Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukamy grafika na serwer dedykowany Nentes.pl.

Serwer jest PvP/4Fun jest juz praktycznie gotowy tylko czekamy na strone.

Jestes Zainteresowany/a? Napisz juz teraz na gg: 47006000

 

O wynagrodzeniu dogadamy sie na gg.

 

Aktualne.

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, Poszukuje doświadczonej osoby na stanowiskoQuestera,
na prywatny dedykowany serwer metin2.


Jesteś zainteresowany pisz na GG: 46586318

Jeśli nie masz odpowiednio dużej ilości czasu do poświęcenia na prace nad questami nie pisz!!!! ;]

Zakaz umieszczania gifów


Opublikowano

Witam. Poszukuje osoby która posiada klienta serwera PompaMT2 lub AvistaMT2. Jeśli ktoś posiada proszę o kontakt pw lub gg 10657335

Opublikowano

Czesc

Pozostane Technikiem na serwerze hamachi/no hamachi który ma być dopiero stawiany

Oczekuje

Zaufania

Kontaktu w postaci nr telefonu, skype/gg/ts

sporej ilosci czasu

dobrego sprzetu

Oferuje

Zaufania

Dużo wolnego czasu

Dobrego kontaktu

I tym Podobne!

Swiatynie Smoka

Komnata Boss-ow

Loterie

27 questow fabularnych

Biologa 30-99

wymiar wladcow 50,99

Dumgeon na 3 poziomy z kowalami

Latwy, Sredni, Trudny

metinomanie 30,60,90

Quiz

Koncze :

2 dungeony podobne do Swiatyni Smoka

 

Badania u Uriela ( wlasne ) Co 20 lvl-i


Pomysl na serwer

Kontakt

Skype: Like Zuoo

Pw

Hamachi: NouthMT2 haslo: 123 / 12345

Aktualne do niedzieli;x

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Pomoge Przy :


Zrobieniu Forum


Zrobienia Plików


Postawienia serwera VPS/Dedyk


Zrobić prezkę mogę.


i inne.


Zainteresowani proszę, pisać na podany Numer Gadu-Gadu. (gg)


35757608


Lub Prywatna wiadomość Forum.



:)xD B) ^_^ <_< :rolleyes:


pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Dołączę do teamu pracującego nad serwerem metin2


Dołącze na jedno z tych stanowisk:


-Technik Maszyny


-Technik plików


-Quester


-ClientMaster


-GameMaster



Lub poszukuje sponsora na serwer :)


lip6k.png

Opublikowano

Witam ....

Oferuję się jako profesjonalny Opiekun Forum metina. Oto, krótka prezentacja ...

 

Instrukcja: Taki znaczek {(liczba)} np. {1} oznacza iż treść jest ważna lecz odchodzi od tematu. Pod tematem wytłumaczenie . Zapraszam

 

Oferuję :

-Pilnowanie porządku na forum.

-Otwieranie i zamykanie rekrutacji wedle potrzeb forum.

-Robienie news-ów z serwera.

-Napisania wielu instrukcji i oczywiście regulaminów.

-Tworzenia zaawansowanych konkursów i gier z nagrodami.

-Stworzenie tematów, których forum nie posiada .

-Pomoc wszystkim .{1}

-Tłumaczenie ludziom ich błędów bez nakładania bana. {2}

-I oczywiście aktywność na forum:

Pn-pt = 1-4 godziny.

Sob-Nd = 2-6+ godziny.

 

Wymagam:

-Rangi Opiekuna Forum bądź Szefa forum na forum.

-W miarę zgranego teamu i właściciela.

-Rangi V.I.P-a na serwerze. {3}

-Dostęp do zmian zaawansowanych ustawień strony.

-W miarę kultury.

-I oczywiście dobrego forum ......

{1}- Pomoc wszystkim, nie ważne komu i jaki jest nie ważne czy zapłaci czy nie robię to bez interesownie.

{2}- Uważam iż, każdy na prawo popełnić błąd a nakładanie mu od razu bana jest karygodne. Ja uważam, że trzeba tłumaczyć ludziom i to mam zamiar robić.

{3}- Rangi, która pozwoli mi zobaczyć nowości itp. bym je opisał .

Podanie ....

Imię: Jan

Wiek. I tu drodzy moi chciałbym zwrócić uwagę wiek się nie liczy liczy się mądrość. Powiem tak na swoim koncie mam już przeżyty ponad 14 wiosen.

Hobby: Forum, Muzyka, Metin, Programowanie i oczywiście piłka noż ..

Staż Jako ranga wyższa forum: 4 lata. . . . Opiekun Forum, Moderator, Pisarz, Strażnik. Główny HeadAdmin, Pośredni V>I>P<

Co oferujesz szczególnego ze swojej strony ? No wiedź jak wspomniałem oferuję (to co wyżej) a co szczególnego: Zawsze ludziom tłumacze ich błędy i za to mnie wszyscy lubią. Ponieważ wiele osób nie wie co złego zrobił i trzeba im to uświadomić.

Ile czasu oferujesz dziennie ? Pn-pt = 1-4 godziny.

Sob-Nd = 2-6+ godziny.

Twoje dobre Cechy: Pomysłowość, oryginalność, inteligencja, humor, wyrozumiałość, uczciwość, honor, szczerość, pożyteczność i Pobożność.

Twoje złe cechy: Nadpobudliwość i B>N>D>K tz. Brak tolerancji dla ludzi trolingów.

Co dla Ciebie znaczy ta ranga: Dla mnie ta ranga oznacza iż ktoś mnie chce, ktoś we mnie wieży. A ja jak ktoś mi daje szanse nigdy jej nie marnuję.... Zawsze oczarowuję ludzie, którzy we mnie wierzą. Ta ranga jest dla mnie ranga tj. Lekarz. Ta ranga pozwala mi lepiej pomóc innym. Z tej lepszej strony. Ja wieże, że ta ranga pomoże twojemu forum Ta osoba .

Mowa końcowa (co na koniec chcesz powiedzieć) : Na koniec podkreślę zajmę się dobrze forum. Nie zawiedziesz się na mnie. OBIECUJĘ !

Chcesz mnie na forum ?
Nie zwlekaj pisz ....
Kontakt:
PW ......
(Temat: Opiekun Forum)
Warning: Temat zostanie oznaczony literą "x" gdy znajdę tą posadę. Pamiętaj tylko jedno forum czy to będzie twoje ? Nie zwlekaj .
Dziękuję za dotrwanie do końca ...

 

Opublikowano

wxf7q1Z.png



Witam serdecznie w moim poście, jest to post oznajmujący


iż poszukujemy osób z zacięciem oraz umiejętnościami i pasją do


gry Metin2™



XiZ0O0C.png



Poszukujemy Ekipy, w wieku niezależnym - zależne od umiejętności ,


aby osoby które będą brały czynny udział w życiu serwera miały olej w głowie,


ekipa to najważniejsza grupa która w swoim celu ma jedno - zrobić coś , co będzie


cieszyć oko i poszerzać granice własnej wyobraźni...



Pieniądze na maszyne są - Czytaj niżej.



G1JEhbB.png



Głównie poszukiwany jest cały zespół ale najbardziej potrzebne są osoby tj:


- Technik Serwera ( Prawa ręka głównego technika ) ,


- Osoba która zajęłaby się pomocą przy fabularności serwera,


- Drugi Grafik serwerowy ( Pomocniczy ) ,



Jeżeli nie ma wyżej Twoich umiejętności, a masz coś co robi na prawdę dobre wrażenie, ta oferta


również jest dla Ciebie!



QG5vI87.png


Oferujemy, trwałą i owocną współpracę jako zespół wiedzący czego chce,


kwestia zarobków jest zależna od osób , ich umiejętności wkładu oraz wysiłku.


Wszystko należnie można przeprowadzać w stałej grupie. Oferujemy również wsparcie,


ogromną dawkę dobrego humoru, cudownej zabawy i owocnej współpracy...


Zaczętą pracę przy plikach serwerowych w tym wiele systemów ( petów , kostiumów , zielarstwa , kopalni , itd )



2KGYXlJ.png


Maszynę jaką jesteśmy w stanie zakupić, to najlepsza maszyna z serwerowni Hosteam,


z maksymalnym budżetem na serwer (główny) do 1600 zł .


24 Gb RAM , 1,5 GB ŁĄCZE , Intel i7 , 2TB SATA oraz 120GB SSD na pliki serwerowe,


Filtrowanie ataków PREMIUM 1,5GB+ oraz inne gadżety.



Lvs57VE.png



Gadu-Gadu : 44934972 ,


TeamSpeak3 - Oczywiście jest ,


Wiek: Administracja ma ponad 19 Lat.



Czekamy Tylko na poważne oferty.


Jeżeli nie traktujesz tego poważnie, nie pisz...

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Witam



Team VenoxMT2 poszukuje :



- Profesionalnego/dobrego Questera na serwer.



Co musi potrafić ? :



- Pisać dobre questy


- Pisać dobre dungeony


- Sprawdzać i poprawiać ewentualne błędy/bugi



Oferujemy za prace :



- Posadę w Team VenoxMT2


- Posadę na forum VenoxMT2


- Dobry kontakt z administracją VenoxMT2


- Dobrą maszynę/stronę/forum/pliki/clienta i nowości


- Do wynagrodzenia możemy się dogadać



Więcej info :



Serwer skończony w 99,5%, stoi na tymczasowym dedyku.



Pliki skończone niemal w 100% został serwer do sprawdzenia, aby wykryć istniejące bugi/błędy



Zostały do napisania/edytowania z 3-4 questy i 2 questy do poprawy.



Po tym wszystkim gdy zostanie ukończone i sprawdzone start będzie niedługo prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, a prezentacja jeszcze w ten weekend.



Jeżeli chcesz więcej na temat serwera to :



strona główna :

http://www.venoxmt2.pl/

forum:

http://www.forum.venoxmt2.pl/

Funpage:

http://www.facebook.com/pages/Venox/407943539277438?ref=ts&fref=ts


Więcej na gg : 9495509



Pisać, bo Ty możesz zostać questerem na naszym serwerze.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Dzień dobry, poszukuję kilku ludzi- technika quest-era do zbudowania serwera MT2.

 

Reszta wiadomosci oraz fundusz podam na gg: 40327000

Opublikowano

☆ Poszukuję Technika! ☆




☆ Oferuję ☆


-zgrany zespół,


-sponsora,



☆ Oczekuję ☆


-umiejętności,


-wolnego czasu,


-chęci,




☆ CEL: Wykonanie plików serwerowych na serwer HARD. ☆




☆ Kontakt ☆


GG: 2764957


SKYPE: davidsondv


Opublikowano

POSZUKUJĘ TECHNIKA, KTÓRY POMOŻE PRAKTYCZNIE POSTAWIĆ SERWER DEDYKOWANY


OD ZERA, POTRZEBUJE OSOBY KTÓRA POTRAFI UDOSKONALIĆ SERWER


(NP.DODAĆ NOWE POTWORY, MAPY, BRONIE, ZBROJE I COS ORYGINALNEGO OD SIEBIE)


KTÓRY JAK NARAZIE STOJI DO 15 KWIETNIA DO CELÓW TESTOWYCH


KONTAKT:


GG:45279757


PW NA FORUM


I NA TS:


ts.azmal.pl pokoj VeaVentris




NIEAKTYWNE

\

Opublikowano

Poszukuję technika na serwer no-hamachi



Oczekuję:


1. Znajomość wgrywania questów


2. Znajomość robieniu wpisów do itemków i mobów


3. Znajomość robienia zabezpieczeń


4. Znajomość wgrania nowej mapy i dodania mobów oraz drop z nich.


5. No i reszte co powiem...



Kontakt PW na mpc




Oferuję:



Miły kontakt ze mną i rozmowy



a resztę uzgodnimy na PW!

Opublikowano

Zostanę WebMasterem na serwerze Hamachi.


Oczekuję:


Miłej Atmosfery wśród Członków Ekipy,


Posady Game Mastera na Serwerze.





Potrafię zrobić dosyć ładny Portal( Status Serwera, Sieci, Ekipa, Przejście na forum, Rejestracja w Okienku, Downlad, Godziny, Chat, Informacje/Ogłoszenia, Gdzieś z boku NP: Adres Team Speak 3 ) + Forum( Z Przekierowaniem z Portalu na Forum i odwrotnie ). Nigdy nie słyszałem złego słowa, krytyki, że coś jest brzydkie.

Mam demo strony, wiec mogę pokazać. Więcej Informacji na GG: 45393932 Bądź po prostu napisz Prywatną Wiadomość na forum




Opublikowano

Poszukuje technika nie bede sie rozpisywał :) , Dobry technik ktory wie co i jak zna sie na wszystkim 18+ lat :) dobry kontakt mily humor da sie porozmawiac ;) pisac gg :) 42312854

Opublikowano

Poszukiwany Grafik

 

Nasz zespół poszukuje bardzo dobrego grafika, który byłby w stanie zajmować się wieloma projektami, przede wszystkim Metin2. Do zadań grafika należały by takie zadania jak: przerabianie/tworzenie layoutow stron www, wykonywanie sygnatur, avatarów i innych tego typu rzeczy do prezentacji serwerów. Za wykonane prace jest przewidziane wynagrodzenie, które jest ustalane przed zleceniem.

 

Administracja ForGame.pl

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Poszukuje sponsora do projektu serwera medium/hard.

Pliki sa tworzone przez profesjonaliste i beda gotowe za okolo miesiac na ten czas sponsor musialby kupic vpsa (koszt 19zl) nastepnie po skonczonej robocie dedyka.

Wiecej informacji na temat projektu i plikow udzielam na gg. Tylko konkretne osoby!

 

Gg: 2764957

 

Przepraszam za stylistyke i wyglad ale post pisze z telefonu

Opublikowano

 

Witam.

Pomogę przy stawianiu serwera dedykowanego lub hamachi .

Mogę edytować pliki , clienta , zrobić launchera , wgrać pliki ,skonfigurować maszynę itd. .

Zrobię forum , pliki na zamówienie .

Potrafię zrobić zapowiedź , prezentację , banery , loga , sygnatury , ( Grafika 2D )

Więcej info na gg .

Za pomoc chcę PLN w postaci przelewu .

Zostanę Technikiem , ClientMastere, GM na serwerze , który już stoi

Moje gg :41079510

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...