Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Azurite Start 8 marca [9 Swiatow][100 nowych mobow][Ponad 70 nowych broni][I wiele innych]


Drag™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pitbull ty tutaj nie pisz postów, tylko przywracaj ,,Zagłębie Odkrywców'' :D

Ło matko kim jesteś, że pamiętasz "mój pierwszy" serwer ?

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Tak jak obiecywałem :

 

-naprawione tpa

-wgrany clearlag

-wgrany autosaveworld

 

Wieczorem zostanie dodany system ViP

 

Zapraszamy

x2n.png

Opublikowano

Dla tych co mają błąd z "Unknow host 'Azurite.gomc.pl' " Macie poradnik jak to naprawić :)

1.Wchodzimy na tą strone

 https://store.opendns.com/setup/ 

2.Wybieracie computer i swój system operacyjny
3.robicie według podanych kroków
4. Potem dajecie " NEXT: Test yout new settings --> "

5.Dajecie "Sing up for a free..."
6.Rejestrujecie sie
7.Powtarzacie ten krok od 1-4 (bez 3)
8.Klikacie "OpenDNS Dashboard"
9. W "IP" Powinno sie pojawić ip dajecie add this network
10. Wchodzicie na server :3

Opublikowano

Ło matko kim jesteś, że pamiętasz "mój pierwszy" serwer ?

No wiesz prawdziwi gracze nigdy nie zapominają ;)

Opublikowano

Czy wy to jakoś rozpakowujecie bo mi sie wyswietla ze nie moge może to przez to?

Jak wam sie to wyswietla mam to azurite i mam welcome to my program you can uninstall... kazdemu tak czy mi cos tam zle?

Opublikowano

UWAGA OGŁASZAM KONKURS :)




Konkurs dotyczy zrobienia gp / trailera naszego serwera . Gp moze zrobić kazdy kto chce nie ma zadnych wymagan wrzucacie poprostu na youtube a linki wysylacie mi na pv . Prosze nie sepic o gm / fly itp . Musicie zrobić na zwyklym trybie survival . Liczy się pomysł i wykonanie :)



GP musi zawierac : nazwe serwera , administracje i najwazniejsze info .




Prace możecie wysyłać do 10 marca do godz. 20,00


x2n.png

Opublikowano

ale według mnie lwc by sie przydało ;p no i server ogólnie spoko ale mam pytanie znam sie troche na divine rpg czy moge zrobić do niego poradnik a ty byś go wkleił do tematu ;p

Opublikowano

ale według mnie lwc by sie przydało ;p no i server ogólnie spoko ale mam pytanie znam sie troche na divine rpg czy moge zrobić do niego poradnik a ty byś go wkleił do tematu ;p

 

Lvc nie wgram przykro mi moze wgram frakcje . a co do poradnika bardzo chetnie jak tylko bedziesz mial czas :P

x2n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...