Teamie , lub [sM], Sponsor i Serwer Managament,

- Zyski z Item Shopu,

- Dużo pomysłów na zarobek,

 

Oczekujemy :

 

- Domena np. .eu, .pl, .com,

- Bardzo dobrego dedyka z zabezpieczeniami [Firewall zewnętrzny] itp.

- Skin Forum [NIE WYMAGANY],

- Rezerwy gotówki na Grafika 3D i 2D (Prezentacja), [NIE WYMAGANE],

- Zysków z Item Shopu,

- Lojalności, UCZCIWOŚCI, Prawdomówności,

 

Kontakt PW oraz GG: 34324962

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...