Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Azurite Start 8 marca [9 Swiatow][100 nowych mobow][Ponad 70 nowych broni][I wiele innych]


Drag™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sewer fajny tylko gracze pojebani.Wbijam i sie jakieś boty zabijaja na spawnie i razem z jakimś kolesiem zaczeliśmy zbierać itemy zebrałem z 3 itemy i debile wyzywaja od złodziei więc za to podziękuje

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie moge sie zarejstrowac zrubcie wienciej slotów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

nie moge sie zarejerstrowac bo jast za malo slotów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

serwer fajny grałbym ale rei's minimap nie ma a potwory maja wielkie dmg :(

 

Potworki nie maja jakoś zbytnio dużego dmg wystarczy zwykłe eq :P A co do minimapy to można sobie bez przeszkód wgrać :D

x2n.png

Opublikowano

Serwer wielkie dno.. Admini mają każdego szczerze w dupie. Rozdają itemy w evencie.. Bezsensu ułatwianie gry.

Straciłem eq wróciłem do walki, a on się lognął i co? Admini mają to w dupie i jak mówie, żeby mi dali jego itemy bo lognął to mi mute dają czy to ma sens?

- Admini

- Rozdawanie itemów

- Bezsensowne bany mute itd

+ Fajne mody..

 

Mało plusów dużo minusów czyli 1/10

Opublikowano

siemka może byś dodał pare nowych modów jak chcesz mogie ci dać pare na singla i multi jak coś napisz na pw ;] albo w grze dragon565

Opublikowano

sek125 mozesz mi podac na priv jakie masz pomysły mozliwe ze zrobie jakies aktualizacje w weekend jak bede mial troche wolnego czasu :)

x2n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...