Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć wszystkim iż odszedł mi jeden technik otwieram nabór na technika Mile widziane 18+ jak i zarówno mikrofonik i szeroka wiedza na temat tworzenia serwera oczywiście nic za friko % z is będzie

 

zapraszam do kontaktu :

 

ikonygg11l.png46840139 skype3m.pngYoshe92 koperta.pngPW
CAŁY CZAS AKTUALNE WIĘC ZAPRASZAM !
Opublikowano

Witam. Zajmuje sie hostingiem i sponsoringiem serwerow Tibii i Metina. Posiadam kilka serwerow dedykowanych i dziele ja na konta dla Klientow. Mozna kupic sobie kilka GB pamieci RAM lub tez wspolpracowac na zasadach sponsoringu. Po więcej informacji proszę o kontakt na nr gg:46984667 lub e-mail: [email protected] Pozdrawiam:)

 

PS. wszystkie serwery dedykowane działają pod systemem operacyjnym Linuks Debian 6 64 bity. Za sprawy administracji ja jestem odpowiedzialny.

Opublikowano

Zostanę TGM/GM




Hej wam !



Nazywam się Bartek, mam 18 lat i chciałbym zareklamować swoją osobę na stanowisko TGM/GM



A więc co oferuję?



- kulturę na bardzo wysokim poziomie


- znajomość większości komend


- znajomość struktury i funkcjonowania gry Metin2


- kilka ciekawych pomysłów które pomogą usprawnić serwer


- dużą ilość wolnego czasu na pomoc graczom


- pomoc przy forum i ts




Czego oczekuję?



- rangi TGM lub GM na prywatnym serwerze Dedyk/Hamachi/No-hamachi


- zgranego zespołu ludzi któremu zależy na dobru serwera


- kultury i zaufania od pozostałych członków zespołu



Dlaczego ja?



Jeśli stawiasz na profesjonalizm, kulturalne słownictwo napisz do mnie a nie pożałujesz :)



Nie przekonasz się...



Póki nie sprawdzisz sam :)



Zainteresowanych moją osobą proszę o kontakt PW


lub konakt gg - 6725712

Opublikowano

Zostanę Sponsorem!



WYMAGAM:


-Ukończonych plików i clienta


-Bycie gotowym na start w ciągu najbliższego tygodnia


Głębsze informacje na gg


Maszyna gotowa od zaraz :>


gg: 12186833


Jeżeli nie masz ukończonych plików to nie pisz,szkoda twojego i mojego czasu :>

Opublikowano

ZOSTANE TGM/GM/GA NA SERWERZE DEDYKOWANYM





-EDYCJE NPC

-NAPISANIE QUESTÓW

-DODANIE MAP I REGENÓW

-STWORZENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW(OPRÓCZ ITEMÓW W 3D:BROŃ,ZBROJA).

-POMOC PRZY FORUM I TS3.

-PILNOWANIE PORZĄDKU.

-WIELE NOWOŚCI.

-DUŻO WOLNEGO CZASU.

-DOBRĄ ZNAJOMOŚĆ MYSQL

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I KONKORSOW.

-I DUŻO WIĘCEJ.







KONTAKT:

GG:46120616 PISAĆ NAWET JAK NIEDOSTĘPNY

NA PW NA FORUM

Opublikowano

Szukam ludzi do poważnego projektu metin2!

Na początku byłby to serwer hamachi i sam byłbym hosterem(dużo wolnego czasu i serwer praktycznie cały czas online)!

Znam się też na dodaniu wszystkiego na serwer,a także zarządzaniu wszystkim! Serwer stawiamy od podstaw typu 4fun/medium!

Opis sprzętu na serwer:

4gb ramu na serwer ddr3

4x 2,9 AMD

Internet 50 mb/s na światłowodzie!

Szukam 1 dobrego technika jeszcze,który się zna na rzeczy! Dobrze jakby wiek 18+ :)

Kontakt: gg 11403653 potem ts/skype

Mój wiek: 21+

Proszę tylko o poważne oferty!

 

 

 

 

 

 

Aktualne! :)

2262874723.png

Opublikowano

Szukam osoby która by mi pomogła przy postawieniu/odpaleniu serwera hamachi.

 

Oferuję:Range GM na moim serwerze.

Kontakt: PW lub GG-3076707.

Opublikowano

Szukam zespolu poszukujacego człowieka na stanowisko [GM] [TGM] [sGM]

 

Imię: Mateusz

Wiek: 19

Czy jesteś agresywny ?: Jestem raczej spokojnym typem człowieka, staram się być grzecznym w stosunku do innych, nawet jeśli na to nie zasługują.
Dlaczego akurat Ty ?: Myślę, ze jestem osoba nadającą się na to stanowisko, posiadam niezwykła umiejętność rozmowy z ludźmi, jestem bardzo cierpliwy oraz dążę do wyznaczonych celów, mimo ze nie mam zbyt wielkiego doświadczenia to bardzo ale to bardzo szybko przyswajam wiadomości, tak jak ktoś mi napisał ze w tym fachu najważniejsze jest umiejętność rozmowy z ludźmi oraz posługiwanie się komendami, z komunikacja nie mam żadnych problemów, komendy natomiast jest łatwo sobie przyswoić, mam dobra pamięć do zapamiętywania tego typu rzeczy, oraz zawsze można je sobie spisać i je wykorzystywać w praktyce :) Oczywiście mógłbym pomagać przy pracach przy serwerze, jeśli tylko moje umiejętności na to pozwolą, natomiast ambicje mam ogromne :) Czas pozwala mi zając się jednym z królestw lub tez w miarę możliwości wszystkimi dostępnymi na serwerze. Nie znoszę cheatow, korzystanie z aplikacji wspomagających (tj. cheaty) powinno być srogo karane, ja przynajmniej zamierzam srogo karać takich graczy :)
Opisz siebie: Pochodzę z Legnicy (miasto 1h drogi od Wrocławia), kształcę się w kierunku zawodowym technik-elektryk, został mi 1 rok nauki (4 letnie technikum) i wszystko jest na najlepszej drodze aby zdać mature oraz egzamin zawodowy. W sumie dokładny opis mojej skromnej osoby znajduje się w pytanie "Dlaczego akurat Ty ?" jednak tutaj dodam ze w dni robocze spędzam czas przed monitorem mniej więcej w godzinach 15-24 czasami troszkę dłużej, w weekendy natomiast jest to przedział 09-02 oczywiście nie jest tak każdego dnia/weekendu, mam tez swoje życie prywatne jednak nie zaniedbuje obowiązków, jestem osoba odpowiedzialna której można zaufać

Kontakt :

 

GG: 46968953
TS2 oraz 3
Ventrillo
Skype: Kaluran

Wiem, że podanie jest bardzo skromne, jestem chętny poznawania nowych ludzi oraz nabywania nowych doświadczeń, lecz to wszystko zależy od Ciebie, To Ty zadecydujesz czy się nadam :)

Dodam ze jeśli ktoś ma ochotę to mogę wstępnie porozmawiać z nim na skype/vt/ts

Pozdrawiam

Zbieram Minusy :D

Opublikowano

Witam. Poszukuje technika na prywatny server metin2. [HARD]

Co Oferuje?

- Zgrany Team

- Doskonała atmosfera

- % z is

- Ranga [TECH] W Grze oraz na Forum

Czego wymagam?

- Duzo wolnego Czasu !!!!!!

- Pomocy przy edycji plikow

- Ukonczone 15 lat

- Pelen ogar

Kontakt : 36699846


Linki

Strona; www.nesteria.eu

Forum www.nesteria.eu/forum

( Hosting bd zmieniany ( narazie jest na exone )

Opublikowano

Sukasz questow i dodatkow do plikow serwerowych i clienta do metka ? Oraz chcesz się nauczyć nauka języków programowania takich jak: lua , python , autoit ?


GG:23136980



Potrafię dodać wszystko co zechcesz na serwer po stronie technicznej jak i clienta . Nie zajmuję sie robieniem modeli 3D.



Nie oceniaj mnie po napisach tu ;) Napisz na gg , a nie pożałujesz .

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

 

1c2618c94e.png

96e1f1fb6e.png

O Mnie :

Siemka mam na imię Hubert, mam 17-ście lat i mieszkam w Łodzi.

 

Głównie interesuję się Piłką nożną, Metin'em i Counter-Strik'iem.

 

W Piłkę nożną gram 10 lat, w Metina 4 lata, a w Cs'a rok.

 

Jak każdy lubię słuchać Muzyki...Głównie : Rap, Hip-Hop, Remix'y i Eske.

 

Co Oferuję :

  1. Dużo pomysłów na każdy Typ Sewera. ( Mam bardzo dużo pomysłów )
  2. Ogarnięcie Serwera. ( Ewentualnie też Forum )
  3. Doświadczoną i ogarniętą osobę do Team'u. ( ~> Siebie )
  4. Zapewnienie miłej atmosfery na Serwerze.
  5. Dużo czasu poświęconego na Serwer. ( 2-6 H )
  6. Dużo reklam serwera. ( FB, GG, Fora, Twitter )
  7. Pomoc przy Tworzeniu Privka.
  8. Pomoc przy szukaniu Kogoś Lub Czegoś... Np. Grafika lub Plików.

Czego Oczekuję :

  1. Posady GameMaster'a na Serwerze
  2. Dobrego Kontaktu z H@ ( Najlepiej GG )

Kontakt :

Gadu-Gadu : 41508859

Priv MPC.

 

eb1b1eafa4.png

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

Poszukuję webmastera a właściwie grafika, który potnie mi szablon strony.

Więcej info gg 37778338

59074_2Knmb.jpg

Opublikowano

Szukamy, Youtubera co nakręca filmiki z metina dobrego jakiś Trailer GP Kontakt PW .

Początkujący Graffik || Motocykl to moja pasja



Opublikowano

Zostanę GM lub pomocnikiem na forum

 

 

 

 

Witam Wszystkich

 

Mam na imię Paweł mam 15 lat pochodzę z Kielc aktualnie się uczę :D , ale mam sporo wolnego czasu .

 

Jestem miły i kulturalny z ortografii dostaje 3 lub 4 z dyktand , znam sporo komend , w wolnym czasie zajmuję się html'em , tworzeniem for i serwerami metin.

 

Oferuje swoją pomoc przy forum lub na serwerze jako Game Master , robię to za darmo dla przyjemności nie dla pieniędzy.

 

Dla zainteresowanych kontakt do mnie :

 

profile_gg.gif 47085347 Lub tutaj na forum.

82410266488940901538.png GG: 47085347

Opublikowano

Poszukuje technika i zarazem hostera na serwer hamachi.

Co oferuje?: dobry kontakt(gg,ts) ogarniecie z mojej strony dobra reklame serwera.

Czego oczekuje: dobrej edycji plików minimum 15-24/03 serwer online.

Nagroda za to: [GM] w grze + administrator na forum.

 

Kontakt pw na forum, gg podam w dalszej pracy ;).

Gif OFF.

By ME ; D

Opublikowano

POSZUKUJE OSOBY DO TEAMU NA SERWER HAMACHI PVP/EASY

CZEGO OCZEKUJE:

-postawienia serwera hamachi

-zrobienie lauchera

-clienta

-najlepiej jak by umiał trochę edytować pliki

OFERUJE:

-miłą współpracę

-GM'a

-ja resztę mogę zrobić sam lecz mała pomoc się przyda :)

 

ZAPRASZAM CHĘTNYCH NA:

Pw na forum

GG-46540284

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...