Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Średnie na pewno.

 

Słaby procek, minimalne, nadrabiasz grafiką. 

Na YT jak oglądałem to koleś do 4.4 podkręcił i na bardzo wysokich wyciskał 35+ FPS więc nvm.

89782281969904300918.jpg

Opublikowano

 Pogram na minimalnych ?

 

OS: Windows 7 64 bit

Procesor: AMD Athlon II x4 640 3.00 GHz

RAM: 4GB

GPU: AMD HD 7770 1GB

Opublikowano

Wątpię ale spytać można :D

 

System : Windows 8 64.

Procesor : Intel-core i5 1.70GHz

RAM : 4GB

Grafika Nvidia Geforce 820M

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

@Ekwador

Pójdzie na minimalnym

@Mlodziaczeg

Niestety nie, procek i karta za slaba.

@lukasz

Watpie , będziesz miał straszne lagi

@TheFackIsVevo

 

Ale to 1.7Ghz można podkręcić do 2.4ghz dla dwóch rdzeni a 2.7ghz dla jednego rdzenia dzięki turbo boost :D

a grafika to 2GB.

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

GTA 5
Zapewne mi nie pójdzie, ale zawsze można sprawdzić
Karta graficzna: NVIDIA quadro fx 1800m 2gb
Ram: 8 GB
DirectX: 11 
Procesor: Intel Core i5
System: Windows 7 64 bit
myślę że pójdzie,gta 4 na wysoko-srednich szło w 30 40 fps (dziwne) czasem były spadki do 20 ale to tam xD
Battlefield chodzi mi na srednio-nisko-wsyokich ( xD) w ok,30 40 fps
Skyrim w wysokich chodzi w 50 fps
The Sims 3 na ultra 40 fps
Myślę że pójdzie na minimalnych w ok. 30 fps mam nadzieję :)

Opublikowano

 

Procek: Intel core i7 4700MQ 2.4-3.4ghz

RAM: 4 gb ram

Grafika: AMD r7 m265 2gb

Win: 8.1

 

Pójdzie.

 

 

amd phenom II x4 955 3.20 ghz

amd radeon hd 5700

8 gb ram

win7 64 bit

 
jeszcze raz bo mnie pomineliście

 

Pójdzie, pójdzie, jeżeli ten radeon to 1gb to jase. ;)

 

GTA 5

Zapewne mi nie pójdzie, ale zawsze można sprawdzić

Karta graficzna: NVIDIA quadro fx 1800m 2gb

Ram: 8 GB

DirectX: 11 

Procesor: Intel Core i5

System: Windows 7 64 bit

myślę że pójdzie,gta 4 na wysoko-srednich szło w 30 40 fps (dziwne) czasem były spadki do 20 ale to tam xD

Battlefield chodzi mi na srednio-nisko-wsyokich ( xD) w ok,30 40 fps

Skyrim w wysokich chodzi w 50 fps

The Sims 3 na ultra 40 fps

Myślę że pójdzie na minimalnych w ok. 30 fps mam nadzieję :)

Pójdzie. 

Opublikowano

Czy pójdzie gta 5 ? Mowa tutaj o wysokich ustawieniach 1920x1080 i mniej wiecej ile fpsow bedzie , a jak bedzie malutko to na 1920x1080 srednie pociagnie mi 60 fps ?

ASUS GTX 750Ti PH 2GD5

Intel Core i5-4460, 4 x 3.20GHz (3.40Ghz Turbo)

G.Skill Ripjaws Gaming 2x4GB - 1600 Mhz DDR3
 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czy pójdzie gta 5 ? Mowa tutaj o wysokich ustawieniach 1920x1080 i mniej wiecej ile fpsow bedzie , a jak bedzie malutko to na 1920x1080 srednie pociagnie mi 60 fps ?

 

ASUS GTX 750Ti PH 2GD5

 

Intel Core i5-4460, 4 x 3.20GHz (3.40Ghz Turbo)

 

G.Skill Ripjaws Gaming 2x4GB - 1600 Mhz DDR

Na średnich na pewno, na wysokich 90% pewności bym dał. ;) 

Opublikowano

Wysokie 60 fps ? 1080p

Srednie 60 fps ?  1080p

GTA V

Moj sprzet : 

Intel Core i5 4590 - 4 x 3.3 GHz*

MSI GTX 750Ti 2GD5 Overlocked (CM G 500W 85+ Bronze)*


G. Skill Ripjaws Gaming - 1600 Mhz 2x4GB*

 

Opublikowano

Wysokie 60 fps ? 1080p

 

Srednie 60 fps ?  1080p

 

GTA V

 

Moj sprzet : 

 

Intel Core i5 4590 - 4 x 3.3 GHz*

 

MSI GTX 750Ti 2GD5 Overlocked (CM G 500W 85+ Bronze)*

 

 

G. Skill Ripjaws Gaming - 1600 Mhz 2x4GB*

 

 

Srednie.

Opublikowano

Nvidia GeForce 430

RAM 6GB DDR3

AMD Athlon X2 250 3.00 GHZ

 

Pójdzie GTA V ? I mniej/więcej jaka rozdzielczość?

 

Chciałem kupić ale nie mam pewności czy pójdzie

742949sygna_mpc.png

Opublikowano

Czy mi pójdzie GTA V? interesuje mnie rozdzielczosc 1920x1080 lub 720p

Sprzęt:

Windows 7 (64 bit)
AMD Athlon x4 3.00 GHz
Nvidia geforce gt 630 + nowe sterowniki pod gtaV
8 GB Ram

Opublikowano
Chciał bym pograć w GTA V na takim sprzęcie

Procek:Intel Core i3-3250 LGA1155 BOX

Grafika:Gigabyte ATI Radeon R7 260X 1GB DDR5/128bit

ram:4gb 

Win:Win7 64

Jakie detale ?

wiUSaJB.jpg

Ktoś ci pomógł?Daj "Lubie to" w nagrodę za pomoc. :)

Opublikowano

Mam w zamiarze kupić GTA V lecz przed tym chciałbym się dowiedzieć na jakie detale mogę liczyć.

i7 4770 3,4 GHz

MSI H87-G43 Gaming

Ram 8 GB

Radeon R9 290 DDR5 4GB

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...