Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jakbym chcial kupic sobie normalnego pcta to co sądzicie o tym zestawie? Ile będzie fps i na jakie ustawienia będe mógł sobie pozwolić w gta5? Bo nie bawi mnie zbytnio granie na 20-30fps na moim obecnym sprzęcie.

 

i3-4370 to odpowiednik i5-4460 tylko ze z tym ze i5 jest o 200 zł drozszy i ma 4 rdzenie co mało przeklada sie na osiągi w obecnych grach. Na gorszym i3 widzialem w wiedzminie z ta karta graf i ramem 30-35 fps w high na fhd.

 

http://www.morele.net/inventory/info/Mc6oEx/

Rozumiem dokupisz jeszcze HDD? :D

 

Widzę oszczędzasz na płycie głównej, co jest bez sensu. Polecam dołożyć trochę i kupić lepszą płytę. Procesor także nie jest dobry (w mieście będziesz miał spadki FPS, ponieważ w mieście jest grafika na CPU a w terenie na GPU). Karta graficzna nie jest najgorsza. Pograsz ze spadkami FPS w mieście.

  • Odpowiedzi 876
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

System windows: Windows 8.1 64 bit
Procesor: i3 4160
Pamięć RAM: 8 GB

Karta graficzna: MSI GeForce GTX 960 2GB OC.

­

Pomogłem, strzel duży przycisk Lubię To!­

Opublikowano

 

CPU:Intel Core i3-4160 3.6Ghz

GPU: MSI R9 270X GAMING 2GB DDR5

RAM: 4GB

System: Win7

 

Na niskich pograsz bez lagów.

 

 

System windows: Windows 8.1 64 bit

Procesor: i3 4160

Pamięć RAM: 8 GB

Karta graficzna: MSI GeForce GTX 960 2GB OC.

­

Myślę, że poza miastem na średnich bez lagów pograsz spokojnie, lecz w mieście raczej niskie.

Opublikowano

ja na kazdym komputerze i tak wykorzystuje max 50-100 gb. System zabiera okolo 20 czy tam 14 gta v chyba 60 wiec nie potrzebuje wiecej ;p. HDD będe miał od starego kompa jak mi nie styknie.

 

Jaka płyta? ja ogólnie na poczatku myslalem o pamieciach 2400mhz + h87 ale jak zobaczylem cene płyty to z krzesla spadłem :D. Jak znasz jakas lepsza plyte za +- 100zł z pamieciami do 1866  to pokaz bo ja na mobo wgl sie nie znam. Procek jest dobry, sprawdzony nie potrzebuje na bank wiecej, jesli chodzi o jego wydajnosc to jest on nawet lepszy od tej i5 na single core, rzecz w tym ze sam i5 ma 4 rdzenie a i3 ma 2.( i3 mozna lekko podkrecic i to bezpiecznie z 3.8 do 4ghz nawet z zablokowanym mnoznikiem)

Hajsu za duzo ni ma d: do tego chcialbym sobie kupic monitora asusa sv228de chyba tak i zmiescic sie w cenie za wszystko do 2.6-2.7k

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Witam,

Jak  rozważam zakup GTAV na pc ale obawiam się, że mój komputer nie da rady.

SPRZĘT:

- PROCESOR PENTIUM G3240 3.1 GHz
-RAM: 4GB
-KARTA GRAFICZNA: GTX 750Ti GAMING 2G
-SYSTEM W7 64-bit
Dziękuje i pozdrawiam...

Opublikowano

 

Witam,

Jak  rozważam zakup GTAV na pc ale obawiam się, że mój komputer nie da rady.

SPRZĘT:

- PROCESOR PENTIUM G3240 3.1 GHz

-RAM: 4GB

-KARTA GRAFICZNA: GTX 750Ti GAMING 2G

-SYSTEM W7 64-bit

Dziękuje i pozdrawiam...

 

Niskie wsysa spokojnie. Co do srednich to nie jestem pewien o procka i ram.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

AMD FX 6300 6rdzeni 3.50ghz

NVIDIA Geforce gtx 960

Ram 16gb DDR3

 

 

 

Czy pójdzie gta 4 albo gta 5?.

nie znam się na procesorach amd :v Ale oba tytuły powinny w miarę dobrze śmigać.

who cares?

Opublikowano

Witam czy pójdzie mi gta 5 na takim sprzęcie ? 

 

 

Nvidi GeForce gtx 635m - 1gb

Intel core i5 3230m 2,6 GHz z Boostem do 3,2 GHz

4gb Ram

Win 8.1 64 bitowy 

 

Dodam , że jest to laptop Lenovo G780

Słaba grafika, jak pójdzie to na low

who cares?

Opublikowano

System windows: Windows 7 64 bit
Procesor: i5 2500k
Pamięć RAM: 5 GB

Karta graficzna: Radeon R9 270x oc

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Czy pójdzie mi GTA IV?

 

Windows: 7 32bitowy

Procesor Pentium® Dual Core 2.93 2.94 GHz

Pamięć Ram: 2,00 GB

Karta Graficzna ATI Radeon HD 4300 Series

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Czy pójdzie mi GTA V na moim laptopie ? 

 

Windows 8.1 x64

 

Procesor: AMD A6-5200 APU with Radeon HD Graphics 2.00 GHz

Karta graficzna: AMD Radeon HD 8400 / R3 Series

Pamięć (RAM): 4,00GB

Nie uciągnie. 

 

System windows: Windows 7 64 bit

Procesor: i5 2500k

Pamięć RAM: 5 GB

Karta graficzna: Radeon R9 270x oc

Na luzaku

 

Czy pójdzie mi GTA IV?

 

Windows: 7 32bitowy

Procesor Pentium® Dual Core 2.93 2.94 GHz

Pamięć Ram: 2,00 GB

Karta Graficzna ATI Radeon HD 4300 Series

Tak ale na bardzo niskich, gta 4 ma zrytą optymalizację. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Czy pójdzie mi GTA V na średnich/wysokich ustawieniach?

 

Procesor: Intel core 2 quad q9550 4x 2.83ghz (podkręcony do 4x 3,4GHz)

Ram: 8gb (2gb hyper x, 6gb samsung)

Grafika: GeForce gtx 640 Overlocked

 

Win 7 64bit

Zbieram LIKE

dla Ciebie 1 kliknięcie,

a dla mnie tak wiele

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

Czy pójdzie mi GTA V na średnich/wysokich ustawieniach?

 

Procesor: Intel core 2 quad q9550 4x 2.83ghz (podkręcony do 4x 3,4GHz)

Ram: 8gb (2gb hyper x, 6gb samsung)

Grafika: GeForce gtx 640 Overlocked

 

Win 7 64bit

powinno pójść na low

who cares?

Opublikowano

Cześć, czy pójdzie mi na tym sprzęcie Gta 5 na chociaż niskich ustawieniach w 50 fps ? (Słaba karta)

Sprzęt:

Karta Graficzna: Gtx 260 896mb 448bit OC
Ram: G.Skill TridentX ddr3 2x4GB 2400mhz CL10
Płyta Główna: Z97 Gaming 5
Processor: Intel i7 4790k


Da radę niskie w 60 fps? Max. rozdzielczość mojego monitora to 1400.

(Gta 5 mam już kupione leży w domu na półce ale nie chcę na marne 6gb pobierać.)

Opublikowano

Witam! Chodzi o GTA V. Pójdzie na takim lapku?

 

Procesor: i5-4210m

Ram: 4 Gb

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 820M 2 GB

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

Witam! Chodzi o GTA V. Pójdzie na takim lapku?

 

Procesor: i5-4210m

Ram: 4 Gb

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 820M 2 GB

Powinno działać na średnio-wysokich.

­

Opublikowano

Cześć, czy pójdzie mi na tym sprzęcie Gta 5 na chociaż niskich ustawieniach w 50 fps ? (Słaba karta)

 

Sprzęt:

 

Karta Graficzna: Gtx 260 896mb 448bit OC

Ram: G.Skill TridentX ddr3 2x4GB 2400mhz CL10

Płyta Główna: Z97 Gaming 5

Processor: Intel i7 4790k

 

 

Da radę niskie w 60 fps? Max. rozdzielczość mojego monitora to 1400.

 

(Gta 5 mam już kupione leży w domu na półce ale nie chcę na marne 6gb pobierać.)

Nie wylicze fps, ale będzie działać i to dobrze, co prawda karta już stara i lubi być ciepła, ale nadal dość wydajna, żeby sobie poradzić. Tylko nie pasuje do twojego kompa troche... takie troche wąskie gardło.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

@ Oski0202

A w jakich granicah będe mieć fps?

Czy pójdzie mi GTA IV?

 

Windows: 7 32bitowy

Procesor Pentium® Dual Core 2.93 2.94 GHz

Pamięć Ram: 2,00 GB

Karta Graficzna ATI Radeon HD 4300 Series

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

@ [/size]Oski0202[/size]

A w jakich granicah będe mieć fps?[/size]

Czy pójdzie mi GTA IV?

 

Windows: 7 32bitowy

Procesor Pentium® Dual Core 2.93 2.94 GHz

Pamięć Ram: 2,00 GB

Karta Graficzna ATI Radeon HD 4300 Series

Nie, o dużo za mało masz na karcie a gdzie ram jeszcze.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...