Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GTA 5/GTA V

 

Sprzęt:

 

QLeadTek WinFast Gtx 260 896 mb 448 bit (Podkręcona do wydajności 280gtx)

Ram: 8gb

Processor: Amd Athlom x2 dual core procesor 5000+ 2,60Ghz (Nie da się podkręcić tego procka ponieważ mam wersje nie podkręcalną + na mojej płycie nie da rady podkręcić.)

Płyta: K9N Neo v2

Zasilacz: Corsair vs450

Windows 8 Pro 64 bit.

 

Uruchomie na niskich detalach w rozdzielczości 1024 65Hz w przynajmniej 30/40 fps?

 

Far Cry 3 działa na Wysokich po 30-40 fps. Mam tam ustawione pole widzenia na 50% i rozdzielczość 1024

Gta 4 na najwyższych lekko przycina ale the ballad of gay tony działa płynnie na najwyższych.

Saints row 4 działa na najwyższych w rozdzielczości 1024.

 

 

Twój post jest widoczny, nie potrzeba stosować, aż tylu efektów. //QuarK

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pójdzie GTA 5 ?

Procek - Intel i5-4210H 2.9 GHz, 3.5 GHz Turbo, 3 MB Cache

Karta Graficzna - NVIDIA GeForce GTX 850M 2GB + Intel HD 4600

Ramy - 8GB 1600 MHz

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Tak, powinno iść. Na średnich, lecz dla wygody polecałbym niskie (więcej FPS).

Zdecydujcie się, czy trzymacie się wymagań, bo to jakaś parodia jest. Od kiedy to GT630 jest na poziomie Radeona 4870 ?

Usunęliście posty, które miały uświadomić użytkowników, że c***a warte jest takie gdybanie i do pierwszych testów nie ma co pytać, brawo dla ekipy.

Opublikowano

Procesor : Dual Core E5200 2.5GHz

Ram : ddr 2 5gb

Karta graficzna : Radeon XFX HD 6850 ZNFC

Win : 7

Zasilacz : Forton 450W

 

Ze pójdzie to wiem , ale ile fps ? W przybliżeniu ? 

GTA IV

Pobierz i sprawdź.

Po co się pytasz, skoro wiesz, że pójdzie ? Przeczytaj nazwę tematu.

Opublikowano

wiem ze pójdzie bo iałem gta tylko ze z nvidia gt8800 i było strasznie , więc pytam ile bedzie fps , bo ze pójdzie to tam wiem , ale jak :D

Nie jesteśmy wróżbitami, każda konfiguracja zachowa się inaczej.

Opublikowano

Witajcie! Planuje kupić sobie GTA V z kolegami tylko nie wiem czy by mi poszło i chciałbym się upewnić pytając was


 


Karta Graficzna: AMD Radeon R7 200 Series


 


Procesor: AMD FX 6300 Six-Core


 


RAM: 32 GB


2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

 

Witajcie! Planuje kupić sobie GTA V z kolegami tylko nie wiem czy by mi poszło i chciałbym się upewnić pytając was

 

Karta Graficzna: AMD Radeon R7 200 Series

 

Procesor: AMD FX 6300 Six-Core

 

RAM: 32 GB

 

32 GB RAM pod gry i R7 xDDDDD

Nie wiadomo, podałeś tylko serię kart, nie konkretny model. Może to być 240, 250, 250x, 260X czy 265.

Opublikowano

Karta graficzna : NVIDIA GTX 550 Ti

Ram : 6GB

Procesor : AMD Phenom II X4 840 3,20GHz

Opublikowano

Karta graficzna : NVIDIA GTX 550 Ti

Ram : 6GB

Procesor : AMD Phenom II X4 840 3,20GHz

Podaj dokładniejszą specyfikację komputera. ;)

Opublikowano

Na jakich pójdzie GTA IV i GTA V 

intel core i5 4570

8gb ram 

i mam kartę do wyboru R9 270 lub hd 7870 

win 7 64bit

Opublikowano

Na jakich pójdzie GTA IV i GTA V 

intel core i5 4570

8gb ram 

i mam kartę do wyboru R9 270 lub hd 7870 

win 7 64bit

Nie mamy tu wróżbitów, dokładnego framerate nie da się podać.

Działania GTA V nikt nie zna.

Opublikowano

Nie mamy tu wróżbitów, dokładnego framerate nie da się podać.

Działania GTA V nikt nie zna.

Mamy.

 

Na jakich pójdzie GTA IV i GTA V

intel core i5 4570

8gb ram

i mam kartę do wyboru R9 270 lub hd 7870

win 7 64bit

GTA 4 powinno na wysokich, ale raz w 60 fps, raz w 10 fps itp :P

GTA 5 podałeś identyczne jak są zalecane w rekomendowanych. Więc na wysokich pójdzie.

 

@Sweet Jesus

Akurat odpowiedziałem na jego pytanie, więc nie wiem o co Ci chodzi. Pytał się więc napisałem. Skoro są wymagania to raczej na nich się wzorujemy. Lepiej było jak tutaj nic nie pisałeś.

I nie zgłaszaj mojego postu, bo akurat zawiera odpowiedź. Prędzej Twój nic nie wnosi do tego tematu...

I jaką "właściwą drogę".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Mamy.

 

GTA 4 powinno na wysokich, ale raz w 60 fps, raz w 10 fps itp :P

GTA 5 podałeś identyczne jak są zalecane w rekomendowanych. Więc na wysokich pójdzie.

 

Pewnie wyczytałeś to z tarota, skubany :D.

Ja też przepowiadam przyszłość. Szklana kula powiedziała mi, że w przyszłości zajmiesz miejsce tego pana.

 

 

24697.jpg

 

 

Dajcie  spokój, jako moderacja powinniście naprowadzać użytkowników na właściwą drogę.

 

 

 

Lepiej było jak tutaj nic nie pisałeś.

 

Na pewno nie dla użytkowników ;).

Opublikowano

a GTA V ? :D

Mi się tak wydaje, że jakoś na niskich chyba, bo HD 7770 jest trochę lepsze od HD 4870. Pójść to pójdzie, ale jakoś tak niskie-średnie.

 

Znowu będzie, że przepowiadam z kuli.

 

 

 

I stało się.... Wiedziałem.....

Sensu może nie ma dla Ciebie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Mi się tak wydaje, że jakoś na niskich chyba, bo HD 7770 jest trochę lepsze od HD 4870. Pójść to pójdzie, ale jakoś tak niskie-średnie.

 

Znowu będzie, że przepowiadam z kuli.

A nie z fusów ?

To po co piszesz, skoro wiesz, że to nie ma sensu ? Każdy debil potrafi wejść na pierwszą lepszą stronę z podanymi wymaganiami ^.o

Opublikowano

GTA 5/GTA V

Sprzęt:

QLeadTek WinFast Gtx 260 896 mb 448 bit (Podkręcona do wydajności 280gtx)
Ram: 8gb ddr2 800mhz
Processor: Amd Athlom x2 dual core procesor 5000+ 2,60Ghz (Nie da się podkręcić tego procka ponieważ mam wersje nie podkręcalną + na mojej płycie nie da rady podkręcić.)
Płyta: K9N Neo v2
Zasilacz: Corsair vs450
Windows 8 Pro 64 bit.

Uruchomie na niskich detalach w rozdzielczości 1024 65Hz w przynajmniej 30/40 fps?

Far Cry 3 działa na Wysokich po 30-40 fps. Mam tam ustawione pole widzenia na 50% i rozdzielczość 1024
Gta 4 na najwyższych lekko przycina ale the ballad of gay tony działa płynnie na najwyższych.
Saints row 4 działa na najwyższych w rozdzielczości 1024.


Najważniejsze info dotyczące komputera podałem ;p
Resztę spełniam najgorszy procesor. Ale da radę chociaż minimalne uruchomić w rozdzielczości 1024 ?

 

Opublikowano

Zapytam głownie z ciekawości... GTA V:

 

System: Windows 8.1

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750Ti 2 GB

Procesor: AMD Athlon II X4 635 Processor 2.90 GHz

RAM: 8 GB DDR3 1333 MHz

Opublikowano

#odbjur

 

Gdzie Ci czarodzieje ?

 

Zapytam głownie z ciekawości... GTA V:

 

System: Windows 8.1

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750Ti 2 GB

Procesor: AMD Athlon II X4 635 Processor 2.90 GHz

RAM: 8 GB DDR3 1333 MHz

Nie wiadomo.

 

 

Halo, halo, gdzie tu widzicie prowokacje i obrazę ? Offtopu też nie ma, więc ostrzeżenia nie powinno być.

Opublikowano

GTA V . Ile FPS wyciągne na najwyższych detalach ?

 

System: Win 7

Karta Graf: AMD Radeon R9 200 series (2GB)

Procesor: Intel Core i5-4460 3,2Ghz

Ram: 8GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...