Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

chętnie pomogę przy tworzeniu i prowadzeniu serwera Metin2.


Coś o mnie:

Cześć, nazywam się Bartek, mam 15 lat i mieszkam 30km od stolicy ;)

Interesuję się motoryzacją, głównie motocyklami oraz informatyką. Słucham Rapu, czasami muzyki rozrywkowej :)

W metina gram około 3 lat, od kilku miesięcy bawię się w amatorską edycję plików serwerowych oraz clienta :)



Oferuję:

1)Pomoc w grze, na forum oraz teamspeaku.
2)Organizowanie eventów.
3)Karanie graczy nieprzestrzegających regulaminu. :)
3)Dużo wolnego czasu, który mógłbym zainwestować w Serwer. (w tygodniu ok 3-5h, w weekend trochę więcej)
4)Sporo pomysłów na umilenie oraz usprawnienie gry :)



Oczekuję:

1) Posady GameMastera lub JuniorGameMastera.

2)Kontaktu z administracją, na przykład na teamspeaku.



Kontakt:

Prywatna wiadomość na forum lub gg:11755583.

sygndwm3ovh.png

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Zahostuje serwer no-hamachi 24/7


Serwer będzie stać na bardzo mocnym komputerze:


24gb ram

amd fx 8350 8x4.0ghz

120/12MB


Osoba która zajmie się serwerem będzie miała pełne prawa (dostęp do konsoli etc...)

Jeśli będa zyski z serwera, to będziemy odkładać na serwer dedykowany, reszta do podziału.


Ogólnie o naszym projekcie:

- będzie to 'sieć serwerów' (MineCraft, Metin, CounterStrike, TS3, Tibia)


Zgłoszenia najlepiej pisać na gg://3302341 (odpowiem na wszelkie pytania)

+Najlepiej osoby +16lat

CERWERY CSGO
Globalna elita wśród graczy :)

Opublikowano

Włożę w serwer sporą sumę. Oczekuje od Ciebie dobrych plików serwera i przedstawienie go na GG : 47054292

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Szukam jednej osoby (moze byc max 4 osoby) ktora postawi ze mna gre na ovh.pl narazie dedyka mam kupione do od 10.04.13 do 10.05.13.

Dedyk kupilem tak aby mozna bylo edytowac clienta itp.

 

Nie znam sie na plikach itp ale szukam osoby na dluga mete....

Wypłata ustalimy na GG.

 

Ja aktualnie robie swoja strone internetowa dla tego zbytnio sie nie wglebialem w tajniki metin2.

Wiem jak chce zrobic gre ale nie umie.

 

Potrzeba bylo by:

- Questera

- Map Mastera

- Technika (Client server itp)

 

Nie szukam osoby ktora wejdzie zrobi i nq...

jak juz mowilem bedzie to wspolpraca.

Bedexxxx za tydzien czyli jakies xxx

Im wiecej bedzie zrobione tym wieksze premie ^^ czyli xxx TO MINIMUM..

 

Jak myslicie ze tylko tak gadam... to prosze bardzo tutaj jest moja obudowa obciagnieta zielona skora od lamborghini...

http://img10.imageshack.us/img10/1065/foto24o.jpg

Juz jest gotowa obudowa ale nie mam fotek bo fon mi ch.. strzelil.

 

Zarabiam 1600€ miesiecznie u ojca we firmie wiec nie powinno byc problemu z pieniedzmi.

Nie szukam jakis dzieciakow co sie beda wyklucac.

 

Nie wywalam kasy w wiatr i dla tego tyle jej mam bo szanuje pieniadze.

 

Dla mnie na #1 jest zaufanie... gdy ktos robi swoja robote dobrze i profesionalnie to dostaje odemnie szacunek i odpowiednia ilosc papieru.

Gdy macie jakis problem i myslicie ze szpanuje czy jestem jakims plebsem... to to wasze zdanie.

 

Moje wymogi sa dosc duze (jak juz mowilem xxx TO MINIMUM !) iz chce jak najmiejsza liczbe teamu z jak najwiekszym doswiadczeniem.

Nie jest to projekt typu zrobimy dedyka malego i git. Ja planuje cos wiekszego. Bede otwieral wlasna firme iz jestem pelnoletni.

Ja robie strone z prezetacjami gier w rozdzielczosci 1440p. I do tej strony z prezetacjami bedzie podpieta wlasnie gra jako subdomena itp.

Wiec nie powinno zabraknac nam graczy na serwie.

 

Do wydania na projekt gry mam 5000€. Budrzet jest ogranioczony.

 

Mieszkam w niemczech od 12 lat wiec prosze o wyrozumialosc.

 

Kontakt:

Skype: itiscoming13

GG: 43234547

Facebook: (wpisz w wyszukiwarke "IIC13")

 

Pozdrawiam

Damian T.

 

(Pamietaj, nie szukam przedszkola tylko ogarnietych ludzi iz sam juz nie jestem dzieckiem.)

Opublikowano

Sukasz questow i dodatkow do plikow serwerowych i clienta do metka ? Oraz chcesz się nauczyć nauka języków programowania takich jak: lua , python , autoit ?

GG:23136980



Potrafię dodać wszystko co zechcesz na serwer po stronie technicznej jak i clienta . Nie zajmuję sie robieniem modeli 3D.



Nie oceniaj mnie po napisach tu Napisz na gg , a nie pożałujesz .

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Witam! Projekt ViliasMt2, startuje na nowo. W związku z tym poszukuję całego zespołu, który podejmie się temu wyzwaniu.

Poszukuję:

Technika - > Nie będę opisywać tutaj na forum co dokładnie masz za zadanie zrobić.

Drugiego Technika

Sponsora - > Drogi Sponsorze, niech nie odrzuca, Cię fakt, że Pliki nie są skończone w 100%'centach. Jak dla mnie to są detale.

GameMastera - > Za zadanie masz utrzymać porządek na grze zajmowania się eventami i różnymi zabawami umilajacych grę graczom.

Administratora Forum -> Za zadanie masz utrzymać porządek na Forum oraz takiego, który już owe forum posiada.

Moderatorkę oraz Moderatora Forum - > Za zadanie musisz utrzymać porządek na Forum oraz słuchania się wyżej postawionego od Ciebie Administratora.

WebMastera - > Za zadanie masz wykonanie strony.

ClientMastera - > Za zadanie masz wykonywanie różnych prac w Cliencie.

Grafika - > Twoim zadaniem będzie, wykonanie sygnatur reklamujących nasz serwer.

Administrator TeamSpeak3 - > Twoim zadaniem będzie utrzymywanie porządku na TeamSpeaku3 oraz urządznie różnych eventów typu: ''Idol''

Od wszystkich osób oczękuje wytrwałosci, skupienia, cierpliwości oraz wielu innych cech.

Co zrobić, aby zgłosić się na posadę?

* To bardzo prostę, należy napisać do mnie na Gadu (45807931), po czym opisać Siebie. Nawet, gdy będę ofline.

W takim razie do zobaczenia, i zapraszam wszystkich do kandydowania.

(Jeżeli, na sam początek napisz do mnie ''e'', ''ej'', ''jesteś'' itp, od razu możesz czuć się wykluczony.

Pozdrawiam.

 

Kontakt: ->

GaduGadu: 47108432.

Opublikowano

Szukam jednej osoby (moze byc max 4 osoby) ktora postawi ze mna gre na ovh.pl narazie dedyka mam kupione do od 10.04.13 do 10.05.13.

Dedyk kupilem tak aby mozna bylo edytowac clienta itp.

 

Nie znam sie na plikach itp ale szukam osoby na dluga mete....

Place 40PLN na tydzien...

 

Ja aktualnie robie swoja strone internetowa dla tego zbytnio sie nie wglebialem w tajniki metin2.

Wiem jak chce zrobic gre ale nie umie.

 

Potrzeba bylo by:

- Questera

- Map Mastera

- Technika (Client server itp)

 

Nie szukam osoby ktora wejdzie zrobi i nq...

jak juz mowilem bedzie to wspolpraca.

Bede wam placil 40Pln za tydzien czyli jakies 180PLN na miecha.

Im wiecej bedzie zrobione tym wieksze premie ^^ czyli 180pln TO MINIMUM..

 

Jak myslicie ze tylko tak gadam... to prosze bardzo tutaj jest moja obudowa obciagnieta zielona skora od lamborghini...

http://img10.imageshack.us/img10/1065/foto24o.jpg

Juz jest gotowa obudowa ale nie mam fotek bo fon mi ch.. strzelil.

 

Zarabiam 1600€ miesiecznie u ojca we firmie wiec nie powinno byc problemu z pieniedzmi.

Nie szukam jakis dzieciakow co sie beda wyklucac.

 

Nie wywalam kasy w wiatr i dla tego tyle jej mam bo szanuje pieniadze.

 

Dla mnie na #1 jest zaufanie... gdy ktos robi swoja robote dobrze i profesionalnie to dostaje odemnie szacunek i odpowiednia ilosc papieru.

Gdy macie jakis problem i myslicie ze szpanuje czy jestem jakims plebsem... to to wasze zdanie.

 

Moje wymogi sa dosc duze (jak juz mowilem 180PLN TO MINIMUM !) iz chce jak najmiejsza liczbe teamu z jak najwiekszym doswiadczeniem.

Nie jest to projekt typu zrobimy dedyka malego i git. Ja planuje cos wiekszego. Bede otwieral wlasna firme iz jestem pelnoletni.

Ja robie strone z prezetacjami gier w rozdzielczosci 1440p. I do tej strony z prezetacjami bedzie podpieta wlasnie gra jako subdomena itp.

Wiec nie powinno zabraknac nam graczy na serwie.

 

Do wydania na projekt gry mam 5000€. Budrzet jest ogranioczony.

 

Mieszkam w niemczech od 12 lat wiec prosze o wyrozumialosc.

 

Kontakt:

Skype: itiscoming13

GG: 43234547

Facebook: (wpisz w wyszukiwarke "IIC13")

 

Pozdrawiam

Damian T.

 

(Pamietaj, nie szukam przedszkola tylko ogarnietych ludzi iz sam juz nie jestem dzieckiem.)

Szukaj dalej jebany folksdojczu łosi którzy będą zapierdalać za 40zł tygodniowo.

Opublikowano

Zostanę hosterem :)



Witam zostanę hosterem serwera hamachi odrazu mówie że nie sponsoruje gotowców ponieważ takich wychodzi full i nie jestem typem któremu tylko chodzi o pliki


Mam 15 lat nazywam się Norman jestem w tym doświadczony. :)


Mój sprzęt to :



Procek : Intel® Core™ i3 CPU m 380 @ 2.53GHz 2.53GHz czyli 2x 2.53GHz


Ram: Narazie 4GB ale za parę dni 6GB jest już zamówionę


Łącze : 10mb/s


godziny mogły by być takie:


Poniedziałek 16-24+


Wtorek 16-24+


Środa 16-24+


Czwartek 16-24+


Piątek 16-24


Sobota 24/1


Niedziela 24/1


Ps. jeżeli masz pliki PVP lub jakieś gotowce jebane to nie masz co pisać :) Pozdrawiam



Kontakt :


Skype: normuss11


GG: 46796204


Najlepiej Skype bo na gg nie wchodzę zabardzo :x

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

ZOSTANE TGM/GM/GA NA SERWERZE DEDYKOWANYM





-EDYCJE NPC

-NAPISANIE QUESTÓW

-DODANIE MAP I REGENÓW

-STWORZENIE I DODANIE NOWYCH PRZEDMIOTÓW(OPRÓCZ ITEMÓW W 3D:BROŃ,ZBROJA).

-POMOC PRZY FORUM I TS3.

-PILNOWANIE PORZĄDKU.

-WIELE NOWOŚCI.

-DUŻO WOLNEGO CZASU.

-DOBRĄ ZNAJOMOŚĆ MYSQL

-ORGANIZOWANIE EVENTÓW I KONKORSOW.

-I DUŻO WIĘCEJ.







KONTAKT:

GG:46120616 PISAĆ NAWET JAK NIEDOSTĘPNY

NA PW NA FORUM

Opublikowano

Poszukuje Sponsora

-Co Oferuję

-Pliki Skonczone w 90%

-Zajebsita znajomsc FreeBsd

-Edycje Plikow w 95% prawie kazdy bug ci usune

-Dodam mapki duperele

-System Ulepszen

-TUtaj jest Prezka Mojego serwa VPS xD Długo nie postoji bo jeszcze tydzien waznosci xD

 

http://www.mpcforum.pl/topic/914775-daskeryt2-dedyk/
 

Czego Oczekuję

-Nie Oszukiwać mnie z Plikami

-Współpracę ze Mną

Dostęp Do Mysql/SSHD/FTP

Z Isu Nic Nie Chcę

No i na tyle xD

Opublikowano

Pomogę przy serwerach Meduim/Hard na szeroką skalę. Nie pomagam przy serwerach typu Hamachi co są tylko dla paru osób.

 

Co oferuję:

-Piszę Questy.

-Układam Fabułę (jak ktoś chcę)

-Częściowo znam się na konfiguracji serwera,

-Robienie itemów (2D tylko)

-Tworzenie nowych itemów do questów,

 

Co oczekuję:

-Kontaktu z "pracodawcą",

-Rangi na serwerze (obojętnie jakiej),

 

 

Kontakt:

-PW tu na forum, potem podam GG.

55jk0m.jpg

Opublikowano

 

Witam.

Pomogę przy stawianiu serwera dedykowanego lub hamachi .

Mogę edytować pliki , clienta , zrobić launchera , wgrać pliki ,skonfigurować maszynę itd. .

Zrobię forum , pliki na zamówienie .

Potrafię zrobić zapowiedź , prezentację , banery , loga , sygnatury , ( Grafika 2D )

Więcej info na gg .

Za pomoc chcę PLN w postaci przelewu .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dołączę do Teamu serwera , który już stoi jako Technik , GM .

Moje gg :41079510

Opublikowano

Oferuję
GG: 44815086

 

enkexy.png

 

 

Strona ze skryptami i grafiką.

 

Co zawiera ?

Panel admina ,panel gracza, rejestracja, is, system newsów, itp

Opublikowano

 

 

Witam,

chętnie pomogę przy tworzeniu i prowadzeniu serwera Metin2.

 

Coś o mnie:

 

Cześć, nazywam się Bartek, mam 15 lat i mieszkam 30km od stolicy ;)

 

Interesuję się motoryzacją, głównie motocyklami oraz informatyką. Słucham Rapu, czasami muzyki rozrywkowej :)

 

W metina gram około 3 lat, od kilku miesięcy bawię się w amatorską edycję plików serwerowych oraz clienta :)

 

 

Oferuję:

 

1)Pomoc w grze, na forum oraz teamspeaku.

2)Organizowanie eventów.

3)Karanie graczy nieprzestrzegających regulaminu. :)

3)Dużo wolnego czasu, który mógłbym zainwestować w Serwer. (w tygodniu ok 3-5h, w weekend trochę więcej)

4)Sporo pomysłów na umilenie oraz usprawnienie gry :)

 

 

Oczekuję:

 

1) Posady GameMastera lub JuniorGameMastera.

 

2)Kontaktu z administracją, na przykład na teamspeaku.

 

 

Kontakt:

 

Prywatna wiadomość na forum lub gg:11755583.

 

 

sygndwm3ovh.png

Opublikowano

19116504929503485761.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Zostanę GM na serwerze Dedykowanym!

Informacje Ogólne :

Witam!

Mam na imię Mariusz mam 15 lat.

Szukam posady jako GM,

Umie przeprowadzać eventy, znam wiele komend, i dużo więcej.

Mogę także zająć się prezentacją serwera.

Interesuje się także grafiką.

Mam bardzo dobre doświadczenie na temat Metin'a,

przegrało się trochę na różnych serwerach : P

Kontakt :


Więcej Info :

PW lub GG: 32193606

70489962284954469327.png


Opublikowano

 

Witam! Projekt Edoria., startuje na nowo. W związku z tym poszukuję całego zespołu, który podejmie się temu wyzwaniu.

Poszukuję:

Technika - > Nie będę opisywać tutaj na forum co dokładnie masz za zadanie zrobić.

Drugiego Technika

Sponsora - > Drogi Sponsorze, niech nie odrzuca, Cię fakt, że Pliki nie są skończone w 100%'centach. Jak dla mnie to są detale.

GameMastera - > Za zadanie masz utrzymać porządek na grze zajmowania się eventami i różnymi zabawami umilajacych grę graczom.

Administratora Forum -> Za zadanie masz utrzymać porządek na Forum oraz takiego, który już owe forum posiada.

Moderatorkę oraz Moderatora Forum - > Za zadanie musisz utrzymać porządek na Forum oraz słuchania się wyżej postawionego od Ciebie Administratora.

WebMastera - > Za zadanie masz wykonanie strony.

ClientMastera - > Za zadanie masz wykonywanie różnych prac w Cliencie.

Grafika - > Twoim zadaniem będzie, wykonanie sygnatur reklamujących nasz serwer.

Administrator TeamSpeak3 - > Twoim zadaniem będzie utrzymywanie porządku na TeamSpeaku3 oraz urządznie różnych eventów typu: ''Idol''

Od wszystkich osób oczękuje wytrwałosci, skupienia, cierpliwości oraz wielu innych cech.

Co zrobić, aby zgłosić się na posadę?

* To bardzo prostę, należy napisać do mnie na Gadu (45807931), po czym opisać Siebie. Nawet, gdy będę ofline.

W takim razie do zobaczenia, i zapraszam wszystkich do kandydowania.

(Jeżeli, na sam początek napisz do mnie ''e'', ''ej'', ''jesteś'' itp, od razu możesz czuć się wykluczony.

Pozdrawiam.

Opublikowano
Zahostuje serwer no-hamachi 24/7


Serwer będzie stać na bardzo mocnym komputerze:


24gb ram

amd fx 8350 8x4.0ghz

120/12MB


Osoba która zajmie się serwerem będzie miała pełne prawa (dostęp do konsoli etc...)

Jeśli będa zyski z serwera, to będziemy odkładać na serwer dedykowany, reszta do podziału.


Ogólnie o naszym projekcie:

- będzie to 'sieć serwerów' (MineCraft, Metin, CounterStrike, TS3, Tibia)


Zgłoszenia najlepiej pisać na gg://3302341 (odpowiem na wszelkie pytania)

+Najlepiej osoby +16lat


Dalej aktualne

Z powodu dużej ilości zgłoszeń proszę podania(zgłoszenia) pisać na forum: forum.rzone.pl. Na wszystkie zgłoszenia postaram się odpowiedzieć. (dział: http://forum.rzone.pl/forum-65.html)

W zgłoszeniu możecie napisać:

- czy mieliście kiedyś serwer

- % opanowania BSD

- wiek

- imię, coś o sobie

- czy masz jakiś znajomych gm'ow

- czy masz aktualnie jakieś pliki

- kontakt

CERWERY CSGO
Globalna elita wśród graczy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...